закуската-каква

  • 683
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 338
Мили мами помагайте, че от тази попара ми писна. Педито не казва нищо друго за закуска освен попарата. За детенце на 1 и6 м. какво давате на закуска. В тази попара дето я давам сухар масло сирене и вода нищо хранително не виждам.Освен сиренцето другото не мисла, че е чак толко важно. Предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 2 152
Аз давам : кус-кус със сирене; грис със сирене и захар; овесени или пшенични ядки пак със сирене и захар ; АМ с бисквитки.
Ами това е  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Грис, овесени ядки, мюсли без ядки и сушени плодове, макаронени изделия, филийка намазана с нещо, плодове, кремчета, пудинг, бисквити... има десетки неща  Peace

# 3
  • Мнения: 1 448
Заряавай я тая попара, я виж момичетата какви хубави идеи са ти дали  Hug Присетих се и за кифлички някакви с кисело/плодово мляко, каша, ей такива неща   chef

# 4
  • София
  • Мнения: 1 338
лошото е, че не иска да дъвче иначе и аз знам и филиика и други, за гристта не се бях сетила със сирене да я правя и ще опитам. иначе всичко пасираме ако не е пасирано веднага повръща. Благодаря на всички Wink

# 5
  • Мнения: 983
Аз давам : кус-кус със сирене; грис със сирене и захар; овесени или пшенични ядки пак със сирене и захар ; АМ с бисквитки.
Ами това е  Peace
Peace

давам също тостер с кашкавал и масло, филийка с нещо....

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Погледни в съседната тема:    
Кой какво ще хапва днес - 6

# 7
  • Мнения: 80
лошото е, че не иска да дъвче иначе и аз знам и филиика и други, за гристта не се бях сетила със сирене да я правя и ще опитам. иначе всичко пасираме ако не е пасирано веднага повръща. Благодаря на всички Wink
И аз да попита защо така се получва много ме учуди с тези думи.
ако не е пасирано веднага повръща

# 8
  • Мнения: 5 362
Мили мами помагайте, че от тази попара ми писна. Педито не казва нищо друго за закуска освен попарата. За детенце на 1 и6 м. какво давате на закуска. В тази попара дето я давам сухар масло сирене и вода нищо хранително не виждам.Освен сиренцето другото не мисла, че е чак толко важно. Предварително благодаря
На вашата възраст сме,но попарата много отдавна ни писна.Сега я ядем,но рядко.
Мляко с бисквити,плодове,кроасан,баница,филия с кашкавал(препечена),кус-кус,каша,принцеси със яйце и сирене.Към по-сухите храни,като филия с нещо,давам и кис.мляко или сокче.

лошото е, че не иска да дъвче
 ако не е пасирано веднага повръща.
???
И мен това ме учудва.Започни да го отвикваш от пасираните храни.
Успех Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 338
Той не е ял пасирано от 10-тия месец сега върнахме крачка назад защото започна да повръща като има залци и май си го прави умишлено така смятам.Опитах се да не се връзвам и продължавах но нищо не излезе и той продължи да повръща и се отказах и започнах да пасирам Confused

# 10
  • Мнения: 6 461
Прегледай тази тема.Тук ще намериш разнообразие от закуски. Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144948.0

# 11
  • Мнения: 391
моята  дъщеря яде дори баница на закуска ,макар че иначе не обича много -много да дъвче,но щом е баница -  хич не се "дърпа"  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт