Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 15 дек. 2006, 13:05 ч.

Окосмяване и контрацетиви?

  • 420
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 138
Момичета, някоя от вас лекувала ли е окосмяване на лицето с контрацепция?
От около месец в резултат на лечение ми се увеличи и потъмня мъха на горната устна и на бузите около ушите. Косъмчетата са съвсем тънки и личат само на силна светлина, но адски ме притесняват. #2gunfire Чувала съм,че  доста често изписват Diane35 за подобни проблеми. Чудя се дали след като престана да приемам въпросните таблетки, предизвикали окосмяването нивата на хормоните ми ще се регулират и проблемът ще изчезне newsm78
Имате ли опит с подобно нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 135
Въпросното Диане 35 съм го пила около 3 месеца , после с прекъсване пак толкова-заради други причини, но се чувствах мн добре- и аз се притеснявах от напълняване, окосмяване -но нямаше  нищо такова yes
Цената му е доста висока обаче, поне за мен...УСПЕХ!!!

# 2
  • :)
  • Мнения: 258
Ами опитай с Ясмин, поне при мен имаше ефект, но първо за дължително иди при доктор, това са хормони и най- добре ще е да ги изпише лекар. Дори мисля че е задължително.Поздрави Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 511
Нямам опит с подобно нещо, но подкрепям мнението да посетиш лекар - не си самоизписвай лекарства по слухове Naughty

# 4
  • Мнения: 3 833
И аз се присъединява към мнението, че противозачатъчните, които са супер хормонални се изписват индивидуално. Задължително посети гинеколога си Peace

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт