Поп идол - Бтв

  • 1 253
  • 17
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 434
Вече върви малка реклама без надпис на това супершоу. Някой знае ли повече информация за предаването? Има ли участвали в кастингите?

Да се надяваме, че Слави няма да участва и в това предаване, защото и него ще развали.

# 1
  • Мнения: 1 150
Това предаване от типа на Стар академи ли се очаква да бъде  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 474
Това предаване от типа на Стар академи ли се очаква да бъде  Rolling Eyes

 newsm78  Само това намерих по въпроса

След като понесе няколко големи рейтингови удара от страна на Нова Телевизия и риалити предаванията й “Биг Брадър” и “Стар Академи”, bTV започна да се съвзема и реши да отговори подобаващо като реализира в български вариант едни от най-гледаните риалити предавания.

Това са преминалите с огромен успех “Survivor” и “Pop Idol”. На екипа на Слави Трифонов и компанията му Seven Eight productions е възложена задачата да заснемат БГ варианта на “Survivor”, който все още си няма българско заглавие.



Pop Idol - най-успешният музикален формат на всички времена в цял свят ще бъде скоро представен на българските зрители в ефира на бТВ.


Телевизията ще докаже за пореден път своя безспорен успех в правенето на подобен тип музикални шоу-програми. В него ще бъдат предствени всички музикални стилове, любими и желани от българските зрители. Кастингите за участие ще се проведат на територията на цяла България, предаването ще а журито ще бъде от трима известни в музикалните среди личности. Наградата е ексклузивен договор с най-голямата и успяла българска музикална компания.


Ако това ви звучи невероятно, то е защото Pop Idol наистина е форматът, които успява да изпразни улиците на градове като Лондон, Париж и Ню Йорк и да закове зрителите пред екраните на телевизорите

# 3
  • Мнения: 4 555
Четох някъде, че са дали на Камен Воденичаров да го води  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 520
Вчера от някъде мярнах че са питали Глория да го води. Дали е истина - ??, не помня в кой вестник четох. Нищо чудно някой жилтурко да е бил. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 150
Глория и Камен - безумие
Няма начин да не го гледам  Crazy

# 6
  • Мнения: 122
Да бе и аз мярнах рекламата, дано е нещо забавно и свястно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Гледала съм го в Щатите, ама American Idol. Там голям хит беше, имаше кандидат- комици, певци, модели...

# 8
  • Мнения: 803
Аз знам, че продължителността на това предаване ще е 6 месеца. Също, че участниците няма да са затворени в някаква къща, а че ще бъдат в своята си среда - просто камерите ще бъдат навсякъде с тях.

# 9
  • София
  • Мнения: 396
екипът на Слави ще го прави, а Камен още не е 100% одобрен за водещ

# 10
  • Мнения: 10 512
екипът на Слави ще го прави, а Камен още не е 100% одобрен за водещ

жалко, и него ще скапе, особено ако креативни продуценти пак са Росен Петров и балеринката Ася

# 11
  • София
  • Мнения: 718
екипът на Слави ще го прави, а Камен още не е 100% одобрен за водещ
Този на всякъде се вре. Пак ще има "Аз, аз...."  ooooh! Sick

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 434
Стига с този Слави... Ще развали хубавото шоу.

Шоуто го гледах по RTL "Германия търси суперзвезда". Нищо неразбирах, но много се кефих. Всяко едно шоу беше посветено на дадена тема - 60-те, балади, рок и т.н. Но всички участници имат зададена една и съща тема, а не като в Стар академи, на всеки различно и нямаше как да съпоставяме участниците. Марин например, можеше да пее хубаво май само Елвис Пресли.

В американските издания например са участвали Шакира (не съм сигурна дали е спечелила), Кели Кларксън, която спечели.

Журито не оценява, а само дава своето мнение за изпълнението на участниците. Гласуването става с гласуване по телефона и отпада този, който има по-малко гласове.

Бтв трябва да вложи доста пари. Много ми е интересно толкова ли телевизията няма възможности да избере някой друг освен Слави да прави шоуто.

# 13
  • Мнения: 252
Hi мацки, от вас разбирам за това шоу.Я разяснете, кога се очаква да стартира newsm78

# 14
  • Мнения: 6 164
Аз знам, че продължителността на това предаване ще е 6 месеца. Също, че участниците няма да са затворени в някаква къща, а че ще бъдат в своята си среда - просто камерите ще бъдат навсякъде с тях.

Shocked
Леле 6 месеца и в къщ оставаше, това ще е психилогически експеримент!

Общи условия

Активация на акаунт