Знаци на съдбата?

  • 9 030
  • 62
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вярвате ли, че има знаци на съдбата? А виждате/разчитате ли ги?
Темата малко я краднах от снощния филм Blush
Не става въпрос обаче за черни котки и суеверия от тоя тип.

Разкажете за вашите знаци, освен ако не смятате, че са твърде лични за споделяне Grinning
Аз ще се включа малко по-късно, след листовките.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютно вярвам, но за момента не мога
да се сетя нищо конкретно.
Уфффф  ooooh! май наистина е време да си купя Гинко Билоба,
ама ......... забравям  Crazy

# 2
  • Мнения: 27 524
Вярвам, но не умея да ги разчитам и ако са ми се случвали, то съм ги пропуснала  Sad

# 3
  • Мнения: 46 508
Не вярвам, сигурно и затова не ги виждам  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 3 447
Има и ги разчитам... Например, сънувам си мъжете предварително  Simple Smile Напоследък обаче никакви знаци не ме спохождат, освен обичайните - надушвам, че е време за смяна на памперса и т.н.  Tired

# 5
  • Мнения: 15 619
Вярвам, да.
Не мога да го обясня, някакво суеверие ли е, способност да усещам с кожата си неприятностите или нещо друго, но ми се е случвало и е лично. Crazy
По принцип съм интуитивна, а не разсъждаваща персона, тъй че съм склонна да се доверявам на странни усещания ....

# 6
  • Мнения: 4 371
Вярвам. И ги разчитам. Всеки път са различни.
Това, за което се сещам и което мога да споделя тук: Отивам на гаден изпит предния семестър и пускат любимата ми песен по радиото, която не е хит и не се върти никак често - знаех си, че ще го взема.

# 7
  • Мнения: 11 314
Не подминах един вестник с обяви - разпознах без да искам един знак на съдбата.
Тя се обърна тогава на с180 градуса.
Как да не вярвам в тях?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Вярвам, че нищо не е случайно, но не винаги разпознавам знаците на съдбата  Hug

# 9
  • Мнения: 2 700
И аз съм на принципа, че няма случайни неща. Като цяло ежедневието ми не е насочено в търсене на знаци, но ако се случи нещо много странно или ако нещо се закучи без видима причина, се опитвам да разгадая скритото послание.

# 10
  • Мнения: 293
по-скоро не на съдбата.. ами гадно усещане, когато прекалено мн се замотая и отложа задължение (любимо мое занимание, явно съм пристрастена към чувството за вина), че ще си патя.. Малки гафове набъбват като гигантски снежни топки, и ме затрупват..

Помощ, затрупана съм!  Laughing Laughing

А, да, и прекрасно усещам кога да не си отварям устата и да не се правя на уфсъ, виж за това все повече ме бива (туй не се отнася за форума Mr. Green )

# 11
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Вярвам,но ги разчитам в последствие.Интуитивно съм постъпвала правилно,но и неправилно.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,нищо не е случайно.
Вярвам в знаците...
Но това дали ги виждаме зависи от нас,до колко се вглеждаме.
И трябва си някак да си по-интуитивен като личност.По-усетлив.

Имам случки,но са прекалено лични.
Не зная знаци на съдбата ли са ,някакви предсказания или какво.
Знаех момента,усещах го,когато дядо ми умираше CryЗнаех и какво ме чака по време на раждането...
Но до всяко нещо по различен начин съм стигала...

# 13
  • Мнения: 2 070
Ми аз ги усещам и виждам и те ме нападат постоянно, ама аз си подсвирквам и се правя, че не ги забелязвам... После си патя... Кво да прайш..Такава съм си - с рогата напред и малко все наобратно, даже и на съдбата, да видим кога ще ми го на...ка...

# 14
  • Мнения: 4 473
Вярвам в знаците, усещам ги почти винаги като такива, често ми се набиват на очи, ноо....не мога да се науча да ги тълкувам правилно предварително  Tired

Дуци, как разбра, че това с песента е знак бре, какво общо видя? newsm78

# 15
  • Мнения: 3 447
Имах един либовник, с когото се виждахме само случайно, без предварителни уговорки. Е, чуех ли отнякъде да звучи One на U2, знаех, че ще го видя. Говоря за десетки пъти, не един и два.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...

# 17
  • Мнения: 4 473
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...

Ми Blush и аз уж не страдам от липса на интуиция и силни усещания, но точно тълкуване за нещата нямам. Не просто, че за нещо ме `предупреждава`, искам да знам точно за какво. Mr. Green Crazy

# 18
  • Мнения: 15 619
Отдай се на усещанията си, не мисли. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 167
вярвам, виждам и успявам да ги разчета, но когато станат твърде очевидни.
това нещо се учи и интуицията е само основата му.
не говоря за дребни неща - в тях не вярвам.

говоря за решения за живота. насока, път.
вярвам, че ако не получаваш отговор, то е защото не задаваш правилния въпрос.


пс: Кой филм?

# 20
  • Мнения: 4 371
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...
Анджък Crazy

# 21
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да, вярвам в знаците на съдбата. Суеверна съм си един вид BlushМного често ми се случва да се припозная в някой на улицата и после го срещам още същия ден(този, за който съм се сетила) Rolling EyesРодителите ми катастрофираха и в момента, в който е станало аз започнах да им звъня. Не знам, но нещо ме караше да им се обадя точно в този момент, като се има предвид, че се чуваме един или два пъти дневно.Усещах нещо, не мога да го опиша точно с думи. Има и други по-дребни неща, но  тези съм ги запомнила Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 244
По принцип мисля, че нищо не се случва без причина. Да кажем просто, че се пускам "по течението" и за сега не съм бъркала.
Но на свръхестествени знаци като хороскопи, сънища, песни и т.н. не вярвам.

# 23
  • Мнения: 2 070
Предполагам, че филма е Serendipity....   въртят го по кабеларките, има го из торентите, преведен е като "Знак на съдбата".  Бозяно-романтично-комедиен - като за предпразник...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лени, филмът беше някаква тъпичка комедия със Салма Хайек и Матю Пери, не помня заглавието.
На мен ми се е случвало няколко пъти да сънувам абсолютно пророчески сънища, и то на неща, които не са чак толкова обикновени, та просто да се случат от няма накъде.
Случвало ми се е с човек, с когото сме влюбени, да започнем една и съща книга в една и съща вечер, без да знаем;
Еднакви телефони, имена разни- като знаци...
Преди държавния ми изпит яко ме насра един гълъб на пощата в Търново (то това май е към типа с черните котки, де), но го взех зашеметяващо, най-лесната тема се падна.
Ако се сетя други, ще допиша.

# 25
  • Мнения: 663
Да,вярвам в знаците на съдбата.В момента не мога да се сетя  newsm78.
                           По късно ще се включа.

# 26
  • Мнения: 2 070
Предполагам, че филма е Serendipity....   въртят го по кабеларките, има го из торентите, преведен е като "Знак на съдбата".  Бозяно-романтично-комедиен - като за предпразник...

Лени, филмът беше някаква тъпичка комедия със Салма Хайек и Матю Пери, не помня заглавието.
На мен ми се е случвало няколко пъти да сънувам абсолютно пророчески сънища, и то на неща, които не са чак толкова обикновени, та просто да се случат от няма накъде.
Случвало ми се е с човек, с когото сме влюбени, да започнем една и съща книга в една и съща вечер, без да знаем;
Еднакви телефони, имена разни- като знаци...
Преди държавния ми изпит яко ме насра един гълъб на пощата в Търново (то това май е към типа с черните котки, де), но го взех зашеметяващо, най-лесната тема се падна.
Ако се сетя други, ще допиша.

Значи за различни филми говорим...

# 27
  • Мнения: 1 517
Ако изключим черните котки и др. подобни - да вярвам в знаците на съдбата и все по-често ги разчитам правилно - и хубави и лоши.

    А може би си внушавам  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не бе, дещовиди, май е същия филм. Снощи по Нова.

# 29
  • Мнения: 6 164
Не вярвам, сигурно и затова не ги виждам  Sunglasses

me 2

# 30
  • Мнения: 4 371
Преди държавния ми изпит яко ме насра един гълъб ............
То това е на пари #Silly

# 31
  • Мнения: 106
  Вярвам и още как...
И на мен ми се е случвало да се припозная в някой и да видя после същия човек, за който помислила другия.
     Сънищата ми много често ми подсказват разни неща, даже ако е лошо като тълкувание, изтръпвам предварително като отворя очи.
        Ако ви кажа, че сънувах, че ще родя на 18 Март, момиченце. Терминът ми е на 22 Март. Ще ме помислите за луда навярно ooooh! Embarassed...някакви египетски жрици ми рисуваха карти на съзвездия и обясняваха за някакво предсказание, което ще се сбъдне с МОЕТО ДЕТЕ Rolling Eyes...за богиня на плодородието ли...имаше дълго име, което не помня-египетско. Не ми се смейте, но доста съм объркана, защото нищо подобно не съм си мислела, нито съм гледала или чела-за да ми повлияе на подсъзнанието.
       

# 32
  • Мнения: 569
Вярвам, ....... една вечер даваха едно сладко бебче в един филм и мислите ми поеха в тази посока,......на следващия ден пътувайки в едно такси се загледах във витрините на няколко детски магазина и изпаднах в умиление, даже си казах как един ден ще избирам подаръци от тук, разчувствах се......а вечерта разбрах че ще ставам леля! 

# 33
  • Мнения: 334
Вярвам.Трябваше да пътувам за изпит в събота /само да уточня,че винаги пътувам за изпити събота и неделя рано сутрин/ и автобуса закъсняваш с 30 минути,а аз се притеснявах,че няма да стигна на време.Реших да пътувам с друг автобус и се оказа,че доцента не е дошъл,по късно разбрахме,че въобще няма да дойде.За мен това си беше знак да не тръгвам за София,но пренебрегвайки вътрешното си усещане напразно пътувах.

# 34
  • Мнения: 1 063
Разчитам ги най-често от сънищата ми, но и иначе имам такива. А понякога съм се и лъгала - има какво да усъвршенствам (едва ли това е най-точната дума). А съм с такава силна интуиция, че предусещам нещата, за което понякога не ми трябват знаци.

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 15:38 от Ив

# 35
  • Мнения: 5 622
Вярвам, но не умея да ги разчитам и ако са ми се случвали, то съм ги пропуснала  Sad

И аз май така  newsm78

# 36
  • Мнения: 5 622

А съм с такава силна интуиция, че предусещам нещата.....

Така и аз. Но знаци или не виждам, или не разпознавам, или съм такава шматка, че ако не ми го навреш нещо пред очите, няма да го забележа  ooooh!

# 37
  • Мнения: 803
Вярвам в Съдбата, както и в знаците, които тя ни дава. Лошото е, че съм много колеблив човек и Съдбата се е уморила да ми дава знаци - дава ми направо ритници отзад Mr. Green Т.е. толкова ясни знаци, че няма как да не ги забележи човек и да не вземе решение. Вярвам, че всяко зло за добро и че things happen for a reason...

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От кьоравите съм Nerd

# 39
  • Мнения: 803
Сега се сетих за знаци от Съдбата. Wink
Преди няколко години, първата ми сериозна в/ка не вървеше никак добре. Аз много страдах по тоя човек и се чудех какво да правя. Една вечер си легнах и си помислих "Оххх, искам някакъв знак - какво да правя с този човек?!"
И същата нощ сънувах следния сън: На нещо като панаир съм, разхождаме се с въпросния мъж. Попадам пред някакъв павилион, от който излиза някаква врачка,посочва мъжа до мен и ми казва "Той не е за теб! Остави го!"
Събудих се и много плаках, защото по това време още го обичах. След по-малко от месец той ме заряза, а след  3 месеца срещнах сегашния ми приятел. Heart Eyes

И още една случка от тази година.
Бях попаднала в много неприятна ситуация, на която просто трябваше да се сложи край. Много близък мой човек искаше да сложи край на тази ситуация, а аз се притеснявах, че ще пострадат хора...И точно както си ги мислех тези неща, по Твто започна една песен със заглавието "It Ends Tonight" - та така....Същият ден моят близък направи решителна крачка към разрешаването на ситуацията. Rolling Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
За един-единствен изпит през следването ми дотук не се бях подготвила заради проблеми. Реших да не ходя, но около мен всички ме навиха все пак да отида на изпита- може пък да се падне от малкото, което знаех.
И на път- една натежала черница (бяла- може да е символично) се разпльоска в горната част на челото ми.
Е, знаех много малка част от материала, а изкарах 4! Hug

# 41
  • Мнения: 6 039
аз вярвам, но сега като се замисля, не се сещам за много такива знаци, не знам дали точно знаци мога да ги нарека

1. детето ми е родено на датата, на която а починали 2 братя на майка ми / през период от 5 г, не едновремено/
този знак, малко ме ужасява, на моменти мисля че е за хубаво, все още не съм го разгадала , каквото и да значи това

2. преди 6-7г карам колата страшно бързо и при огрничение 30, аз карах с над 120 и слушах една моя любима песен, която ме докарваше до лудост и си мислех какво ли ще стане ако сега, в този момент умра, т.е. бях готова да умра от кеф/ много често в моменти на щастл. емоции си мисля такива неща/ и след 1 минута катастрофирах зверски, колата беше помляна, 9 месеца я ремонтираха, аз слава Богу не умрях....беше 14 февруари.....
оттогава никога не слушам тази певица в колата, както и много любими песни.......

3. срещнах една жена в един от най-важните моменти в живота си. винаги сме били близо, но не сме се намирали преди това, докато накрая това  се случи неочаквано. и сега имам чувството че съм я познавала цял живот. мисълта ми е че вярвам че в определени моменти живота ме среща с хора, към които по късно пакк ме връща

# 42
  • Мнения: 803

3. срещнах една жена в един от най-важните моменти в живота си. винаги сме били близо, но не сме се намирали преди това, докато накрая това  се случи неочаквано. и сега имам чувството че съм я познавала цял живот. мисълта ми е че вярвам че в определени моменти живота ме среща с хора, към които по късно пакк ме връща


Това ми напомня как се запознах с най-близката ми приятелка (единствената истинска, всъщност). Беше на първия учебен ден на 8ми клас - ново училище, нови хора. Аз седя сама сред множеството, запознавам се с новата си класна. Идва едно момиче, оказва се, че ще сме в същия клас. Тя ме хвана под ръка и както казват хората: "Останалото е история..." Heart Eyes
После разбрахме как в определени моменти от животите ни сме изживявали идентични ситуации, ходели сме с един и същи тип момчета, любими са ни били еднакви песни и филми, имали сме идентични отношения с родителите си...На всичкото отгоре и външно си приличаме и в началото на 8ми клас останалите съученици си мислеха, че сме близначки Crazy А най-интересното беше, че в класа наистина имаше разнояйчни близначки, но останалите си мислеха, че сме ние, а самите близначки си мислеха, че има още една двойка сестри Crazy

# 43
  • Мнения: 1 006
Животът ми до момента е невероятна поредица от НЕслучайни случайности, които често са го обръщали с краката нагоре.Странното е, че много голяма част от тях са подредени в някаква зависимост, нещо гадно се случва, за да го заличи нещо страхотно хубаво и последващо.Както и обратното - случва ми се нещо хубаво, за да ми даде сили да понеса след това някаква гадория.

Тъпото в случая е, че едва след време успявам да видя тази зависимост и знаци на съдбата никакви не усещам.Кон с капаци.

Единственото, което ми се натрапва в очите е, че числото 7 ме преследва под всякакви варианти и комбинации.Казват, че 7 е някакво библейско число.Не съм наясно, но дано това ми помага и ме закриля.

# 44
  • Мнения: 595
За един-единствен изпит през следването ми дотук не се бях подготвила заради проблеми. Реших да не ходя, но около мен всички ме навиха все пак да отида на изпита- може пък да се падне от малкото, което знаех.
И на път- една натежала черница (бяла- може да е символично) се разпльоска в горната част на челото ми.
Е, знаех много малка част от материала, а изкарах 4! Hug

Аз пък в 3-ти курс по литература ме изпитваха за срока за 4-ка....в голямото междучасие отидох до една позната учителка -за 20 мин.ми разясни само една от 6-те теми(нищо не бях чела!!!...)
Писа ми 5(падна се точно тая тема!!!)...на матурата ми се падна същата тема-имах 5+!!!

Другия случай за който се сещам в момента е  през 2004 трябваше  да посетим моите родители,които не са във Варна,Гери беше само на 6 месеца и я бяха виждали само когато се роди.В деня преди  да заминем мъжа ми си забравил портфейла с личните документи в заведение за бързо хранене-лична карта,талона на колата,книжка...всичко...Спомням си че имах толкова силно желание да заминем,че непрекъснато му повтарях-Щеги намериш-имам предчувствие...На следващия ден дойдоха полицаи и донесоха портфейла-някой го намерил  в  морската градина(само парите липсваха-карай...)

# 45
  • Мнения: 2 254
Вярвам.Не съм от кьоравите....
   
            А филмите са :"Fools Rush In" и  "Serendipity".

# 46
  • Мнения: 1 860
 Вярвам, но не всеки път успявам да ги разчета. Мисля си, че числото 29 има зачение в живота ми или е чиста проба случайност. Родена съм на 29-ти, Габи е роден на 29-ти, разбрах че съм бременна на 29-ти, първия дом на детето ми беше къща номер 29...Понякога сънувам сънища, които след това стават реалност или са означавали нещо, което после се случва. Когато бях на 18 реших, че не искам да живея. 2 седмици по-късно катастрофирахме много лошо. За щастие без жертви и по-сериозни проблеми.
 Като цяло, опитвам да се оглеждам по-внимателно в подробностите и евентуално да ги свързвам с нещо предстоящо или такова, което е минало.

# 47
  • Мнения: 1 732
Вярвам, че има такива знаци.
Тъпото е, че ги виждам в ретроспекция.
А мисля, че и да ги видя по-рано...нищо
Съдба!

# 48
  • Мнения: 780
и аз вярвам макар че в момента не мога да се сетя за конкретен случай , но за черна котка - не . на село имахме черна котка  и все ни се вреше в краката ама не сме умряли де. както и ако срещнеш поп на улицата - аз продавах цветя срещу една църква и редовно го срещах , така че....

# 49
  • Мнения: 106
И аз не мисля,че черна котка е лош знак.
Сетих се и аз за катастрофа, която преживях на 9Март преди години. Бях тръгнала на среща с мъж, който по-късно преобърна живота ми, както и този на семейството ми. Все си мисля, че може би беше знак- да спра.

# 50
  • Мнения: 238
Бях бременна и около месец преди раждането почнахме да стягаме чантата за АГО. В списъка, който следвахме имаше някакви ампули /не им помня вече името/ за предизвикване на контракции за изхвърляне на плацентата. Обиколихме сума ти аптеки в града в търсенето им, също и почнахме да звъним по централни доставчици - отвсякъде отговора беше, че няма внос и не се знае кога ще има.
Една вечер сънувах, че мъжът ми влиза на проверка /той малко ревизор си падаше/ в някаква аптека на име "Сиона", входът на която е с някакви стъпала. Аз такава аптека не бях чувала да има в града. На следващия ден обаче както се шляехме, погледа ми приковаха 3 стъпала по улица, по която иначе сме минавали многократно, вдигнах глава и видях надпис Аптека "Сиона". Казах на мъжа ми да влезе и да пита за въпросните ампули, като обаче бях почти на 100% убедена, че не може да ги има тук, след като самите доставчици и много по-оборотни аптеки не могат да ми ги предложат.
Той влезе, след малко излезе и ми подаде плик ... с ампулите. И досега се питам кой ангел ми е пратил този сън. Определено ми е знак от съдбата.

# 51
  • Мнения: 238
По повод песента и взетия изпит.

Има една песен "Blue Spanish eyes". Преди най-гадния за мен изпит сънувах множество хора и тя кънтеше отвсякъде. Събудих се със супер настроение и едно особено усещане. На изпита имах 6, макар че изобщо идея нямах от материята - беше някакъв тест, на който просто нацелвах отговорите.

След това винаги, когато я чуя тази песен ми се случва нещо хубаво, нещо неочаквано прекрасно или съдбовно. Имало е моменти, когато нарочно съм се услушвала по радио да чуя, че я пускат, защото неизменно следваше нещо съдбовно хубаво в моя живот.

И накрая като капак, преди близо две години родих Деси - тя е със сини очи и мургава кожа. В нета някъде имаше хороскоп, дето ти изчислява къде си живял в предишния живот. Деси се оказа екс-испанка. И аз съм склонна да вярвам, че е така. Тя обожава ритмична музика, и като говори често звучи като испанка. Нещо от рода: "Пусни на Деска ЛА телевизора" или неща с подобно звучене. Мисля, че СИНИТЕ ИСПАНСКИ ОЧИ, които ме преследваха дълго време в определени хубави ситуации най-накрая ме откриха.

# 52
  • София
  • Мнения: 362
Вярвам и още как!
Аз бях много влюбена в един мъж, с когото си пишех по ICQ. И упорствах да бъда с него. Не бях имала нито един друг (интимен) приятел!!! И така се бях омагьосала от думите, които излизаха на монитора....
И така година и половина. Докато най-сетне на 27.01.2002 се срещнахме.......... Hug Hug
После всичко тръгна добре. Аз дойдох в София при него. Купихме си апартамент. Забременях. Родих.
Кога? На 27.01.2006 г. Simple Smile
Не мога да не си мисля, че това е мъжа за мен, да ме извиняват невервающите  Praynig

# 53
  • Мнения: 171
Като стана дума за изпити, преживях следната ситуация. Пътувах за Варна на изпит, чувствайки се неподготвена, въпреки че изпитът не беше един от най-трудните. Много се страхувах, че може и да ме скъсат. Беше зима, доста студено и мрачно беше, когато отпътувах от Бургас за Варна. Когато слязох във Варна, светна прекрасно зимно слънце, после по пътя за университета един непознат човек ми подари цвете. Бях сигурна, че ще взема изпита с шестица и така и стана.
Вярвам в знаците на съдбата и мисля, че всеки има интуиция, на която най-често не се доверява. Много бих искала да мога да сънувам пророчески сънища, защото така бих си спестила доста главоблъсканици, но за съжаление никога не ми се е случвало. Но колкото до знаците на съдбата, животът ми е пълен с тях.

# 54
  • Мнения: 1 446
Една седмица след като се запознахме със сегашния ми мъж, намерих четирилистна детелина - първата и единствената, която съм намирала  Grinning

# 55
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Снощи докато чаках една поръчка си гледах със страхотен сантимент портфейла, който е на 6 години и ми е подарък от най-добрата ми приятелка, която обаче живее ужасно далече. Само 15 минути по-късно го изгубих барабар с всичко в него - пари, лична карта и дебитни карти.

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
Имах един либовник, с когото се виждахме само случайно, без предварителни уговорки. Е, чуех ли отнякъде да звучи One на U2, знаех, че ще го видя. Говоря за десетки пъти, не един и два.

Дано говориш за песента им преди дуета им с Мери Джей Блайдж  Mr. Green

Иначе знаци на съдбата  newsm78 Може по-скоро се сещам за такива, след самото събитие. Ако можех да ги разчитам преди, щях да съм много напред с материала Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 353
  Често сънувам неща, които се случват, понякога дори изречения, които някой ми казва впоследствие. Или разбирам, че някой е казал нещо, въпреки, че няма как да знам. А знаците на съдбата обикновено ги прочитам постфактум. Най-любимите ми от тях са свързани с бременността, например как играех бременна в един скеч и умирах от смях, а после се оказа, че не е било чак толкова смешно Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 897
Вярвам,но не винаги успявам да ги разчета Tired
  Често сънувам неща, които се случват, понякога дори изречения, които някой ми казва впоследствие.

Аз също.

# 59
  • Мнения: 1 100
Да. Понякога, когато купувам нещо и то се запъне на касата, значи ще е тъпня и ще съжалявам, че съм го купила. Винаги става излиза вярно.  Tired   Понякога, когато се разхождам и си мисля за някой човек и изведнъж хоп-той пред мен. Имам и други такива дребни знаци на съдбата... някои са доста стряскащи.

# 60
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Eй, да. Това и на мен ми се случва. Когато много си мисля за някой, който не съм виждала дълго време и го срещам или той ми се обажда. Но това само с хора, които са ми много по сърце.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сетих се нещо, то не е точно знак, по-скоро съвпадение...
Като бях бачкатор в кухня в Щатите, чакам веднъж в един магазин да си платя една дреха.
Но имаше няколко души на опашка и вървеше бавно.
Човекът пред мен се обръща и извинително такова ме пита: "Are you getting old?"
А аз имах рожден ден същия ден, и му викам "Actually, I am", и той като се притесни, като заговори на продавачката да побърза... Embarassed

# 62
  • Мнения: 857
Имам да.Понякога доста се стряскам.Скоро си говорих с една моя приятелка, за едхо момче от бившия ми клас и след около 30-тина секунди той се появи в кафето, в което бяхме/да отбележа, че не го бях виждала близо година  Shocked / Интересното при мен е че когато си пожелая нещо странно, то се сбъдва.Бях 2-ри клас и бях прегърнала майка ми, и видях, че тя има кокоши трън на ръката.И си казах на ум, че и аз искам  Crazy След няколко дни ми се появи на същото място, където имаше и тя.
Миналата година седях влюбено на стола и си гледах телефона, беше 11:11 и ест. си пожелах желание, което слeд около 10 секунди се сбъдна  Crazy
Преди два дни, мои близки приятели щяха да влизат в едно разбито  даскало вечерта и аз си викам на ума"баси ся остаа ченгетата да ги подгонят" И същата вечер единият идва до нас и ми вика"Всичко се провали,ченгетата ни подгониха, но успяхме да избягаме"
От всичко това, изводът ми е че когато си помисля нещо необичайно то се случва и много пъти предизвиквам съдбата.Имам още мно0ого примери, но не ми се пише  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт