Знаци на съдбата?

  • 9 028
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Имах един либовник, с когото се виждахме само случайно, без предварителни уговорки. Е, чуех ли отнякъде да звучи One на U2, знаех, че ще го видя. Говоря за десетки пъти, не един и два.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...

# 17
  • Мнения: 4 473
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...

Ми Blush и аз уж не страдам от липса на интуиция и силни усещания, но точно тълкуване за нещата нямам. Не просто, че за нещо ме `предупреждава`, искам да знам точно за какво. Mr. Green Crazy

# 18
  • Мнения: 15 619
Отдай се на усещанията си, не мисли. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 167
вярвам, виждам и успявам да ги разчета, но когато станат твърде очевидни.
това нещо се учи и интуицията е само основата му.
не говоря за дребни неща - в тях не вярвам.

говоря за решения за живота. насока, път.
вярвам, че ако не получаваш отговор, то е защото не задаваш правилния въпрос.


пс: Кой филм?

# 20
  • Мнения: 4 371
Стрелче,то може нищо общо да няма,но тя си го е свързала с изпита,й го е разбрала знака.Вътрешно силно усещане...
Анджък Crazy

# 21
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да, вярвам в знаците на съдбата. Суеверна съм си един вид BlushМного често ми се случва да се припозная в някой на улицата и после го срещам още същия ден(този, за който съм се сетила) Rolling EyesРодителите ми катастрофираха и в момента, в който е станало аз започнах да им звъня. Не знам, но нещо ме караше да им се обадя точно в този момент, като се има предвид, че се чуваме един или два пъти дневно.Усещах нещо, не мога да го опиша точно с думи. Има и други по-дребни неща, но  тези съм ги запомнила Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 244
По принцип мисля, че нищо не се случва без причина. Да кажем просто, че се пускам "по течението" и за сега не съм бъркала.
Но на свръхестествени знаци като хороскопи, сънища, песни и т.н. не вярвам.

# 23
  • Мнения: 2 070
Предполагам, че филма е Serendipity....   въртят го по кабеларките, има го из торентите, преведен е като "Знак на съдбата".  Бозяно-романтично-комедиен - като за предпразник...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лени, филмът беше някаква тъпичка комедия със Салма Хайек и Матю Пери, не помня заглавието.
На мен ми се е случвало няколко пъти да сънувам абсолютно пророчески сънища, и то на неща, които не са чак толкова обикновени, та просто да се случат от няма накъде.
Случвало ми се е с човек, с когото сме влюбени, да започнем една и съща книга в една и съща вечер, без да знаем;
Еднакви телефони, имена разни- като знаци...
Преди държавния ми изпит яко ме насра един гълъб на пощата в Търново (то това май е към типа с черните котки, де), но го взех зашеметяващо, най-лесната тема се падна.
Ако се сетя други, ще допиша.

# 25
  • Мнения: 663
Да,вярвам в знаците на съдбата.В момента не мога да се сетя  newsm78.
                           По късно ще се включа.

# 26
  • Мнения: 2 070
Предполагам, че филма е Serendipity....   въртят го по кабеларките, има го из торентите, преведен е като "Знак на съдбата".  Бозяно-романтично-комедиен - като за предпразник...

Лени, филмът беше някаква тъпичка комедия със Салма Хайек и Матю Пери, не помня заглавието.
На мен ми се е случвало няколко пъти да сънувам абсолютно пророчески сънища, и то на неща, които не са чак толкова обикновени, та просто да се случат от няма накъде.
Случвало ми се е с човек, с когото сме влюбени, да започнем една и съща книга в една и съща вечер, без да знаем;
Еднакви телефони, имена разни- като знаци...
Преди държавния ми изпит яко ме насра един гълъб на пощата в Търново (то това май е към типа с черните котки, де), но го взех зашеметяващо, най-лесната тема се падна.
Ако се сетя други, ще допиша.

Значи за различни филми говорим...

# 27
  • Мнения: 1 517
Ако изключим черните котки и др. подобни - да вярвам в знаците на съдбата и все по-често ги разчитам правилно - и хубави и лоши.

    А може би си внушавам  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не бе, дещовиди, май е същия филм. Снощи по Нова.

# 29
  • Мнения: 6 164
Не вярвам, сигурно и затова не ги виждам  Sunglasses

me 2

Общи условия

Активация на акаунт