Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора

В една сбъдната мечта!

Така здравейте на всички,аз съм Стефи на 17 години и незнам за радост или за жалост съм бременна,дълга е моята история,но накратко ми казаха,че не мога да направя аборт,защото няма да съм имала за вбъдеще деца Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Иначе аз съм 11 клас сега и имам от остра нужда от помощ и съвети,дано някои от вам ми помогне Praynig
Цитирай

Русе

Миличка, та ти си още дете... родителите ти знаят ли, а таткото на бебчето?
В кой месец си бременна?
Цитирай

В полите на Пирин планина

Стефи, бременността е нещо прекрасно, когато е желана  Hug - съжалявам, че при теб не е така, но явно от съвсем млада ще се запознаеш с майчинството. Пожелавам ти много сили, за да износиш, родиш и гледаш едно прекрасно детенце  Peace А какво казва по въпшроса бащата  newsm78
Цитирай

В една сбъдната мечта!

Ами да казах на наще,те бяха смаяни меко казано,бащата е колкото мен също на 17,хубавото е че се видяха мойте и неговите родители и решиха да ни изнесат да живеем отделно Tired
Незнам какво да правя,мисля че съм във вторият месец на бремеността,но незнам как да си изчисля термина Rolling Eyes
Цитирай

София

Разбира се, скъпа, кажи повече подробности, моля- приятелят ти знае ли, че си бременна, от какво естество ти е проблема за "нямане на деца за в бъдеще", защото това е тежка диагноза, родителите ти знаят ли и т.н.
Цитирай

Русе

Беше ли на гинеколог? Ако си ходила, той би трябвало да определи с точност термина, ако знаеш първия ден на последната менструация.
Цитирай

София

А на теб кой ти каза, че няма да имаш повече деца??
Цитирай

София

Погледни ето тук - http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/

пишеш датата на първия ден на последната ти менструация и калкулаторът ще ти изчисли вероятния термин. Все пак би трябвало в най-скоро време да отидеш на гинеколог и след преглед с ехограф той също ще ти каже кога е вероятният термин и какви изследвания да си направиш. Успех миличка!  bouquet
Цитирай

София

Хубаво, е че са разбиращи.
Не се притеснявай, ще се справите, не е толкова страшно да си млада майка, ако си силна, ще се справиш и с училището, а университета може да почака малко.
Най-важното е да се обичате много и осъзнато и да обичате бебето, а родителите да ви помагат.
Много целувки и много успех.  bouquet
Цитирай

Русе

И браво, че си споделила това с родителите си - аз винаги говоря с моята голяма дъщеря, че родителите са най-големите приятели на своите деца и трябва винаги да си имат доверие! Родителите ти на какво мнение са?
Цитирай

В една сбъдната мечта!

Еми да бях при гинеколог първо да правя аборт,но ми правеха изследвания и ми казаха,че не могат да го направят,защото ще предизвикат запушване на яйчените тръби и нешо таков аи няма да имам повече деца,тогава бях принудена да кажа на наще и се стгна до тук!:roll: Blush
Цитирай

Хубаво, е че са разбиращи.
Не се притеснявай, ще се справите, не е толкова страшно да си млада майка, ако си силна, ще се справиш и с училището, а университета може да почака малко.
Най-важното е да се обичате много и осъзнато и да обичате бебето, а родителите да ви помагат.
Много целувки и много успех.  bouquet
успех ти желая,щом те подкрепят няма страшно,има много млади майки  bouquet
Цитирай

София - Бургас

Успех миличка!
Ще се справиш, не е толкова трудно, колкото изглежда!
Цитирай

В една сбъдната мечта!

Изчислих го термина ми е на 27-ми юли 2007 Wink
Цитирай

Сау Пауло, Бразилия

Отиди и на друг генеколог, може да не е вярно, това, 4е ще полу4иш запушване на тръбите. Направи пове4е консултации. Таткото какво мисли за бебето ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора