Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 дек. 2006, 14:53 ч.

вече много радостна

• 2 867
  • 25
  •   1
Отговори
Здравей те отново на всички който бях те с мен и ми давах те кураж че за коледа детенцето ще е вече с нас  току що ми съобщиха че разписката от майката е върната и на 20.12.06 ни викат  да си получим решението и от направо отиваме в дома. Още един път благодаря на всички който ме подкрепях те   bouquet  bouquet

# 1
  • София- павлово
честито  bouquet, това е най хубавия коледен подарък, много радост да ви носи малката душичка  bouquet Hug

# 2
  • Там където е семейството ми
Здравей те отново на всички който бях те с мен и ми давах те кураж че за коледа детенцето ще е вече с нас  току що ми съобщиха че разписката от майката е върната и на 20.12.06 ни викат  да си получим решението и от направо отиваме в дома. Още един път благодаря на всички който ме подкрепях те   bouquet  bouquet
Честито за чудният Коледен подарък. Hug  bouquet

# 3
 Hug
Честита радост мамче!!!

Весела Коледа - Хо, хо хооооо

# 4
Много се радвам, най-веселата Коледа ви пожелавам и всичкото щастие на света!

# 5
Това ще бъде една безумно щастлива Коледа за вас и малкото човече!!! Hug
Пожелавам ви винаги да сте щастливи и винаги за вас да е Коледа!
Прегърни детенцето си от мен силно !!! Hug

# 6
Искрено се радвам за теб, за вас всички! Hug

Наслаждавай се, отпусни се, направи покупки, радвай се на живота!  bouquet Защото в известне смисъл той сега започва! Simple Smile

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
 Heart EyesЕто как на Коледа стават чудеса   bouquet Поздравления за голямата радост Heart Eyes!Искренно се радвам за вас Hug!Чакаме снимки Hug

# 8
мерси, мерси на всички и вие да прекарате една чудесна коледа с вашите дечица мили мами направо днес камък ми падна от сърцето.Като си го вземем ще ви пиша и снимка ще ви пратя

# 9
  • Трявна
Честита рожба    baloni
Желая ти незабравими празници  newsm51

# 10
  • Пловдив
ЧЕСТИТА ВИ РОЖБА!!!!

Прекрасен коледен подарък наистина!!!

Бъдете щастливи и весели и незабравими празници!!!

# 11
  • София
Ихааа! (това е възклицание от почти телешки възторг)

Тебе, анонимна, няма как да не те запомня...само два дни "разлика" имат мъничетата ни!  Grinning

# 12
Честито!
Вие сте супер късметлии! Отпусни се, приготви всичко за Коледа и направете това детенце истински щастливо! mamma
Как е малката принцеса?

# 13
  • София-Дружба 2
Честито!  Другата тема ти пожелавам да е "вече много щастлива".    bouquet

# 14
  • Ruse, Bulgaria
Честито МАМИ!!!!  Grinning
Много се радвам за вас!
Желая ви най-щастливата Коледа, а като си спомням как беше при нас преди 7 години, вярвам, че ще е такава!
Явно, Дядо Коледа здравата се е разшетал, за да зарадва повече дечица, като им подари СЕМЕЙСТВО!
santa2  santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт