Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте:)Някой да знае финтес клуб в кв. Лозенец? време е пак да влизаме във форма след раждането:)
Цитирай

уф, и аз щях да пускам подобна тема...ако може да се включа към твоята - някой да ми препоръча добър фитнес в центъра ( Центъра го разбирам около Ректората, паметника Левски ).Мерси Smile
Цитирай

София-Париж-София

Цитат на: Eowyn
уф, и аз щях да пускам подобна тема...ако може да се включа към твоята - някой да ми препоръча добър фитнес в центъра ( Центъра го разбирам около Ректората, паметника Левски ).Мерси Smile

В центъра най-добрите са в подлеза на Университета (фитнес Ялта) и този на Оборище (фитнес Атлетик)Smile
Цитирай

Е то Оборището на 10 мин от нас!Супер!Благодаря,Петинка Smile
Цитирай

ATAMA в момента е много актуален и е точно в Лозенец.
Цитирай

Цитат на: petrova
Здравейте:)Някой да знае финтес клуб в кв. Лозенец? време е пак да влизаме във форма след раждането:)

"Кадолима" на Стоян Заимов,пресечка е на Крум Попов,малко след 4 районно в ниската част на квартала.Не съм го посещавала-но гледах репортажче в едно предаване "На кафе"-изглеждаше доста приятно
Цитирай

Цитат на: kremi

"Кадолима" на Стоян Заимов,пресечка е на Крум Попов,малко след 4 районно в ниската част на квартала.Не съм го посещавала-но гледах репортажче в едно предаване "На кафе"-изглеждаше доста приятно

Не струва, много е малък. Задушавам се от малки пространства, особено фитнес салони.
Ако се изпотят двама души и познай .....  Sick
Ходих там на процедури парафанго.
Цитирай

в гората

Цитат на: mam@
Цитат на: kremi

Не струва, много е малък. Задушавам се от малки пространства, особено фитнес салони.
Ако се изпотят двама души и познай .....  Sick
Ходих там на процедури парафанго.

Кадолита....да, ужасно е малък...да не говорим, че лятото е някакъв ад...иначе всичко друго е ок...ама фитнеса..не се живее.
Хубав е този в близост до Руски паметник, като се спускаш от паметника надолу към Стамболийски..пада се от ляво...
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a58649de0bcbde465eca4ebf7e21aa … p;ix=40&iy=51
На ул. Партений Нишавски в ляво и после пак първата в ляво по ул. Българска морава.
Там залите са 2 - мъжка и дамска.
25лв е на месец за 8 посещения.
Цитирай

Цитат на: vini77
Хубав е този в близост до Руски паметник, като се спускаш от паметника надолу към Стамболийски..пада се от ляво...
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a58649de0bcbde465eca4ebf7e21aa … p;ix=40&iy=51
На ул. Партений Нишавски в ляво и после пак първата в ляво по ул. Българска морава.
Там залите са 2 - мъжка и дамска.
25лв е на месец за 8 посещения.

Да, този в Зона Б-5 е по-добре - особенно след ремонта.
Но момичето питаше за Лозенец.
Цитирай

в гората

Цитат
Да, този в Зона Б-5 е по-добре - особенно след ремонта.
Но момичето питаше за Лозенец.

Уф..аз както винаги се обадих неподготвена....... #Puppy dog
 ooooh!

Извинявам се!!! Praynig
Цитирай
Цитат на: mam@
ATAMA в момента е много актуален и е точно в Лозенец.

Разгледах сайта на  този клуб:)Страхотен е, ама и цените си ги бива:)
Преди да забременя посещавах едно готино клубче,което се намира точно на ъгъла на "Ал.Стамболийски" и "Братя Миладинови",но ми е далечко  сега, заради бебчо. Но цените в Лозенец не са ми по джоба  Embarassed  и маи пак ще си ходя  в този фитнес - там се плаща  24 лв а 8 посещения,има климатик, солариум, сауна:)
Цитирай

Абе аз не съм много сигурна, но не е ли малко раничко да ходиш на фитнес ? На мене ми казаха, че след 3я месец може  Shocked
Аз си имам гладиатор вкъщи и сега ако се окаже, че е можело да си тренирам, а аз съм скътавала по няпонятни причини .. лелеее.... Embarassed
Цитирай
Цитат на: T o n i

Абе аз не съм много сигурна, но не е ли малко раничко да ходиш на фитнес ? На мене ми казаха, че след 3я месец може  Shocked
Аз си имам гладиатор вкъщи и сега ако се окаже, че е можело да си тренирам, а аз съм скътавала по няпонятни причини .. лелеее.... Embarassed

Ми аз вече съм се възстановила. Имам да свалям 6 кг,а гинеколожката каза, че може да тренирам, естествено без да ссе пресилвам отначало. Време е да започна отново, защото загубяли форма, после много трудно ще стане. Така, че по-малко не вреди:)
Цитирай

Ми аз вече съм се възстановила. Имам да свалям 6 кг,а гинеколожката каза, че може да тренирам, естествено без да ссе пресилвам отначало. Време е да започна отново, защото загубяли форма, после много трудно ще стане. Така, че по-малко не вреди:)

Хм... май и аз тогава ще се хвана на тоягата Smile аз отдавна се чувствам прекрасно ама като са ми казали след третия месец си трая Smile
Цитирай
Цитат на: T o n i

Хм... май и аз тогава ще се хвана на тоягата Smile аз отдавна се чувствам прекрасно ама като са ми казали след третия месец си трая Smile

Е,ти няма да вдигаш 200 от лежанка:)Ще започнеш с леки упражнения, без големи натоварвания:)Вместо 30мин. на колело,може само 15,например:)И ако се почувства преумора веднага се спира:)Важното е да не губи тренинга:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора