Болки в кръста???

  • 1 228
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Искам да ви попитам дали имам основание да се притеснявам заради болките в кръста, които имам цял ден. Възможно ли е да са някакъв тип контракции или всичко е наред с мен и детенце.  Пих си магнерода вече, обаче продължава доста ме боли......

# 1
  • Мнения: 178
Може да си се преуморила. Легни и си почивай и ако не ти мине до утре- бягай при доки...

# 2
  • Мнения: 359
пии едно хапче нош-па и си легни. ако болките продължават, отиди при АГ си. И спокойно!

# 3
  • Мнения: 6 164
А болките какви са тъпи или остри?

Като преумора,  каквито би изпитвала и небременна жена, или някакви остри  и периодични?

Ако са контракции но-шпа, ако е преумора и те боли от тежестта, ставно - парацетамол.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 359
Мен ме болеше кръста през втората половина на бременността. Просто бебинка ми тежеше явно и никога нищо не съм пила, но по-принцип може и да е обезпокоително  newsm78 Ако много боли обади се на доктора.

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Ако болките са остри и стягащи и преминават към корема са контракции, при мен бяха такива не ми се стягаше корема , а ги усещах в кръста. Пий си хапчетата и си почивай, ако не преминат се обади на лекаря си задължително

# 6
  • Мнения: 2 616
По-скоро са тъпи болки.... Уж не се преуморявам ама знам ли вече Sad . Малко ме стяга корема,ама по-скоро горе-над бебо, малко под гърдите.
Дано мине до утре всичко!

# 7
  • Мнения: 3 069
При всички положения е най-добре да се обадиш на гинеколога си.

# 8
  • Мнения: 6 164
Легни и си почини, виж ще те отпусне ли. Мен ме болеше така като седях много пред компа. Whistling

# 9
  • Мнения: 74
И аз имах доста често болки в кръста и то не долу, ами към гърба. При мен беше от преумора. Получава се от тежестта на бебето. Почини си, ако са много силни се намажи с някакъв гел, който сгрява от рода на "виетамско чудо". Не пречи. Мене и сега си ме боли кръста и като се намажа вечерта на другия ден ми минава. Но от преумора или настинка пак си ме боли.

# 10
Ако питаш мен, за твое успокоение, отиди на лекар.

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ако са контракции, щеше и корема да те боли!
А и със сигурност щеше да си разбрала, че това което се случва са контракции!

# 12
  • Мнения: 1 104
Почивай и ако не мине, тичаш при лекаря. То към края вече всичко ни плаши.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
Легни и си почини, виж ще те отпусне ли. Мен ме болеше така като седях много пред компа. Whistling
И мен, и мен  Mr. Green.

По-скоро са тъпи болки.... Уж не се преуморявам ама знам ли вече Sad . Малко ме стяга корема,ама по-скоро горе-над бебо, малко под гърдите.
Дано мине до утре всичко!
Хубаво е да те види доктор все пак казваш, че те стяга и коремчето. Успех  bouquet

# 14
  • Мнения: 350
Ако преди не те е боляло (преди да забременеш де) тогава е опасно. И ако съветите на момичетата по-горе не помагат, значи задължително ще посетиш лекаря си. Аз си имам отворен прешлен на гръбнак и доки каза да се пазя.

Общи условия

Активация на акаунт