Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Много моля , дайте ми идеи, а аз ще преценя според наличните финанси. Embarassed
« Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 19:56 от Тайна »
Цитирай

Цитирай

Варна

Ако много се притесняваш, попитай го, или пък му дай парички да си купи каквото иска. Моите родители така правят Peace
Цитирай

Купи му някой марков портфейл,примерно.
Цитирай

London, Sofia

Ваучер на определена стойност и той да си избере подаръка.
Цитирай

София

Щом е толкова претенциозен зета, нека дъщеря ти ти даде идеи. Та нали тя е най-близкия му човек? Peace
Цитирай

София

Дай му някой лев да си купи той каквото иска!
Цитирай

Щом е толкова претенциозен зета, нека дъщеря ти ти даде идеи. Та нали тя е най-близкия му човек? Peace

Почти си права, но аз й казах въобще да не му купува подарък, че той не заслужава Smile

П.С. Ваучер няма как, той има безплатна карта. Иначе определено става за подарък Smile
Цитирай

там нейде .............

ми то имаше един такъв виц - за джапанки и вибратор. Ако не му харесат джапанките да се е... в г..а Mr. Green

сега малко по  сериозно- най-добре го хвани за ушите и го заведи в някой магазин сам да си избере подаръка   Crazy
Цитирай

София

Кеш  Wink
Цитирай

СОФИЯ

"Кама сутра" във възможно най- луксозния вариант. 35 Все пак и дъщеря ти ще намаже от подаръка Love
Майтапче, може би наистина парички, пък каквото той си избере.
Цитирай

Irelenа, предложението ти е убийствено  hahaha, да не би и ти да си бъдеща тъща! О, как ще се възползвам от идеята ти    35! Вицът е страхотен! 35
Цитирай

Burgas

До колко пари?
Еее, такива претенциозни най ги обичам. #Cussing out Вземи му един хубав мъжки портфейл- класически модел, на Петек примерно има хубави. Пък като не му хареса да си го............... Very Happy
The Sun може би имаше предвид ваучер за магазин, плащаш определена сума в някой магазин и после той с бележката отива да си избере нещо за тези пари.
Хобита има ли той, пие ли, пуши ли? Какво работи?
Цитирай

На пратенциозен зет,каквото и да му купиш,колкото и пари да му дадеш пак ще върже кусур. Mr. GreenТака,че не се връзвай много.Аз , ако съм хич не бих се притеснявала и бих купила нещо за къщата,което ще служи и на дъщеря ми.
                       Имам двама зетьове и хич не ми пука за техните капризи.Дъщерите са си мои и за тях ми е грижата. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Рабери какъв парфюм оби4а и му вземи  Peace Портфейл също е добра идея
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора