Честота на бебеправенето

  • 1 749
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 854
Каква трябва да е честотата на бебеправене в рамките на периода до следващата менструация?Понякога след ову се чувствам уморена и ми се почива поне 10 дни.Дали не греша някьде?Знам, че може да настьпи и 2ра овулация в рамките на месеца и може би затова си заслужава кексането до следващия период.В кои други случай?При вас как е?

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако сега започваш опитите, ако имаш редовен цикъл, правилото е: вадиш 14 дни от предполагаемата дата на следващата менструация. Правите опити три дни преди така получената дата и два след.
Това е ако искаш бебе.
Другото е да се обичате, пък когато стане.

# 2
  • Мнения: 9 077
По принцип, за да не се обременява психиката, е добре да се кекси когато ви се прииска Simple Smile
Ако не ви се губи време, започвате да кексите около овулацията.

# 3
  • Мнения: 1 436
За бебеправене, бебеправим само около овуто. В останалото време, правим лИбоФ когато ни се прииска  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 35 914
Само най-фертилните дни(примерно след положителен ову тест) - това като задължително, а иначе по всяко време. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Нашето доки каза - от началото през ден, когато тестът за ову стане положителен всеки ден. Обаче аз все се притеснявах да не изпуснем...и доста се поувлякохме. Embarassed Сега пък ме е страх да не сме прекалили .....  Rolling Eyes
И не мога вече, приятелят ми категорично отказва секс днес и овулацията ми мина и пак нещо ме човърка, че ако не  luvbed ще вземем да изпуснем... Crazy Но реално погледнато, ако е станало ще трябва да е станало до сега.  Peace

Нещо много психясах май.  Joy

Хич не е лесна работа бебеправено, пък като искаме и две ... Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
Само най-фертилните дни(примерно след положителен ову тест) - това като задължително, а иначе по всяко време. Wink

denis_d, а колко време след положителен ову тест трябва да се бебеправи? Моят първи положителен тест беше на 13 ...и се чудя дали трябва да си вземем почивка днес ?  newsm78Или и днес да ... luvbed?

# 7
  • Мнения: 7 914
През ден до положителен тест на Овуто , следва секс 3 дена всеки ден и 1 почивка и пак секс (един ден) Peace

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За бебеправене, бебеправим само около овуто. В останалото време, правим лИбоФ когато ни се прииска  Mr. Green

И ниЙ смИ тъй!  hahaha  Rolling Eyes

# 9
Не си натоварвайте психиката с излишни из4исления. Правете си секс за удоволствие и с любоф, а бебока сам ще реши кога да стане. И не слушайте бабешките съвети да стоите с вдигнати крака, пък не знам в какви си пози и т.н.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 666
Най-интензивно правихме малко преди и 2-3 дена след ову. В останалото време когато имаме желание. Flutter

# 11
  • Мнения: 2 825
Небенце, гледайте да сте по-интензивни около овуто, след него, когато и както ви се иска.  Peace
Шанса за втора овулация ми се струва много малък, че да го мисля и него  Wink

# 12
  • Мнения: 2 019
когато ни се прииска,но при нас беше почти всеки ден Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 245
Доколкото знам се препоръчва до овулацията през ден, около овулацията всеки ден (около 4 дена в зависимост от дължината на цикъла), след това почивка. Аз лично мисля, че е по-важно да се подхожда с желание и да ни доставя удоволствие. Както се казва, насила хубост не става, така че небенце, когато си уморена, по-добре почивай  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 59
Това да се зайкаме по график ми се струва доста затормозяващо.Правим го,по всяко време когато има желание.Забременях,когато най-малко очаквах.Вярно,че бебето загина - но това е друга тема.С ангелчето забременях след един луд алкохолен купон в Биад.Убедих се,че като има да става нещо - то става(и хубавото и лошото).

Общи условия

Активация на акаунт