Юнчетата подарък чуден ще направят - по коремчето на мама ритничета ще шарят

  • 24 193
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Embarassed единствено тук-таме видях, че не си ги хоризонтирала някои, но пък по този начин са избягали от клишето на картичката).
Доста спокойствие и ненатовареност лъха от фотосите  Heart Eyes. Предполагам, че впечатленията са ти в пъти по-силни, а спомените - щастливи  Hug.

Ооо, направо се ужасих като видях как съм снимала, то въобще за хоризонтиране не може да се говори  Laughing  Joy  hahaha и пак подбрах по-малко кривите, че имам и еднииии  ooooh!
Но много се радвам, че ви харесват все пак   bouquet
Наистина беше много спокойно, макар и предпразнично и щом и на моя абсолютно неромантичен мъж му се стори романтично...  Party

А ритничета и аз още не мога да преценя усещам ли, не усещам ли  newsm78

# 16
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен !
Не съм много сигурна дали това,което усещам са ритници ....случва ми се понякога , когато съм на стола пред компютъра и се прегърбя леко т.е. притисна корема да усетя нещо като пулсиране , но това е още доста неопределено чувство.
Как сте с гаденето  Sick
На мен още ми се гади и ми писна тотално вече.... С предишните ми 2 бременности не беше така... Свърши ми всякакво търпение и психически съм зле,ставам супер крива и с мен не може да се говори......
Ще ходите ли някъде за Нова Година ???

Роси,добре,че ти е лека бременността , защото са ти много малки близнаците,но пък те поздравявам за решението ти !! Ще ти трябва помощ си мисля.Има ли кой да ти помага ??

# 17
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен.Да се разпиша и аз в новата тема.Заглавието е чудесно.Как сте ? Аз съм горе-долу добре,само дето сутрин ми се гади още преди да съм закусила.Но гледам да се разсейвам с предстоящите празници и да не мисля за гаденето.Малкия ми син Георги е много щастлив,че утре Дядо Коледа ще им дава подаръци в градината.Това е от мен.Чао за сега.

# 18
  • Мнения: 245
Благодаря ви момичета, за утешителните думи  bouquet
Понякога се чудя сама на себе си мога ли да съм толкова мазохистична?
Вместо да се взема болничен и да си седя в къщи, ходя всяка сутрина като войник на работа, блъскам се в транспорта, изобщо Cry Чувствам се едва ли не неудобно да отстъствам, много съм зле в това отношение.
Хубаво, че имам двама колеги в моята посока, те ме карат на връщане почти до нас, иначе наистина щях да сдам багажа.
Може би просто съм много изтощена, че чак празниците не ме радват.
Чудя се как ще се справям с двете деца, как ще я карам, изобщо изпаднала съм в предновогодишна дупка Sad така да се каже.
Похвалете се нещо вие, забелязвам, че хич не сме активни много, другите бъдещи майки пишат ли пишат, така че, хващайте се за клавиатурата и споделяйте.
Кой как ще празнува, какво е купил на любимите хора, как ще се готви за празника, да замирише на коледни сладки и канела и от нашата темичка. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 261
И аз да кажа "Здравейте" в новата темичка. Много сладурско заглавие   bouquet  bouquet
Аз все още не усещам нищо, а така ми се иска. А за гаденето, досега съм  Sick само 4 пъти. Сигурно трябва да почерпя   food010
Днес ще украсявам вкъщи за Коледа. Подарък съм купила само на мъж ми - едно яке. Другите ще ги купуваме края на седмицата.
Къде ще празнувате Нова година? Ние сигурно ще сме в едно заведение, а Коледа ще обикаляме по родителските тела.
Вдругиден съм на преглед и направо нямам търпение.  Hug Hug

# 20
  • Мнения: 229
3дравейте момичета....И аz о6те ни6то не усе6там Sad,но zа сметка на това не си влиzам в панталоните Mr. Green  Laleto,и аz ходя на работа,дори след Нова година съм 6 дена един след друг по 12 часа,но...какво да се прави....Ние украсихме елхата,но моя малкия бандит все смъква играчките..не мога да го отделя от тях...Трябва да тръгне от догодина на детска градина та да ми олекне малко.Ба6та ми ми е на гости zа праzниците и просто не мога да го отуча да не пу6и в апартамента,че ми се  Sick.Да не говорим колко е вредно zа мен и малкия...О6те по_ло6о е,че усе6там мириса на цигари стра6но интенzивно и постоянно отварям проzорците при тоя студ Confused Абе....Не се чудете,че не получаваме раzбиране от непоzнати хора,6том дори и блиzките ни не се съобраzяват(дано да са само моите).Само да добавя,че помолих ба6та ми да ме zакара сутринта на работа и той не иzдържа дори 10 мин. да не zапали цигара в колата,ни6то че аz съм вътре #2gunfire  Иzвинявайте ако ви досаждам,но съм много ядосана и честно каzано ми писна от такива хора със "zакоравели навици",което според мен е синоним на "кон с капаци"...

# 21
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ХАйде, мамиии, подкрепям Laleto ! В тази тема пишем не повече от 10 човека редовно  Tired. Много малко от останалите пишат, а има и такива, дето влизат без да са прочели и 2 мнения назад, драсват сякаш по задължение 1-2 реда и изчезват без да се поинтересуват от мненията, темата, вълненията на другите  ooooh!... baby_neutral. Не мога да укорявам никого, нямам и правото на това. Но ето, вече всички сме в 4ти месец,почти половината бременност, пък толкова слабо се познаваме, обратната връзка просто липсва, а чувството за групова принадлежност въобще го няма.
Дъвчем това повръщане и тази фетална морфология от 100 години, а идват толкова весели празници Rolling Eyes, можем да споделяме весели неща, темичката да се оживи, да се раздвижи и на всеки да му бъде приятно да чете и споделя.
 
Моля, не приемайте горните думи като критика! Аз съвсем не целя да критикувам някого или да се правя на важна. Единственото, което искам е, нещата тук да се раздвижат, темата да стане приятна за четене и да бъде хубаво на всички  Hug. Ако някой се е почувствал засегнат - моял за моето извинение   bouquet.

Хйде, момичета, вие сте!

 Laleto, каква предновогодишна дупка казваш? Малей, ми то баш на Нова година и Коледа лесно се излиза от дупките  Rolling Eyes. Като начало, бих те посъветвала да идеш на фризьор и да посмениш прическата или даже едно леко подстригване върши работа  Flutter. Вземи си един пусти Joy болничен и остави колегите да се потрудят малко и без теб Heart Eyes, остани в къщи, изгледай някое хубаво филмче ("ЩРАК" - CLICK) примерно и погледни ежедневието през една спокойна и ведра обстановка  Crazy, пък и един шопинг тур можеш да направиш  Peace Hug. МИ тъй де   bouquet Hug. А дупките - в Космоса да пратиш  Blush.

# 22
  • Мнения: 245
Lioness,   202uu
Нямам какво повече да добавя.
Мисля, че не е само от липса на време неактивността.

Миналата седмица ни беше фирменото парти, така че не мога да се оплача нито от липса на нова рокла за бременни Simple Smile, която купих от една мама от Продавалника и ми беше супер с нея, а също и ходих на фризьор. Така че по този въпрос не мога да се оплача. По-скоро е натрупана умора, мисля да изкарам с изплезен език до края на седмицата и после на работа - на 03.01.

MKT, споко, не си само ти.
Майка ми пуши като стар комин и нищо не е в състояние да я откаже от този й навик, нито пък да се съобрази с когото и да било. Брат ми е същия. Като синът ми беше малък, едвам ги карах да ходят в кухнята да пушат при семейни сбирки, те изобщо не се сещаха, а и се цупят,ч е ги ограничавам едва ли не #Cussing out
Майка ми също си пуши в колата, пуши и срещу мен в ресторанта, където бяхме последната неделя, въпреки че синът ми (почти на 7) разпръскваше дима с ръчичка, малкото ми мишле.
Понякога той е триста пъти по-тактичен от големите, въпреки че още е мъниче.
Аз срещам дори по-голямо разбиране между колеги и приятели, отколкото сред роднините.
Поради тази причина не знам и как ще се оправям с двете, понеже разчитам най-вече на баща ми засега, той взима малкия от градина, той го гледа докато се върнем от работа с мъжа ми.
Така че не унивай, не си само ти, аз вече почти съм се примирила и не ми прави впечатление даже.

# 23
  • Мнения: 116
Шоши , днес дъщеря ми кацна от Виена без проблем - не е имало мъгла, летището работи на пълни обороти !!
Ти кога ще пътуваш ? Дано всичко е ОК.
Не е приятно да кацнеш някъде си и после с раздрънкан автобус да те разкарват..........

# 24
  • Мнения: 2 529
Съгласна съм и аз с Lioness  Peace
Може да сме се събрали по-напрегнати бъдещи мами  newsm78 Аз лично все се притеснявам, когато се опирам на примери от първата ми бременност, да не са досадни на мамите, които чакат първо детенце, но от друга страна опитът е полезно нещо  Simple Smile

Празниците, ах ooooh!...Да знаете, че готвенето ми е болна тема, въпреки че горе-долу ставам. За Бъдни вечер (неделя) ще съм благодарна, ако ми кажете и вие как ще наредите трапезата. Аз тези дни ще се уговарям със свекърва ми какво ще прави тя и какво аз. Обикновено всяка година свекър ми и свекървата идват вкъщи, а и на мен това не ми пречи. Майка ми живее засега у нас, че ми гледа детето и тя ще бъде, поканила съм и татко и сестра ми, която е по-малка с една година, но не е омъжена и няма деца още. Подаръците за малкия са доста както винаги (детски чин със столче, играчки Lego за допълване на колекцията му  Wink, китара, пъзели, нови филми, книжки), а в петък и събота с мъжа ми ще правим големия шопинг за нас и съм набелязала следните неща: комплект спално бельо, електронна везна за мен, нов епилатор този път Филипс, нов овлажнител за въздух за спалнята, че стария сдаде багажа, дрехи и бельо за скъпия, козметика и някоя и друга дрешка за мен  Crazy Ми май това е  Laughing
За Коледа ще направим с майка ми пълнена пуйка с ориз с кисело зеле за гарнитура...мммммммм класика  newsm53

Ваш ред е моля  Sunglasses

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 880
О, гледам и други са ходили на фирмени партита  Flutter И аз ходих, даже се събрах в една стара кадифена рокля. Ама не посмях да стана да танцувам и цялата фирма ме разконсопирира  Mr. Green (досега почти никой не знаеше).

За празниците аз вече подредих менютата. На Бъдни вечер ще сме с моите родители и баба ми и дядо ми. Трябваше и свекърите да са тук, ама няма да успеят. Разпределихме задачите, аз ще правя питката, салата от леща, салата от ряпа (това от мъжа ми) и печени ябълки. На Коледа и ние ще имаме пуйка, но ще я печем разфасована на порции. Още не знам обаче как точно.
На Нова година решихме да идем на ресторант. И без това живот и здраве догодина ще си стоим вкъщи  Laughing

За гаденето не мога да ви помогна, на мен ми мина, само от време на време имам леки болки и пия Но-шпа. Но имам приятелка в 17 седмица, която повръща от началото и не е спряла и до този момент горката  Rolling Eyes Взеха да ни будалкат, че аз чакам момче, а тя момиче  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 529
Оооо svetli  Flutter ето ти три нови неща за моето меню - салата от леща, салата от ряпа и печени ябълки  Grinning Аз обикновено правя салата от едър боб и снежанка, правя и от сушените чушки пълнени с боб и отделно с ориз...Чакам още идеи  Sunglasses

За Нова година забравих да кажа, че съм освободила майка ми, така че с мъжа ми и детето ще сме вкъщи и сме поканили и кумовете. На ресторант сме задължително на 24 .01, когато ще празнуваме 3 години от сватбата  Grinning

Фирменото парти на мъжа ми е днес, но аз утре сутринта съм на консултация и не ми се ходи. В добро настроение съм и дрехи имам, но ще пропусна тази година и ще се наспя за утре за срещата с бебко  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 229
Ох,как ми се иска да съм си в БГ zа Коледа....Там всичко ми е по вкусно Grinning И аz 6те прекарам Коледа с родителите си,а Нова година с приятеля ми=романтична вечеря с бременна   Mr. Green 3а трапеzата...мерси на kiki29,че ме подсети....трябва да умувам...Голяма съм zабраванка,дори си купих календар да си zаписвам всичко,че zабравям Heart Eyes И подаръци о6те не съм купила,но това ми е плана zа утре...А zа фирмени партита..хм,в на6ия филиал сме точно 3 жени и другите две не живеят в тоzи град,така че...няма такова не6то Grinning

# 28
  • FRANCE
  • Мнения: 2 220
ХАйде, мамиии, подкрепям Laleto ! В тази тема пишем не повече от 10 човека редовно  Tired. Много малко от останалите пишат, а има и такива, дето влизат без да са прочели и 2 мнения назад, драсват сякаш по задължение 1-2 реда и изчезват без да се поинтересуват от мненията, темата, вълненията на другите  ooooh!... baby_neutral. ...

Сьжелявам. Права си аз сам от тези дето само четат и не пишат.

Росе ти си героиня  bouquet Мен ме е страх дали ще се справя с едно и дали ще сам добра майка Embarassed

 Lioness благодаря за инфото. Значи да очаквам скоро да усетя бебчо.


Как е коледното настроение днес? Аз напазарувах вече всички подарьци, остана и да ги сабера в куфара Grinning Май не сьм се представила че сам вьв Франция. А подаракьт за бадещите баба и дядо ще е новината за бебока, те още незнаят Embarassed

Супер настроение и дано на всички им мине  Sick за празниците  bouquet
 


 

# 29
  • FRANCE
  • Мнения: 2 220
Опс нещо обьрках в писането и се цититирах себе си + цитата които исках да вмькна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт