Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Здравейте, момичета! Имам нужда от вашите мнения и опит.Последната дата на М беше 22.11.2006 год.Вероятната ову според календара трябва да е периода 8-10.12.2006 год. През този период правих уринни тестове които бяха отрицателни. Днес /16.12/ тестът за ову е положителен. Незнам какво да правя-дали да бебеправим? Искам, но съществува определен страх. Притеснявам се от вероятност за презряла яйцеклетка, негодна и т.н.На някой от Вас случвало ли се е и колко е нормално да закъснее ову-то.Какво бихте ме посъветвали? Да допълня, че следя ову-то само с тестове без да меря БТ.
Цитирай

гр. София

Мога да те посъветвам да правите секс  колкото си  искат.
Какво значи презряла  яйцеклетка  newsm78  Smile
Твоето тяло си знае работата така, че не се замисляй толкова
Цитирай

София

Няма презряла яйцеклетка, а  по-скоро презрял фоликул и тогава   няма овулация.
Има ли овулация, дори и късна - всичко е наред.
Една от хипотезите е, че при късна О.  се зачеват момичета, а при ранна - момчета. Wink
Цитирай

От както започнах с мерене на БТ и Ову-тестове-овулацията ми видимо се измести, закъсняваше.Е, успях.И аз имах едни съмнения при единцикъл с положителен тест за бременност, но не настъпила такава/ дойде ми след няколко дена закъснение/, мислех за некачествена яйцеклетка поради късна овулация, но после го писах в графата-случва се- и толкова.Малко след това, пак при късна овулация/ макар с 3 дена само закъсняла, което за мен е нормално такова отклонение/ забременях.Успех и не пропускай-щом видиш две черти наситени-действайте!
Цитирай

Бургас

Адри, и аз мисля, че няма никакъв проблем да си кексите днес и утре, случват се такива измествания понякога. Ето, при мен този месец овуто беше два-три дни по-рано от обикновено.
Денис, за тези хипотези мъжо ще те черпи, ако е станало нещо този месец Laughing
Цитирай

под тепетата

След една такава късна овулация (аз си мислех, че вече е безопасно) се появи голямата ми дъщеря .  Mr. Green  Тогава бях с нередовен и удължеееееен цикъл. Действайте, макар и само за спорта  Wink
Цитирай

София

И аз знам,че няма презряла яйцеклетка,а фоликул Rolling Eyes
И на мен откакто бебеправим ми се измести Ову,но по-важно е че го има.
Така че деистайте и успеххххххххх Hug
Цитирай

софия

Няма презряла яйцеклетка, а  по-скоро презрял фоликул и тогава   няма овулация.
Има ли овулация, дори и късна - всичко е наред.
Една от хипотезите е, че при късна О.  се зачеват момичета, а при ранна - момчета. Wink

ако е правен секс в периода на очакваната такава Laughing
Цитирай

BG

действайте Very Happy. ако искаш, погледни моята графика /въпреки че още не съм ходила на лекар  fingerscrossed/
Цитирай

Ако искате бебе, ддействайте  Smile То тялото ти си знае работата, ако има нещо нередно, само ще се справи с проблема  Smile
Цитирай

софия

херелина, хубава графика ти се е получила, дано и теста за бременност да е хубав Smile
Цитирай

BG

мисля, че вече няма място за съмнение - положителен е  Very Happy
Цитирай

софия

ауу, честито!!!
Не съм довидяла графиката до края, явно!
Лека и щастлива бременност!
Цитирай

BG

благодаря  Very Happy да ти се връща - на теб и на всички, искащи бебе   bouquet
Цитирай

София

Честито и от мен  Very Happy !   bouquet
Лека, безпроблемна и много приятна бременност.
И най-хубавото бебе накрая

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора