Майка на 9 деца

  • 10 126
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не съм гледала (на Карбовски предаването не го гледам  Naughty).
Обаче- 9 деца- не бих си причинила  Rolling Eyes, още по-малко, ако нямам финансова възможност да ги издържам/храня/обличам.

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не бих родила девет деца дори да имам възможността да ги отгледам както трябва, финансовата възможност не гарантира физическа възможност, за мен даването на деца по бавачки не е начин на отглеждане. И след като видях как прозвуча искам да кажа, че не говоря за жена, която ми гледа децата докато съм на работа, а за такава, дето ги гледа вместо мен.

# 62
  • Мнения: 465
Незнам за другото но тази жена нито веднъж не се оплака въпреки условията и всичко останало около нея Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 6 789
Тя не се оплаква, ОК. Все пак сама си го е докарала на главата това /с участието на мъжа си/. А децата? Дали не се оплакват? Те с нищо не са виновни все пак, ситуацията им е натресена от родителите.
И изобщо, тази жена и да искам, не мога да я съжаля. Нито искам да и помогна. Съжалявам девойчето на 16г. , което гледаше 2 годишно детенце, защото е дете и много-много не е била наясно какво си причинява.

# 64
  • Мнения: 78
Май ни е страх , че тази жена се справя с немотията и децата си без да се оплаква , а ние , които имаме по 1 или 2 деца и сме задоволени с всички модерни технологии вечно мрънкаме .
Искаме нови коли , по - големи жилища , мъжете ни хем да изкарват пари , хем да са грижовни съпрузи и бащи ....абе май няма угодия.
Сега пък се тюхкаме защо била родила толкоз много деца , сякаш ние и ги гледаме .
Я деца марш там откъдето сте дошли!

# 65
  • Мнения: 815
Май ни е страх , че тази жена се справя с немотията и децата си без да се оплаква , а ние , които имаме по 1 или 2 деца и сме задоволени с всички модерни технологии вечно мрънкаме .
Искаме нови коли , по - големи жилища , мъжете ни хем да изкарват пари , хем да са грижовни съпрузи и бащи ....абе май няма угодия.
Сега пък се тюхкаме защо била родила толкоз много деца , сякаш ние и ги гледаме .
Я деца марш там откъдето сте дошли!


Албена35,  newsm10
Това и аз се опитах да кажа в началото на темата  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 2 070
Този път в коментарите си Карбовски надмина себе си, от всичките издания на "Отечествен фронт" това беше най-доброто, според мен. Жената и случая няма какво да го коментирам, изкефиха ме коментарите и закачката към всички, които сто години се кандардисват да родят и едно дете... От рода на "наличието на пералня е достатъчно добра причина да имаш едно дете"...

# 67
  • Мнения: 14 486
Не съм я гледала по новините, но защо не се запитате, дали пък тази жена не ги е искала тези деца...
Веднага почвате с противозачатачни, колко стрували, презервативи, за 21-ви век не било нормално и т.н.
catch го е казала много точно: който от вас може да го направи нека съди!!!

подкрепям мнението. най-важното за детето е възпитанието а не това дали има 2 или 3 конструктора лего. според мен колкото повече деца са толкова по-малка е вероятността да са егоисти и емоционално и финансово зависими от родителите си

# 68
  • Мнения: 495
тази майка е героиня за мен
виждам, че доста от коментиращите са получили старт в живота от родителите си - визирам образование, апартамент, намиране на работа..
няма лошо, въпрос на възможности
но от друга страна, след 18-тата година на човек, родителите му не са му длъжни за нищо - отгледали са го, държавата му е дала средно образование, оттам нататък нека да работи и да учи задочно като иска - въпрос на способности и амбиция  Peace
най-трудното е да създадеш и отгледаш едно здраво физически и психически дете
много са ми странни някои коментари, може би на жени, които нямат деца - и най-скъпата играчка не може да замести вниманието и грижата на родителя, не забравяйте това  Peace
колкото е по-калено детето във всякакъв смисъл, толкова по-големи възможности ще търси за реализация

# 69
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дрън,-дрън, зависи от детето. Може да е само, а може да е расло сред 15 и да цял живот да се тръшка нещастно, че не е носило нова дреха и пр.
Смятам, че който може да роди толкова деца, може и да научи как да  контролира бройката.
Пък на Албена 35 ще кажа, че тази жена в друга обстановка щеше да се оплаква от други неща-кола, апартамент, мъж. Въпрос на задоволяване на потребности е.
Детето не е само това, което придобиваме след като купим пералня. Детето трябва да бъде осъзнато, родителят да може да му даде знанията и зрелостта си, да му даде чифт родители (в добрия вариант).
А Карбовски, естествено, не гледам.

# 70
  • Мнения: 1 403
И за мен тази майка е героиня  Peace  Как един път не каза няма ме това, нямаме онова.  На цялата тая мизерия едно детенце не си е оставила.
А казаха ли къде се намира това село? Аз знам едно село Зидарово но то е окръг Бургас. А, мисля 4е и тука някъде имаше пак село Зидарово newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 6 999
Чакайте малко, момичета...

За каква родителска подкрепа говорите? Нещо много абсолютизирате нещата ми се струва. Не става дума да дадеш на детето си апартамент, кола и да му намериш работа... Гледахте ли предаването изобщо?

Тези деца ядат ХЛЯБ. Само хляб. Те нямат книжки, играчки... Майката няма време да се грижи и възпитава всички. Най-голямото дете говореше като дете на 6-7 години, а не на 11...

Това, че е майка на 9 деца не я прави добър родител. Това, че отглжда 9 деца не означава, че им дава любов и добро възпитание.

Защо не излезете малко от клишето беден=добър???? Голямо героиство е да лишиш децата си от елементарни неща и да ги обречеш на мизерия...


От сега си личи какъв човек ще стане голямото момиченце. Колко тъжно, самотно и подтиснато изглеждаше и съвсем не 'обградено с любов'...


# 72
  • Мнения: 795
Те знам защо, но никога не са ме възхищавали майките на много деца, живеещи в немотия.
Евала, че не се оплаква.

И аз това не го разбирам - да обричаш дечица на глад и мизерия...... То вярно, че всеки си е с късмета, но не мога да я оправдая, не ми е жал за нея, а само за дечицата!

# 73
  • Мнения: 1 080
Никой не е застрахован от крах и какво ако така се случи и в един момент чудесно отглежданите деца не могат да бъдат гледани по същия начин.Значи ли че трябва да дойде някой и да ви каже - ми защо сте ги раждали тези деца .11 деца отгледани живи ,здрави а ние гледаме в повечето случай едва по две и то с проблеми това имах предвид .Много се вживяваме май включително и аз .
пп Аз също съм се чувствала самотна и нещастна дори много повече .

# 74
  • Мнения: 495
няма законово ограничение за брой деца според дохода на член от семейството  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт