Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-81 от 81 отговора
Цитат
Косопада след раждането е естествен процес, който нормално си трае няколко месеца  .. след което спира..
При мен продължи докато не спрях да кърмя /1 год и 2 мес/  Peace
Цитирай

Изчетох набързо темата,
аз се боря с моя косопад вече 9-и месец, от стрес явно.
изпих всичко що има на Виши, Мерц, Дюкре-анакасп, анастим,анафазе. Пробвах и българските фито....ефект Нула.
Сега съм на аминокиселини - таблетки и ампули + маски до главозамайване /писна ми с една дума/
 Цената на приорина варира във всяка аптека между 25-33 евро за 120 капсули  https://www.medikamente-per-klick.de/shop/suche.html  - ето тук е третия продукт и струва 28,80 евро.
  другото, което е много ефикасно е Crescina - швейцарско с три степени, ампули, има и за мъже и жени, пониква коса и при напълно плешиви /така поне пишат/ Цената е към 100 евро-120 евро най много http://www.crescina.com/?gclid=CJf_sKvqqJoCFYYVzAodEEI9AA

най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата  Peace
Цитирай

Цитат
най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата 
С това последното съм съгласна + цигари и спиртни напитки!  Peace
Цитирай

Цитат
най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата 
С това последното съм съгласна + цигари и спиртни напитки!  Peace
+ кафе+кола+безалкохолни и се доверете на природните продукти, а не на скъпите козметики. Мен ме оправи "българската народна медицина"  Peace
Цитирай

И аз съм на това мнение,но повечето не мислят така и предпочитат да дадат 50 лв за някакво мазило,отколкото да си наберат пет стръка коприва и да си мият косата с нея...
Цитирай

Glimmen, сподели как ти помогна "българската народна медицина"?
Цитирай

Glimmen, сподели как ти помогна "българската народна медицина"?
.

Не правя реклама просто цяла година вече се радвам на прекрасна коса, като преди това беше много зле.

Лично на мен много ми помогна шампоан от серията Давинес.
Цитирай

75-81 от 81 отговора