Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

Мили мами, моят син е на11м. и иска да ходи, но не може още, държи ме за двете ръце и става смел, но усети ли че ме няма зачова да пристъпя назад
Цитирай

София-Ливан

значи още не се чувства готов, когато се усети че може сам ще се пусне
Бебка проходи рано,  на 9м но много залиташе  и аз я водех с каишките които тя не усещаше, когато стана на 10м ги махнах
Цитирай

Габрово

моето все още не иска да ми пусне ръцете
ходи стабилно но само за ръчички
пробвала съм да го пусна но веднаха сяда
дори малко се притеснявам вече
Цитирай

Mediterraneo

Моята проходи на десет и половина месеца. Смея да твърдя, че проходи бързо- просто фазата от първите стъпки до напълно стабилното ходене беше не повече от двайсетина дни.
Цитирай
Ани проходи на 10 мес.и 1/2 и е много стабилна.В момента е на 1 година.Почти не е падала
Цитирай

София

Калина проходи на 1 и 1 м. - изведнъж се пусна и беше страшно стабилна. Даже започна да тича, за мой ужас... ooooh!
Цитирай

На 1г и 2м. се пусна съвсем сам, преди това ходеше хванат за ръка или държейки се за мебелите.
Цитирай

под голямата лоза

И двете ми деца проходиха на по 11 месеца. Peace
Цитирай

Там...

Наспроходи на годинкатаама доста време го лъжех да ме пусне,защото му беше трудно да се пристраши.Държеше ме само за един пръст и аз като тръгне си го измушвах та така проходи Very Happy.
Цитирай

София

От понеделник започна да прави по 2-3 крачки сама, а днес вече обиколи стаята съвсем сама.
Ако съм до нея предпочита да ме хване, ако пък се измори тупва и продължава с лазене  Peace
Цитирай

София

От две седмици ходи, хваната за ръката ми. Сама е правила 1-2 крачки, но все още не може без помощ. Но, аз не бързам, ще тръгне сама, когато се почувства готова.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

10 месеца и вече крачеше сама Peace
Цитирай

Бургас

Проходихме преди 3 дни.Правеше по няколко крачки но тях не ги броя.Сега вече като прекосява стаите си е ходене.Но иначе лазим перфектно и все още ни е основен начин на придвижване.
Цитирай

Джакарта

Проходи истински- да минава 4-5 метра самостоятелно без да падне тази седмица. Иначе по 2-3 крачки започна да прави около 9 мес, но тях не ги броя.
Цитирай

първите стабилни крачки започна да прави около Бъдни вечер и на Коледа,1 г. и 17 дни....имам впредвид повече от5-6 крачки самостоятелно ходене,другото не го броя,но Алекс проходи изведнъж
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора