Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Може и да ви се стори глупав въпроса, но съм полудяла. Вече писах че каката е с пневмония и тръпна за бебка да не се разболее и тя, само се взирам в нея и сега се притеснявам че киха, дали е нормално. Забравила съм вече нормално ли беше да кихат често бебетата.
Цитирай

София

Синът ми доста кихаше, като беше бебе, и зная, че те киахат от всичко и по-често от възрастните, дори ако само нещо ги дразни или просто така.
Цитирай

под голямата лоза

Абе, че бебетата кихат много- кихат!!!!!!! Това е факт!!!!!!!!
Но поне при моите деца, като ми направи впетчатление, че киха повече от вчера или от оня ден, то на следващия ден задължително са със сополи или кашлица. Това е първият признак на разболяване yu5  33uu
Стискам палци страховете ти да не станат реалност thumbsup
Цитирай

Сливен

Но поне при моите деца, като ми направи впетчатление, че киха повече от вчера или от оня ден, то на следващия ден задължително са със сополи или кашлица. Това е първият признак на разболяване yu5  33uu

Ох, и при нас е така. Шесто чувство ли е, ама вземе ли да ме свива сърцето и да ми стане нервно обкновено е преди да се разболее малката  Sick.
Цитирай

Добрич

Ох, и при нас е така. Ако киха малко повечко от обичайно, сме пред разболяване. Sad
Дано ви се размине!!!  Praynig
Цитирай

най-шареното място

киха с е и от прах или малко сополче, което детео се опитва да изхвърли.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.