Бъдни вечер наближава,чудеса на всеки подарява!-18.12.-24.12.

  • 13 750
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Wolf, ти хубаво, че не си я пощипнал да речем  Joy  Joy  Joy

Иначе шопинг терапията е със 100% антидепресантно действие при жените. Чудничко лечение  Peace

# 61
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И ние сме с температура - Мишо сваля я с парацетамол после пак я дига

# 62
  • Мнения: 2 543
Оздравявайте всички!

Аз пак отивам за подаръци. Joy

# 63
  • Мнения: 1 271
Йеппе гледай този път да има поне за Йоан  Heart Eyes

# 64
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз приключих с покупките.
  Тази година, като никога досега, успях да напазарувам по - рано. Използвах, че мама гледа детенце и свърших тази част от коледната подготовка, защото обикаляне по магазините с Бояна е истинско изпитание за нервната ми система и за семейния бюджет  Wink

# 65
  • Мнения: 3 537
Купих половината подаръци,а за мен нищо. #2gunfire
Утре ще продължа,че голям дъжд тука беее! ooooh!
Оздравявайтееее! Hug

# 66
  • Мнения: 380
Здравейте отново, болничките бързо ама много бързо да оздравяват, и повече никакви болести  smile3540 smile3540 smile3540

И аз все още не съм купувала нищо , а изобщо си нямам и на представа какво да купя на 16годишна прекалено капризна госпожица. На хулиганина и на него все още не съм избрала но там ще минем с някакви игри и превозни средства.

 Време не остана а аз все още се размотавам моля давайте идеи за подаръци. santa2 santa2 santa2

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ние и тази година май най-много напазарувахме за новогодишна украса. Само банята няма такава Laughing Таткото е най-въодушевен от наближаващия празник.

коридор                             детска                 коридор                              вх.врата                  коридор

Останалите - по-късно.

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  nonchetoo, не знам какво харесват дечицата ти.
  Виж в НАШИТЕ ДЕЦА има разни предложения, в НА ПАЗАР също има интересни идеи.

  Любознателна, страхотни неща сте направили   bouquet както винаги. Елхата ще оцелее ли?  Wink

# 69
  • Мнения: 3 537
Любознателна,много е хубаво! Wink
Аз да знаете какви произведения на изкуството нарисувах по прозорците! Mr. GreenСега ме мързи да снимам,но като ми мине мързела,ще ви ги покажа.После дано лесно да се измие този спрей,че ...ще има голямо clean

# 70
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
При мен шопинг-терапията не действа. NaughtyНе обичам да ходя по магазини,може би съм правена за момче. newsm78 hahaha hahaha
За сега действам по украсата,и аз,като Krrasi рисувам по прозорците,като е готово,ще снимам и ще се изфукам. Party  Laughing
Krrasi,приготви се за голямо миене после.  Mr. Green
nandy,вие кога ще ходите в Тетевен?Ние мислим да отидем за Коледа,ако и вие сте там тогава,ще се радвам да се видим. Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз ли съм най-зле с украсата - нищо не съм украсила, нещо нямам време и желание, после трябва да я прибирам.
За подаръците - вие питате ли роднините какво искат за децата, за домовете им. Аз съм с много лоши впечатления на тема подаръци, защото почти винаги получавам ненужни вещи и се чудя в кой ъгъл да ги сложа. Получавали сме и симпатични неща, но след няколко дни пак се чудя къде да ги сложа. Въобще така ми се иска да кажа "Хора не си разменяйте подаръци, идете 2-3 часа с близките си някъде на приятно място" А как не обичам да ходя по магазините за подаръци... ама на шопинг за мен обичам. Ох поне си признах, защото се чудех дали е редно да не обичам  кичозните подаръци по това време. newsm78

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз ли съм най-зле с украсата - нищо не съм украсила, нещо нямам време и желание, после трябва да я прибирам.
....


  Не си само ти  Embarassed една мъничка елхичка съм сложила само вкъщи, заради малката. А и място нямам... миналата година и аз изрисувах прозорците, но сега с тези пътувания до София надали ще ми остане време.

  А за подаръците - на по - близките аз си казвам от какво имаме нужда, особенно за детето. Хем не се дублират подаръците, хем по - рядко с еобзавеждаш с ненужни вещи.

# 73
  • Мнения: 4 414
Аз ли съм най-зле с украсата - нищо не съм украсила, нещо нямам време и желание...
и ние имаме само елха, която Ния непрекъснато дърпа. имах желание да направим сами украсата, но нещо не се организирах...сега и Ния се разболя....
за подаръците - аз питам и предпочитам и мен да ме питат. свекърва ми винаги държи да ни изненада и успява - все безумни неща ни подарява. брат ми не ме пита, но с него имаме еднакви предпочитания и вкус и досега няма издънки, освен това обича да ходи по магазините и често си купуваме подаръците заедно Wink

# 74
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мен шопинг терапията ми е в железария, домашни потреби, книжарница, Техномаркет и подобни. Сега синът ми отива на рожден ден в МОЛ София и аз пък на шопинг терапия там. Ще посетя и хранителния магазин. Нещо да поръчате.

Общи условия

Активация на акаунт