AVON само за представители - V

  • 14 314
  • 305
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Скъпи Колежки,  Mr. Green
Заповядайте в новата темичка и спорна нова Ейвънска година!!!!
Ето и полезни линкчета:


Старата тема
Брошура К 02
Нетна оферта К 02

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Пу първа Grinning!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Пу втора!

# 3
  • Мнения: 1 163
Моми4ета искам да попитам нещо за нетната оферта:Не мога да раз4ета добре-
1/ интересуваме парфюма SURENDER на цената 10.90 дамския или мажкия аромат е?
2/ комплекта DIVINE TIME на цена 5.90 ли е и има ли и 4анти4ка 4ервена към него?
3/ какви са DEMO продуктите и на какви цени?
Благодяря ви предварително!

# 4
  • Мнения: 985
katyadjin   bouquet
Абонирам се!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
Моми4ета искам да попитам нещо за нетната оферта:Не мога да раз4ета добре-
1/ интересуваме парфюма SURENDER на цената 10.90 дамския или мажкия аромат е?
2/ комплекта DIVINE TIME на цена 5.90 ли е и има ли и 4анти4ка 4ервена към него?
3/ какви са DEMO продуктите и на какви цени?
Благодяря ви предварително!


1/ интересуваме парфюма SURENDER на цената 10.90 дамския или мажкия аромат е?  - мъжкия
2/ комплекта DIVINE TIME на цена 5.90 ли е и има ли и 4анти4ка 4ервена към него?  - да
3/ какви са DEMO продуктите и на какви цени? 
- парфюм Today Tomorrow Always In Bloom 29.90
- двойна формула за гладки и плътни устни Plump & Smooth 21.90

# 6
  • Мнения: 1 163
Благодаря ти много AMIDALA!!

# 7
  • Мнения: 1 028
Бах ги тез от "Ейвън" ще ме накарат кат идат празници/май вече 8 март и нова година/да се крия у   animal037 задник,направо вече ми се повръща от глупостите им,та след като поръчката ми трябваше да дойде в събота,и впоследствие заради някви неуредици у Влашко,въпросната дойде у неделя/това как да е,разбрах,че навсякъде май е така/,ся като поглеждам 2-та дата за поръчка е само 4 дни след доставката на 1-та Shocked,ми как се събира поръчка за 4 бе ааланколууу #Cussing out,а на мен ми е важно да пусна  втора поръчка,щото от предната имам 8 продукта недостиг и хората си ги искат,ако не успея да я пусна ще дойдат чак с поръчката по 02 каталог..мерси..след 2 месеца.А от писмото,което им бях натряскала,разбира се,не последва никаква реакция..олигофрени #2gunfireПък в нетната им оферта....грамофон свири,майка плаче,кат "Специалните им предложения"-гола вода и скъпотия до шия,с много малки изключения.

# 8
  • Мнения: 1 354
Здрасти мами.Как сте?
Да ви се похваля нямам  недостиг,въпреки че като пусках поръчката имах 3 червени светофара и затова си предупредих клиентите и махнах нещата.
Може да се каже,че съм доволна.
А нетната има доста неща,макар че количеството определено не оправдава качеството.За пореден път се убеждавам.

Искам да попитам от демо и нетна може да се пуска и на втора поръчка,когато няма пускани на първа или...........?!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
не печеля ни чанта, ни телефон, пфу Cry

# 10
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
не печеля ни чанта, ни телефон, пфу Cry

Да не би да има вече резултатите в сайта??!! newsm78 Откъде разбра,че не печелиш?

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
не печеля ни чанта, ни телефон, пфу Cry

ти как разбра?


видях, не печеля Sad

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 21:10 от Amidala

# 12
  • Мнения: 3 835
и мен ме няма ...  bowuu

# 13
  • София
  • Мнения: 2 100
днес са ги публикували, успех на останалите мами Peace

# 14
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не че съм очаквала да спечеля, ама може ли една и съща жена да я има и в джиесемите и в чантите.... май са ги раздавали според обем продажби!!!! #Cussing out
Специално дамата за която говоря е една от най-добрите във Варна!! Освен нея има и друга дама, която е спечелила и чанта и телефон... newsm78 що така и по две награди, а другите като нас, мухи да лапат... ега ти и късмета тези хора... не че се оплаквам от към награди, ама ми се струва не логично от хиляди представители да тне изтеглят и за двете неща, при положение че има само по 2 на зона!!! Просто са ги давали по обем продажби!!!!  #2gunfire Защо ни лъгаха тогава?!!

Общи условия

Активация на акаунт