Проблем с "удебелен" нокът на крака!?!!

  • 17 942
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте. От скоро нокътят на показалеца на единият ми крак е започнал да се удебелява.
Това доста ме притеснява защото и майка ми страда от същото нещо и всичките и нокти са в окаяно състояние.
Преди време бях чела обява във вестник, че премахват гъбичкити причиняващи това заболяване с лазер, но къде, как, не помня.
Знае ли някой от Вас нещо по въпроса или друго сигурно решение и лечение, но да е подействало с траен ефект.
Много ще съм Ви благодарна!

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 12:40 от tweet

# 1
  • Мнения: 147
 Консултирай се с добра педикюристка, тя ще знае какво трябва да предприемеш.

# 2
  • Мнения: 8 505
Отиди на дерматолог,той ще те насочи най-добре.

# 3
  • Мнения: 1 202
И аз мисля , че е най-добре да идеш на педикюристка ! Thinking

# 4
  • Мнения: 13 512
И аз мисля , че е най-добре да идеш на педикюристка ! Thinking
Изобщо не е за педикюристка, ами си е дерматолог. Това са симптомите на гъбички по  ноктите.

# 5
  • Мнения: 18 542
Изобщо не е за педикюристка, ами си е дерматолог. Това са симптомите на гъбички по  ноктите.
Подкрепам! Дерматолог, не педикюрист  Peace

# 6
  • Мнения: 1 028
Е тъй де то нали си е вид заболяване,а не толкова козметичен проблем.

# 7
  • Мнения: 4 053
имах подобен проблем на единия нокът на крака,
ходих на дерматолог и потвърдиха,че е гъбичка,
реших си проблема с един лак,купен от аптека за около 25-30 лв.беше,
но името не мога да се сетя ooooh!
може би ако питаш на място ще ти кажат,май беше единствен вариант Thinking
успех

# 8
  • Мнения: 386
името на лака е батрафен, ако не се лъжа.
според мен трябва да отидеш на дерматолог задължително!
преди около година и половина имах съвсем малко бяло петънце в кроя на единия от големите нокти на краката и ходих на дерматолог, който веднага отсече - гъбимчки. искам да те подготвя, че става дума за наистина дълго лечение - мойто мъничко нещо после леко се разрастна и го лекувах близо година и три месеца с различни лекарства, за да не станат  резистентни, ако ги мажа само с само едно. и то за едно малко петънце! голямо търпение трябва, ей!
тъй като беше само на единия нокът ме посъветваха да се мажа, но ако гъбите са повече често препоръчват антибиотици по схема.

Общи условия

Активация на акаунт