Моля мами-кажете кога отидохте на доктор след като видяхте чертичките

  • 3 542
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Веднага след като си направох теста,това беше след като ми закъсня с 10 дена Laughing

# 76
  • Мнения: 3 089
отидох същия ден. тогава изказаха съмнения за бременност, но още не се виждаше добре (2-ри ден закъснение). 7 дни по-късно всичко беше ясно.

# 77
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Отидох когато съпругами беше свободен.Той държеше да присъства.

# 78
  • Мнения: 619
5- 6 дни след това.

# 79
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Видях 2те чертички още преди М. Бях страшно нетърпелива, но знаех, че ако отида на лекар само с 2-3 дни закъснение, по-скоро ще ме наплашат - бях наясно, че толкова рано ще има повече неизвестни, отколкото отговори. 2 седмици след закъснението, попитах личната л-ка кога да отида, за да ме регистрират: посъветва ме да изчакам поне 20 дена, за да не ме разкарват по 100 пъти. Направих кисела физеономия (нямах толкова търпение), но тя ми каза, че повече от всякога ще трябва да съм спокойна и да не мисля за лоши работи. От тогава, "поуспокоих топката" и сега спокойно чакам да дойде момента на първия ми преглед.
Леки 9 месеца!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 044
Отидох в 5г.с. седмица след закъснението

# 81
  • Мнения: 116
На 20-я ден след положителния тест, бях в 8-а седмица.

# 82
  • Мнения: 1 273
Ами два дена след това. Аз разбрах късно или по-скоро късно си направих теста (беше ме страх, че ще е отицателен  Simple Smile)

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз отидох след няколко дни(3-4)-просто нямах търпение да се потвърди резултата. Wink
Peace

# 84
  • Мнения: 2 159
2-3 дни нямах търпение Laughing

# 85
  • Мнения: 1 668
Отидох на другият ден след като видях чертичките -исках да съм сигурна Peace

# 86
  • Мнения: 3 478
Ами май чак след две седмици ме извикаха, била съм значи към 8 седмици бременна.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 230
Направих си теста на 3тия ден от закъснението и отидох на 2рия при доктора ми, беше събота и не можеше по-рано от понеделник сутринта. Доктара ме гледа, гледа и вика, бе момиче, то нищо няма да се види, ама аз инат. И се видя разбира се, сакчето беше вътре в матката. 
И от мен лека и безпроблемна бременност.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 227
Една седмица след като видях двете чертички, това значи 5 г.с.

# 89
  • Мнения: 2 910
След 3-я ден закъснение си направих 2 теста и след още 2 дена отидох на гинеколог, който ми установи бременността.

Общи условия

Активация на акаунт