Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Мами, има ли Нутрилон 3 и лесно ли се намира? Веднага след навършване на една годинка ли трябва да минем на него? Това са ми въпросите.
Цитирай

Има,да.Мисля,че ще го откриеш лесно (вече не купувам,за съжаление Confused).Аз започнах да го купувам доста късно,дъщеря ми беше на близо 2г,до преди това не го внасяха (или поне аз не съм намирала).
Цитирай

Белгия/София

Не е задължително, може да си продължиш с двойката, може и да минеш на тройката след годинка, да. Както прецениш.
Цитирай

Пловдив

Има го навсякъде, където продават АМ.
Аз го купувам от Метро- 8,30лв.Малко по-скъпо е от 1 и 2, но пък не свършва толкова бързо Laughing
Цитирай

София

mila може ли малко информация и за мен този нутрилон 3 с други мерителни л. ли е та казваш, че не свършва толко бързо. Ние сме на джуниър и доста бързо се изчерпва. Благодаря. Very Happy
Цитирай

Varna

Мисля, че свършва по-бавно, защото пият по-малко, но при нас свършва за 2-3 дни  Laughing Давам му Нестле  Peace
Цитирай

София

Има го, но е малко по-скъпо! Confused
Цитирай

Пловдив

mila може ли малко информация и за мен този нутрилон 3 с други мерителни л. ли е та казваш, че не свършва толко бързо. Ние сме на джуниър и доста бързо се изчерпва. Благодаря. Very Happy
Не, мерителните лъжички и грамажа са същите, просто малкия пие мляко само вечер и то само 90мл, та затова не свършва толкова бързо Laughing Peace

Цитирай

софия

аз пък до 13мес вземах Фризо2, после минах на Нидо- за възрастни.
Чисто отдавна не го пият, сипвам в кремчетата.
Цитирай

BG

Между 1 и 3 години, Селиа предлагат адаптираното мляко Селиа Дивелъп 3.
Можеш да прочетеш в сайта им повече информация за състава - няма да копирам тук текста.
Ето адреса:
www.celia-bg.com
Цитирай

Благодаря за отговорите. Не ме радва много фактът, че е по-скъпо от 1 и 2, защото при нас доста бързо върви - все още пие по 500-600 мл. Затова и не добавям в нищо друго. Но здраве да е. Laughing
Цитирай

софия

Можеш да прочетеш в сайта им повече информация за състава - няма да копирам тук текста.
Ето адреса:
www.celia-bg.com

аз не забелязвам изрично да пише, че е адаптирано.
Не съм виждала АМ за над 1 год.
Цитирай

София

Давам Фризо 3 но вече не иска да го пие Sad- славам в попарата сутрин,в кремчета супите...
Пие понякога кисело мляко ,но и нето предпочита с лъжица....
Цитирай

BG

Ето адреса:
www.celia-bg.com

аз не забелязвам изрично да пише, че е адаптирано.
Не съм виждала АМ за над 1 год.

Права си, млякото е за растеж на деца от 1 до 3 годинки, което обаче означава, че формулата му е адаптирана за тази възрастова група.
Цитирай

Sorry, че пак повдигам темата, но се оказва, че в Търново, където живеем, това мляко не се намира. От една аптека ми предложиха да ми го доставят на цена около 10 лв., та искам да попитам: това много по-скъпо ли е от Метро, например? Тоест, има ли смисъл да си го купувам от най-близкото Метро до Търново - това в Русе, или не си струва?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора