Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора

Анкета

Тъй като нещата вървят към потвърждаване на смъртната присъда на българските медицински сестри, как мислите - дали ще изпълнят присъдата?

(Гласуването приключено: пт, 16 фев 2007, 14:04)
Въведи твоя глас
Гласувайте.
Цитирай

Ще ги обесят.
Цитирай

Стара Загора

Искренно се надявам на положителен изход от ситуацията. Въпреки, че никой не е в състояние да предвиди какво се върти из главите на тези либийци.
Цитирай

Ще ги осъдят, но ще ги помилват при добро заплащане Thinking
Цитирай

София

Заглавието на темата е отвратително! Бай Торбалан - би ли го променил?
Според мен, ще ги осъдят и кадафи ще ги помилва.
Цитирай

Току що разглеждах теми за землянки, изгубени и т.н. стана ми весело като четях.....

Тази тема ме върна към реалността - аз съм за втора опция! Не ни остава нищо друго освен да се  Praynig Praynig Praynig  Делото е утре и дано всички, от които зависи съдбата да са се наспали добре и да са си изкарали добре нощта с половинките,че да не си го изкарат на сестрите.....

Дано въпреки всичко Кадафи да ги помилва! Дано посрещат сестрите и доктора още много Нови години живи и здрави, въпреки че след всичко станало ..... могат да се превърнат във втори Сергей Антонов.......
Цитирай

До хладилника, който обичам

И аз съм песимист. И да не ги обесят, ще ги оставят да гният.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

заглавието наистина е отврат. ти от къде знаеш на къде вървят нещата? newsm78
Цитирай

Каквото и да реши т.нар. "съд", тези хора са тотално разбити психически и физически Sad За тях и техните близки животът никога няма да е вече нормален. За съжаление.
Цитирай

Германия

И да гласуваме ... какво ще променим ... ?!?

Трябваше навреме да се сетят и да изтеглят дипломатично медиците оттам без шум, преди да станат изкупителна жертва на прецаканата им либийска здравна система  bash
Цитирай
Ами те каките имаха достатъчно време да си тръгнат сами, само че от лакомия да печелят още и още са останали. Имало е и други заподозрени български сестри, които са се върнали по живо, по здраво.
Ако потвърдят смъртните им присъди, аз съм твърдо против да плащаме за откупването им - все пак кой каквото си е дробил трябва да си го сърба. Дори да не са заразявали децата, в Либия прелюбодейството, незаконния чейндж и контрабандата на алкохол също са сериозни престъпления - а като отиваш в една къща е редно да се съобразяваш със стопаните й.
За съжаление, най-вероятно ще се налага всеки един от нас да плаща...
Цитирай

....

Не може ли да се промени заглавието!? Ужасно е! Звучи сякаш е съвсем нормален акт.. А и гласуването за какво е?! Сеир!? Shocked
Цитирай

Плевен

Ами те каките имаха достатъчно време да си тръгнат сами, само че от лакомия да печелят още и още са останали. Имало е и други заподозрени български сестри, които са се върнали по живо, по здраво.
Ако потвърдят смъртните им присъди, аз съм твърдо против да плащаме за откупването им - все пак кой каквото си е дробил трябва да си го сърба. Дори да не са заразявали децата, в Либия прелюбодейството, незаконния чейндж и контрабандата на алкохол също са сериозни престъпления - а като отиваш в една къща е редно да се съобразяваш със стопаните й.
За съжаление, най-вероятно ще се налага всеки един от нас да плаща...

Пак се изказа неподготвен...

Нали знаеш- прекаления светец и Богу не е драг... Май много обичаш да проповядваш...
Цитирай
Надя, какво му е на заглавието - всички прогнози са, че съдът ще потвърди смъртното наказание три от сестрите, ще оправдае доктор Георгиев, а на другите две сестри ще наложи лишаване от свобода.
В крайна сметка и в най-затънтената държава няма съд, който да осъди на смърт човек за нищо.
Интересен е и двойния стандарт на много от хората - непрестанно реват как съдебната система в България не работела, а от друга страна плюят либийския съд точно за това, че си е свършил работата...
Цитирай

София

Не бих искала да изразя с думи това, което си мисля, че ще стане  Embarassed  Rolling Eyes
Но искрено им стискам палци дипломацията поне веднъж да си свърши работата както трябва!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора