Ще обесят ли медсестрите в Либия?

  • 3 191
  • 97
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 161
Ще ги обесят.

# 2
  • Мнения: 122
Искренно се надявам на положителен изход от ситуацията. Въпреки, че никой не е в състояние да предвиди какво се върти из главите на тези либийци.

# 3
  • Мнения: 7 474
Ще ги осъдят, но ще ги помилват при добро заплащане Thinking

# 4
  • Мнения: 3 091
Заглавието на темата е отвратително! Бай Торбалан - би ли го променил?
Според мен, ще ги осъдят и кадафи ще ги помилва.

# 5
  • Мнения: 11 607
Току що разглеждах теми за землянки, изгубени и т.н. стана ми весело като четях.....

Тази тема ме върна към реалността - аз съм за втора опция! Не ни остава нищо друго освен да се  Praynig Praynig Praynig  Делото е утре и дано всички, от които зависи съдбата да са се наспали добре и да са си изкарали добре нощта с половинките,че да не си го изкарат на сестрите.....

Дано въпреки всичко Кадафи да ги помилва! Дано посрещат сестрите и доктора още много Нови години живи и здрави, въпреки че след всичко станало ..... могат да се превърнат във втори Сергей Антонов.......

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
И аз съм песимист. И да не ги обесят, ще ги оставят да гният.

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
заглавието наистина е отврат. ти от къде знаеш на къде вървят нещата? newsm78

# 8
  • Мнения: 95
Каквото и да реши т.нар. "съд", тези хора са тотално разбити психически и физически Sad За тях и техните близки животът никога няма да е вече нормален. За съжаление.

# 9
  • Мнения: 389
И да гласуваме ... какво ще променим ... ?!?

Трябваше навреме да се сетят и да изтеглят дипломатично медиците оттам без шум, преди да станат изкупителна жертва на прецаканата им либийска здравна система  bash

# 10
Ами те каките имаха достатъчно време да си тръгнат сами, само че от лакомия да печелят още и още са останали. Имало е и други заподозрени български сестри, които са се върнали по живо, по здраво.
Ако потвърдят смъртните им присъди, аз съм твърдо против да плащаме за откупването им - все пак кой каквото си е дробил трябва да си го сърба. Дори да не са заразявали децата, в Либия прелюбодейството, незаконния чейндж и контрабандата на алкохол също са сериозни престъпления - а като отиваш в една къща е редно да се съобразяваш със стопаните й.
За съжаление, най-вероятно ще се налага всеки един от нас да плаща...

# 11
  • Мнения: 1 220
Не може ли да се промени заглавието!? Ужасно е! Звучи сякаш е съвсем нормален акт.. А и гласуването за какво е?! Сеир!? Shocked

# 12
  • Мнения: 2 070
Ами те каките имаха достатъчно време да си тръгнат сами, само че от лакомия да печелят още и още са останали. Имало е и други заподозрени български сестри, които са се върнали по живо, по здраво.
Ако потвърдят смъртните им присъди, аз съм твърдо против да плащаме за откупването им - все пак кой каквото си е дробил трябва да си го сърба. Дори да не са заразявали децата, в Либия прелюбодейството, незаконния чейндж и контрабандата на алкохол също са сериозни престъпления - а като отиваш в една къща е редно да се съобразяваш със стопаните й.
За съжаление, най-вероятно ще се налага всеки един от нас да плаща...

Пак се изказа неподготвен...

Нали знаеш- прекаления светец и Богу не е драг... Май много обичаш да проповядваш...

# 13
Надя, какво му е на заглавието - всички прогнози са, че съдът ще потвърди смъртното наказание три от сестрите, ще оправдае доктор Георгиев, а на другите две сестри ще наложи лишаване от свобода.
В крайна сметка и в най-затънтената държава няма съд, който да осъди на смърт човек за нищо.
Интересен е и двойния стандарт на много от хората - непрестанно реват как съдебната система в България не работела, а от друга страна плюят либийския съд точно за това, че си е свършил работата...

# 14
  • София
  • Мнения: 971
Не бих искала да изразя с думи това, което си мисля, че ще стане  Embarassed  Rolling Eyes
Но искрено им стискам палци дипломацията поне веднъж да си свърши работата както трябва!

Общи условия

Активация на акаунт