Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-469 от 469 отговора
Рядко се подлъгвам с хапчета за отслабване,ама тоя Фемимодел нещо ме изкушава,освен това доста добри отзиви чух за него и реших да се пробвам.Струва 15лв.
   Кутията съдържа 4 блистера с по 10 капсули=40
   Пие се сутрин и вечер по 1 капсула 20 мин преди хранене с 100мл течност,за постигане на по бързи резултати се приемат по 2 капсули.
   Като състав Фемимодел съдържа в 1 капсула от 475мг сух екстракт от:
-гарциния-200мг-съдейства за намаляване чувството на глад и повишава метаболизма с около 10% изгаряне на мазнините
-кафяви водорасли/келп/-20мг-подкрепя дейността на щитовидната жлеза-основа на вътреклетъчното дишане
-азиатска центела-30мг-уравновесява мозъчните функционални процеси,допринасяйки за намаляване чувството на глад и подобрява кръвообращението
-глухарче-45мг-източник е на биологичноактивни съставки,подкрепящи регулирането на обменните процеси в организма,също функциите на черния дроб и червата,свързани с елиминирането на токсини
-маточина-40мг-спомага за снижаване на стресовото ниво,с което хармонизира функциите на организма на централно равнище
-калциев нитрат--100гр-органична пълно усвояема форма на калий-помага за релаксиране,подобрява костната структура,която е претоварена при излишни килограми
-хвощ-укрепва също костите,ноктите и косата,освобождава организма от токсини
Фемимодел съдейства за:
-стройна фигура
-топи излишните килограми и целулита
-снижава нивото на стреса
-спомага възстановяването на хормоналното развитие

Всички данни са от листовката,разбира се има посочен примерен режим на хранене за оптимални резултати.
Това е от мен,аз се захващам,ако някой друг се реши или знае нещо за продукта нека пише.
Цитирай

нищо незнам за продукта,ама ще ти стискам палци Peace
успех Wink
Цитирай

И аз нищо не знам,но ме заинтригува.
От доста време се боря с килограмите и успех нулев.
Желая ти да има ефект  newsm10и ще съм благодарна ако споделиш резултатите.
Цитирай

Е това ще проработи,ама с диета и фитнес  15
Цитирай

Този продукт от аптеките наЛечител ли го купи?
Цитирай

И аз ще чакам отзиви
Цитирай

Имам една опаковка в шкафа, но не съм пила още. Интересно ми е какви ще са резултатите. Успех с отслабването!
Цитирай

И аз  ще чакам отзиви!Успех! newsm10
Цитирай

Кажи от къде го купи?
Аз от два месеца съм на някакъв ограничителен режим на хранене /избягвам въглехидрати предимно/ и започнах да спортувам.
До сега никакви резултати ...  newsm50 но няма да спирам, а и честно казано се чувствам страхотно от подскачането!
Пише къде го има и аз ще го запупя и може да споделяме резултати  Wink
Успех!
Цитирай

и мен ме интересува. ще следя отзивите.
 успех! Peace
Цитирай

Ами съвсем случайно се сетих за него в една аптека в Обеля,определено доста добре заредена.Попитах за него,имаше го,прегледах опаковката и листовката и си го взех.То е ясно,че без ограничителен режим няма да стане,но аз обикновенно сутрин дояждам закуската на малкия и след обяд ям нещо,и тва е.Не мисля че се храня лошо,но просто нямам никакво движение и затова не свалям.След нова година се надявам малкия да тръгне на ясла,за да мога аз пък да тръгна на фитнес и на работа,тогава съм сигурна че ще се стопя.Но все пак докато дойде този момент трябва да пробвам и друг вариант,защото не отслабвам и тва си е братче.Ще пиша как вървят нещата,ако след първата опаковка няма някакъв нормално очакван от мен резултат,ще го спра.
Цитирай

Това пак е на билкова основа. Гледах го в аптеката за 16 лева и доста се чудих, но не ми се заваха пари за поредния продукт на билкова основа и резултат нула. Събрала съм в къщи, Калорекс,Био актив хром, Нопаслим кактус, Чайове Слим програм, чай Инхуа и нищооооо не става. Истината е само в храненето под часове, движението, много вода, чай, плодове и зеленчуци. Лично аз отказах тотално хляба и сладкото, започнах да се движа, е погладувах и няколко дни. Вървя надолу и всеки ме пита как, а аз просто имам мотивация. Явно всичко идва от мозъка.

Извинете за дългия , обяснителен постинг, сигурно вече ви е писнало от подобни, но аз пък исках и да се похваля Hug
Цитирай

Shte sledia! Uspeh Peace
Цитирай

Успех Peace, аз ще го пробвам след празниците Wink
Колко време трябва да се пие?
Цитирай

Пие се толкова колкото ти е необходимо за сваляне на килограмите,но пише че след две поредни опаковки се прави 10 дневна почивка/май 10 беше,ще проверя/.
Цитирай

И аз ще следя темата. Стана ми интересно.
Цитирай

Успех, Карчева.
Аз пия в момента ябълков оцет на капсули /Натурфарма/ и съм доволна. Но, истината е в хранителния режим и приемането на много течности и вода! Миналата седмица не се задържах много в офиса и бях непрекъснато в движение и съответно не пих вода и резултата излезе на лице- 3 кг в +  Mad  Може да ви се струва странно, но явно пиенето на вода и други течности /без газирани, разбира се/ има най-добър ефект, защото спомага за изчистването на организма от токсини и подпомага отслабването. Другото, което се старая да правя е след 19-19.30 ч. да не вечерям.
Цитирай

Успех, Карчева.
Аз пия в момента ябълков оцет на капсули /Натурфарма/ и съм доволна. Но, истината е в хранителния режим и приемането на много течности и вода! Миналата седмица не се задържах много в офиса и бях непрекъснато в движение и съответно не пих вода и резултата излезе на лице- 3 кг в +  Mad  Може да ви се струва странно, но явно пиенето на вода и други течности /без газирани, разбира се/ има най-добър ефект, защото спомага за изчистването на организма от токсини и подпомага отслабването. Другото, което се старая да правя е след 19-19.30 ч. да не вечерям.
Madeline , ябълковият оцет на каква цена го купуваш и не дразни ли стомаха?  Peace
Цитирай

Успех, Карчева.
Madeline , ябълковият оцет на каква цена го купуваш и не дразни ли стомаха?  Peace

Ще си позволя аз да ти отговоря. Ябълковият оцет струва около 5 лв. 30 бр, 350 мг /аз пиех австрийски, има го във всички аптеки/, пие се сутрин и вечер по 1 табл. Не дразни стомаха по никакъв начин /с тежък гастрит съм/, дори напротив - действа успокояващо на стомаха и подпомага храносмилането. Няма никаква химия в него. Когато започнах да отслабвам /имах да свалям 30 кг/, започнах с ябълков оцет. Подтиска апетита и те кара да пиеш много вода. В същото време помага за изгарянето на излишните мазнини и регулира метаболизма. Аз лично се чувствах прекрасно от ябълковия оцет, свалих си килограмите за 6 месеца, благодарение на него и много движение.

Карчева, успех в отслабването. И аз ще чакам да споделиш отзиви, че имам още малко да свалям.
Цитирай

Ау, изпревари ме Smile
Въпреки, че това е добре - тъкмо ще изчакам за отзиви. Имам да свалям 10-на килца и се чудя как да стане.  newsm78
Ще чакам с нетърпение първите резултати. Да не забравиш да пишеш. И успех, дано да има ефект.
Цитирай

Алекс1 ти ме хвърли в оркестъра направо с тоя ябълков оцен newsm78.Щом толкова си доволна,май ще го взема него ако при първата опаковка от Фемимодела няма резултат.Обаче направих и друго,имам час в един козметичен салон някъде до Ялта,незнам как се казва,препоръчан ми е.Та ще ходя да ме поогледат разсъблечена Embarassed и ще ми назначат някакви процедури,най-вероятно от силовите масажи и целутрон,и изготвят режим на хранене,така си мисля де.И дават безплатна карта за фитнес,та ще видя там пък какво ще стане,може да не ми се наложи да пия хапчетата.Но ще докладвам допълнително. Very Happy
Цитирай

Алекс1, мерси, още утре отивам да го купувам. После ще се отчета, дано подейства и при мен, ще се старая  да забравям и за течностите. Поздрави bouquet
Цитирай

Успех, Карчева.

Ще си позволя аз да ти отговоря. Ябълковият оцет струва около 5 лв. 30 бр, 350 мг /аз пиех австрийски, има го във всички аптеки/, пие се сутрин и вечер по 1 табл. Не дразни стомаха по никакъв начин /с тежък гастрит съм/, дори напротив - действа успокояващо на стомаха и подпомага храносмилането. Няма никаква химия в него. Когато започнах да отслабвам /имах да свалям 30 кг/, започнах с ябълков оцет. Подтиска апетита и те кара да пиеш много вода. В същото време помага за изгарянето на излишните мазнини и регулира метаболизма. Аз лично се чувствах прекрасно от ябълковия оцет, свалих си килограмите за 6 месеца, благодарение на него и много движение.

Алекс, на коя фирма е оцетът? Аз взимам на Натурфарма и е на капсули.
Цитирай

Внимателно с този оцет,за мен е пълна глупост,пробвах без ефект и си развалих стомаха Crossing Arms
Цитирай

Успех, Карчева.

Алекс, на коя фирма е оцетът? Аз взимам на Натурфарма и е на капсули.

Оцетът е на капсули, австрийски е. В оранжова опаковка.

Внимателно с този оцет,за мен е пълна глупост,пробвах без ефект и си развалих стомаха Crossing Arms

Я разкажи как си го пила и какво ти стана на стомаха? newsm78 Не се заяждам, просто ми е интересно, защото аз откакто го пия нямам абсолютно никакви оплаквания от стомах, а преди пиех всеки ден Антиацид или Ранитидин. И се чудя дали това подорбение не е временно и после пак да ме боли от най-малкото нещо.  newsm78

Карчева, живо ме интересува целутрона! Като отидеш - задължително отзиви да напишеш. И колко струва цялата процедура?
Цитирай

Аз все пак ще го почна, ако усетя проблем със стомаха, ще го спра.
Цитирай

Успех newsm18
Цитирай

Ха дано Laughing
Цитирай

Хайде да се върнем на темата за Фемимодел. Има ли ефект, защото четох някъде, че Ивана а и други шоу -звезди го пият и като видях преди малко Ивана по телевизията ми се стори доста отслабнала. А при вас как е?
Цитирай

Карчева,пиеш ли Фемимодел?
Как се чувстваш?
Има ли някакъв ефект?
Цитирай

Побут.

Резултати?

Whistling
Цитирай

Хайде мила Карчева кажи - има ли ефект? Много ще се радвам ако е така , защото съм решила и аз да го почна, но първо трябва да си свърша чая за отслабване.
Цитирай

Да ви питам!
Днеска гледах в едно списание, което седи в кафенетата, COOL, мисля че се казва,
продукт, който убивал 1000 калории след приемането им?
За съжаление не запомних нищо повече, някой да има информация?
Цитирай

Ibsena продуктът за който говориш се казва 1000 калории май беше или 2000 Laughing,пиейки го махаш 1000 калории от поетата храна,демек все едно си яла по малко.Абе нещо такова беше на този принцип.
А за Фемимодела.................. Embarassed,ми не съм го почнала още Embarassed Embarassed,както го купих пих едната сутрин,после вечерта забравих и така и не пих повече.Всеки ден като го видя и си казвам от утре го почвам,ама на още не съм.От утре обаче го почвам да знаете. hahaha Rolling Eyes
Цитирай

Това с калориите ми звучи доста добре Thinking, някой има ли отзиви за него?
Цитирай

Записвам се за темата, и аз мисля да го почвам
Цитирай

Утре мисля да почна оцета, и да го пия, докато Карчева докладва резултатите Flutter
Цитирай

Аз пих въпросните хапчета, които уж изгарят 1000 калории на всяко ядене. Казват се Калори 1000 Емерджънси. Отзиви: нито качих, нито свалих килограми.
Цитирай

Хайде да се върнем на темата за Фемимодел. Има ли ефект, защото четох някъде, че Ивана а и други шоу -звезди го пият и като видях преди малко Ивана по телевизията ми се стори доста отслабнала. А при вас как е?
Да! Аз също я гледах и на мен ми се стори поотслабнала, е не е станала нарексична, но от това което беше преди доста е свалила. Не знаех, че е пила Фемимодел. Знаеш ли каква е цената на тези хапчета? Поздрави Peace
Цитирай

Да! Аз също я гледах и на мен ми се стори поотслабнала, е не е станала нарексична, но от това което беше преди доста е свалила. Не знаех, че е пила Фемимодел. Знаеш ли каква е цената на тези хапчета? Поздрави Peace
Около 16-17лв са,вчера ги гледах в аптеката.Мислех да си ги купя,но сега пия капсулите за отслабване,пия и чай Инхуа и ако започна и тези се страхувам ,че много ще заслабна 35
Мисля да ги пробвам и аз ,но нека да видя ефекта от капсулите Peace
Цитирай

Разпис.
Цитирай

Най-сетне си купих Фемимодела и го почнах . Дано има ефект и ако е така ще ви информирам, макар че като прочетох листовката със съдържанието има препоръчителен режим на хранене, който ако се спазва човек може да си отслабне и без да гълта Фемимодел. Ама вече съм го почнала пък дано...
Цитирай

побут Smile
Цитирай

Карчева, къде си....чакаме те да споделиш стават ли чудеса на Коледа и след това Wink Hug

Момичета, успех с отслабването  Peace
Цитирай

Верно ли е, че Ивана е отслабнала с Фемимодел? Интересно ако е така да го почвам...
Цитирай

Дидке тук съм бе Wink,писах преди дни че още не съм се наканила да го почна Embarassed.Сега пък съм болна и пия доста други лекарства,та като оздравея ще го почвам вече.Това за Ивана смятам,че са само слухове,не мисля че е отслабнала с това,но знае ли човек откъде ще му дойде. Laughing
Цитирай

Някой може ли да ми каже какъв е препоръчителния режим на хранене докато се приема Фемимодел newsm78
Цитирай

Аз пък ги почнах   Party 
Препоръчителният режим е вътре в листовката, в която са описани съставките на продукта и как действа.
Да ви кажа, милички, там бая дават да се яде  Crazy Ами аз като съм от тези дето само от аромата на ядене надебелявам  #Crazy
Е, ще видим какво ще стане - аз мисля да ги комбинирам с нисковъглехидратнатния режим на хранене.
Чакам още да се присъединят и най-вече Карчева  Wink
А за действието аптекарката много ги похвали. каза:"Аз винаги ги държа в наличност, защото много ми ги търсят. И имат ефект, да знаеш!".
Цитирай

Думите на твоята аптекарка ми вдъхват надежда. Пия ги трети ден и още е рано за резултати но ще чакам и ще информирам.
Цитирай

И аз се записвам към компанията HugДнес си ги взех и ако не утре,в други ден ги започвам!
Цитирай

Браво момичета Peace,аз докато се наканя да ги почна вие ще отслабнете 35.
Цитирай

Абе аз като те гледам на снимките, Карчева, може да почнеш и месец след мен Smileю
Аз имам 15 кила  #Crazy
Цитирай

Айде чакам да ме зарибите още малко, в нас е пълно с такива хапове от които файда така и не видях- калорекс, липоредукт, пур ерх, л- карнитин и т.н. дано това чудо на медицината подейства Wink. Поздрави  Peace
Цитирай

побут  Peace
Цитирай

Ми да ви кажа:
пия ги от 4 дни вече,наистина не ми се яде от тоя Фемимодел,още първия ден,след първото хапче цял ден не ми се дояде,направо неможах да повярвам Rolling Eyes.Мъжо и той изяви желание да ги пие,въпреки че пише Само за жени,на него също не му се яде.За резултати ще си говорим по късно,мисля да изпия две опаковки,но ще видим как върви отслабването и целулита.Тези които го пият да не забравят че на всеки 7-ми,14-ти и 21-ви ден се увеличава дозата с по една капсула.Обаче имам една питанка към тези коит ого пият,по колко капсули на ден пиете? newsm78Щото аз отначало разбрах,че се пие сутрин и вечер по една 20мин преди хранене,а сега като чета пише:Една капсула на ден,сутрин преди хранене с около 100мл течност! а вече за по бърз ефект 2 капсули сутрин и вечер преди хранене,ми много голяма разлика има,де да знам.Та ви е как го пиете?
Цитирай

а този Фемимодел има ли ограничения във възраста, понеже аз съм под 18. може ли да ми кажете на листовката само билки ли пише, защото там е най-пълно описанието, а обикновено производителите ни спестяват да напишат химиите върху опаковката.  newsm78 благодаря предварително!  Wink
Цитирай

Пише, че е подходящ за жени от всички възрасти , но и на мен не ми стана ясно следнотото: Пия по 2 хапчета на ден за по-бърз ефект. Пише, че на всеки 7 дни т.е. на 7-ия, 14-ия, 21-ия и т.н. трябва да се умеличат с 1 брой или да пия по 3 броя. Въпроса ми е как го тълкувате- дали след седмия ден трябва да продължа с приемането  по 3 хапчета на ден или това важи само за този ден и след това пак продължавам по 2 бр. дневно. Ох, дано някой разбра за каво питам!
Цитирай

Ох,направо ме съсипа с този въпрос.... CrazyА аз си мислех,че съм разбрала обаче сега се оказа,че не съм се замислила много над написаното.Погледнато реално и аз пия по две на ден та значи на 7 ще ми станат 3,на 14-4 и на 21-6 ми то много ми се вижда,но явно е така.Обаче тук идва и друго-ако се спазва този режим с по 2 на ден и след всеки 7+1 ми то 2 кутии не ни мърдат и значи курса е по 1 месец и след това 10дни почивка.....
Цитирай

ИзТрЕщЕлО в първия си пост съм описала подробно състава и неща от листовката на Фемимодела,прочети ги. Wink
Мамо Маца сега би трябвало да пиеш сутрин и вечер по 1 капсула,на седмия ден когато увеличиш с още една,ще трябва да ги пиеш сутрин,обед и вечер по една капсула,общо 3 на ден стават.Пише повече да не се превиша препоръчаната доза!Но наистина не става ясно,защото пише че на всеки 7,14 и 21-ви ден се увеличава приема +1 капсула,а в същото време не трябва да се превишават 3 капсули на ден. newsm78Хмм нещо и на мен не ми е ясна тая работа. Thinking
Цитирай

тъкмо се навих и вие съвсем ме объркахте,ще изчакам да кажете и за резултати все пак.Ще следя с огромен интерес,че вче пробвах какво ли не.
Цитирай

Спокойно момичета! Току шо се обадих във фирмата производител и ми обясниха как се пият. Увеличението на приема с 1 хапче важи само за 7, 14, 21 ден. През останалото време си караме по обичайната схема, в моя случай по 2 броя. Изкуших се да попитам и дали ще има резултат - индивидуално от 2 до 5 кг на месец, което ме устройва и също ми обясниха, че не би трябвало да има странични ефекти. Аз съм 8-ми ден и за сега съм около 1 кг надолу, ама това нищо не значи. Ще повярвам ако сваля 3-4 кг. Успех и на вас.
Цитирай

Аааа значи само на 7,14 и 21-ви ден пиеш + 1 капсула отгоре,а на следващия ден си си на стария режим.Тъй ли? Very Happy
Цитирай

Точно така. Но ако искаш се обади на тел.02/954 12 21, който е написан на кутията и ги питай за по-сигурно.
Цитирай

Ами,няма смисъл нали ти си се обадила и си попитала същото,разбрах те,пък и ти вярвам.
Цитирай

Браво, Маце   bouquet Благодаря! Аз утре ще пия 3 капсули за сефте.

Малиии, добре че ви намерих да видя как са ви резултатите,щото ако ви кажа аз как го разбрах - баси, щях да си умра дебела Smile
Аз мислех да увелича с по една капсула на прием   Crazy
Благодаря много, спасихте ми живота - в буквалния смисъл!!!
Цитирай

Пил ли е някой Фемимодел,без да е спазвал хранителния режим от листовката и има ли ефект въобще? newsm78
Цитирай

Аз го пия без да спазвам особени ограничения при хранене и може би и затова няма ефект. Ама нали затова са тия хапчета. Иначе с диета и ограничения всеки може да свали, ама аз се уморих. Но ще се опитам да  го пия 1 месец, защото само почвам нещо и като не подейства за няколко дни го спирам.
Цитирай

Изпих две опаковки от Фемимодела. По две хапчета на сутрин и вечер, на 7, 14, 21 ден пих по 3 сутрин и вечер. Резултатът е -3 килограма за около месец време, а в това време се включиха и Коледните и Новогодишните празници.  ooooh!Спазвам строг хранителен режим без нищо сладко, хляб и всякакви тестени изделия, пия течности, но недостатъчно явно - по около литър на ден, ама за мен и това е много ....  Tired
Цитирай

Радостинче объркала си схемата мила,на 7,14 и 21-ви ден е трябвало да пиеш сутрин обед и вечер по една капсула,демек 3 за деня,а не сутрин и вечер по три. Naughty
Цитирай

от 2 седмици пия Фемимодел,комбинирано с Еколайф блабла какво беше та..а,да ШЕН ХУА,как можах да забравя... В сесия съм и движението ми е доста ограниченоSmile за тези 2 седмици свали около 2кг и 300 гр, при положение, че на фемимодела малко му обърках схемата и го предзирах 1-2 дни  Crazy

това Еколайф е мн вкусно Love плодово такова,на малини има дъх. при него свалянето започва след 2-рата 3-тата седмица и още не мога да преценя от фемимодела ли слабея или от еколайфа. Всеки случай мазничките места спадат, а стомашни оплаквания нямам. Хапвам си добре и се движа много малко.Просто раят! Но аз нямам да свалям много - около 7 кг ме устройват. ( само да уточная, че не ям тесто,защото не обичам)
Освен всичко на вниманието на дамите в метро са пуснали уред за антицелулитен масаж на бедрата,който е супер и струва 55 лв(няква си марка optimum). Аз го имам от 1 месец и го ползвам 4-5 пъти в седмицата, има страхотен резултат!

Цитирай

Я кажете има ли ефект това ново чудо, че се двуумя дали да си го купя newsm78 Пила съм доста хапове за "отслабване" и нито едно не ми помогна....... Crying or Very sad Кой колко свали /ако изобщо се сваля нещо/ и ядяхте ли на специален режим докато го пиехте newsm78
Цитирай

Здравейте мами!!! Какво става с Фемимодела тъкмо се навих да го пия и вие замълчахте? Ще се радвам ако някоя от вас сподели как върви приемът и дали да се включваме в кампанията Да станем по слабички до лятото
Цитирай

Ехоооо,явно много сте отслабнали, че дори и не пишете SmileМоля не бъдете егоистки ,а споделете! Имали смисъл и ние да спонсорираме поредният продукт? Thinking
Цитирай

Привет Момичета,
Моля Ви някой ако вече има резултати от Фемимодел да пише и да сподели. И аз като всики вас се чудя дали не е поредната "зарибявка" за 20 лева? пишете моли ви Rolling Eyes
Цитирай

Изпих една опаковка фемимодел- никакъв ефект. Не свалих и грам.
Досегашните ми експерименти с единствен ефект имаше само зелевата супа на таблетки, така че пак си я започвам.
Цитирай

Привет Момичета,
Моля Ви някой ако вече има резултати от Фемимодел да пише и да сподели. И аз като всики вас се чудя дали не е поредната "зарибявка" за 20 лева? пишете моли ви Rolling Eyes
Аз пих Фемимодела стриктно и с голяма надежда, но при мен за съжаление нямаши ефект. Някъде бях прочела, че Ивана, Цветанка Ризова и разни други публични личности имали голям успех с него и затова се навих. Дори преди малко по новините видях отново Ивана във връзка с участието й в записа на песентта за българските медици,още по заслабнала, но съм сигурна, че не е от Фемимодела.
Цитирай

Здравейте! Аз от дълго време водя битка с килограмите! Успях да спра цигарите от две години и от това качих някое и друго килограмче! Пила съм какво ли не - ябълков оцет - всякакви разновидности, "Златно чудо", "СИЛ", китайски зелени чайове, алое, билки всякакви и т.н. и т.н.
От една седмица започнах да пия "Фемимодел" и наистина сутрин като го изпия до вечерта почти не ми се яде. И да ми се дояде нещо ми минава с много по-малко храна, от колкото преди! Още повече, че сега съм отпуска и съм в къщи и постоянно имам достъп до храна!
Вечер, обаче хапвам пак по-малко, но по два пъти! Smile Аз пия по една таблетка сутрин и не ми е ясно защо вие, мили момичета, се чудите за увеличаването на таблетките? Много ясно в указанията си е записано: "Внимание: Увеличаването на приема с 1 капсула се отнася само за КОНКРЕТНИЯ ДЕН - 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н."! Пиете си по една или по две капсули, а само и единствено на този ден увеличавате с една!
Аз от утре ще пия по две капсули на ден, защото вечер пак ме натиска този глад!  Embarassed
Стискам палци на всички!
Казвайте как върви при вас!
Целувки! bouquet
Цитирай

Момичета пиете ли още фемимодел?кажете за резултати.
смятам да почвам да го пия.но искам да разбера при вас как се отразява,има ли ефект?
Цитирай

Аз го пих само 1 седмица,нямах промяна в апетита и го спрях.
Цитирай

Привет и от мен
Аз днес си го купих и от утре смятам да го почвам.Досега не съм ползвала хапчета за отслабване или диети ама не ми се и налагало,но ега селд раждането и кърменето имам нужда,а за фитнес време нямам.Дано да подейства.

Целувки и лека вечер.
Цитирай

побут
Цитирай

Купих си го и аз току-що и видях, че има тема тук.
Карчева, как си? Дай инфо за резултата.  Hug
Цитирай

Привет на всички! Вчера си купих Фемимоделчето без да знам, че имало тема тук - добре че от Дневникът ме светнаха - та от днес почвам да ги гълтам и аз та да видим! Ще следя темата с интерес! Успех на всички  Peace
Цитирай

И аз го почнах днес. Надявам се да смъкна поне 5 кг.
Цитирай

Хм, колежката свали 5 кг без диета (за има-няма 10 дена) - всеки организъм е различен, така че ако на един има ефект, не очаквайте и на вас да подейства. Аз например не мръднах на кг с Фемимодел Tired Но пък от пиене на чай и ограничаване на сладкото свалих 4 кг за 2 седмици, без да усетя - по дрехите си пролича първо. Ето, пролет е и все някак ще изчистим излишните кг от тялото си newsm39
Цитирай

аз пия вече втора опаковка фемимодел и съм много доволна отслабнах 5кг
Цитирай

Диета спазваш ли? И по колко таблетки на ден пиеш?
Цитирай

Момичета, доволни ли сте от "фемимодел", че сериозно се замислям да си ги взема  Thinking
Цитирай

2 седмици карам на глад и хапчета и само кило-кило и половина  Tired
Цитирай

2 седмици карам на глад и хапчета и само кило-кило и половина  Tired
Определено ,ако имаш такъв резултат трябва да се консултираш с лекар. Crying or Very sad
Цитирай

Няма ли отзиви? Кажете как ви действа?
Цитирай

Ами резултата при мен е,че няма резултат Confused.
Сега съм на Фигурал Слим,който съдържа небезизвестния Кокам или Гарсиния Камбоджа.Ще видим какво ще стане с него. Confused
Цитирай

Аз свалих вече 3 кг., но 4 дни ядох като разпрана + бях на сватба.
Много зависи кой колко кила има да сваля-моите не са много и може би затова става толкова бавно.
Майка ми и тя започна да го пие, а тя е 52 кг. и ще е още по-трудно.Тя пък качила 2 кг. от кафе Витаголд  Crazy Щом не си е променяла хранителния режим и продължава да върви пеша по много....не знам дали кафето наистина може да повлияе по такъв начин, но е факт.
Цитирай

И аз изпих две опаковки "Фемимодел" и резултата беше -2кг.,но бях само на сокове ,защото имах проблеми със зъбите.Та отслабването ми е мисля от това,че не можех да се храня,а не от хапчетата.Определено при мен не даде резултат този, така прехвален "Фемимодел".Успех на всички,които са решили да го изпробват  bouquet
Цитирай

Като пуснах търсачката за Фемимодел попаднах на тази тема.Мисля и аз да го почвам и аптекарката(на моя приятелка майка й) ми каза,че това е най-доброто от всички средства за отслабване,които се предлагат в аптечната мрежа.Тя също ми каза за Ивана,че е свалила колца точно с Фемимодел.АЗ имам да свалям 30 кг.  Shocked и спешно търся мнения по въпроса.Изчетох цялата тема и стигнах до извода,че всичко зависи от организма на човека.Като започна ,ще докладвам за резултата.   :bouquet:

Ето и листовката ФЕМИМОДЕЛ-за стройната женска фигура !
Цитирай

Явно си е много индивидуално, защото майка ми на 5-я ден си свали тия 2 килца, които искаше и сега си влиза в дрехите, а не е спазвала някакво ограничение при хранене.
Аз съм зациклила на 3-я кг. и не мърдам.  Sad
Цитирай

Днес си го купи,утре го почвам.
Цитирай

Здравейте от мен bouquet.
И аз си купих Фемимодел, дано ми подейства, от утре започвам. Мисля да го комбинирам с розовия крем на Дева, четох много добри отзиви за него.
Цитирай

Здравейте и от мен preggoПри мен проблемът беше в големия ми подут корем,но не от бременност./Детето е на 10 год./Днес съм на 14-я ден.Не спазвам режим,защото апетитът ми чувствително намаля.Резултатът за две седмици е видим и без кантар.Коремът ми не е наравно с гърдите.Като свърша тази опаковка,ще купя друга и ще продължа.Доволна съм.
Цитирай

Здравейте и от мен. Кажете ми бе хора, какво значи да увеличавам с по едно хапче на 7-я, и т.н дни с по едно хапче. По тая логика накрая трябва да вземам по повече от 3 хапчета на ден. Моля който ги е пил да сподели, че нещо не ми  ясно. Имам да свалям 25 кг( трагедия). Embarassed
Цитирай

Здравейте и от мен preggoПри мен проблемът беше в големия ми подут корем,но не от бременност./Детето е на 10 год./Днес съм на 14-я ден.Не спазвам режим,защото апетитът ми чувствително намаля.Резултатът за две седмици е видим и без кантар.Коремът ми не е наравно с гърдите.Като свърша тази опаковка,ще купя друга и ще продължа.Доволна съм.

Дай боже на всички такъв резултат.Аз днес го почнах.Имам за сваляне 30кг.,от които само 7-8 са от бременноста. #Cussing out
Цитирай

Здравейте и от мен. Кажете ми бе хора, какво значи да увеличавам с по едно хапче на 7-я, и т.н дни с по едно хапче. По тая логика накрая трябва да вземам по повече от 3 хапчета на ден. Моля който ги е пил да сподели, че нещо не ми  ясно. Имам да свалям 25 кг( трагедия). Embarassed

Значи на 7 ден(само на самия ден) пиеш с едно хапче повече.Например ако преди това си пила по две,на 7,14 и 21 ден пиеш по 3 и след това си продължаваш по старата схема. bouquet

Цитирам :

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н.  ден от приема! Увеличаване приема  на „Фемимодел” с  1 (една) капсула :

·         при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули  /сутрин и вечер/

·         при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули  /сутрин, обед и вечер/

Цитирай

Здравейте, момичета!
Някой знае ли дали Фемимодел не е противопоказан за хипертоници?
Цитирай

Значи на 7 ден(само на самия ден) пиеш с едно хапче повече.Например ако преди това си пила по две,на 7,14 и 21 ден пиеш по 3 и след това си продължаваш по старата схема. bouquet

Цитирам :

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н.  ден от приема! Увеличаване приема  на „Фемимодел” с  1 (една) капсула :

·         при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули  /сутрин и вечер/

·         при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули  /сутрин, обед и вечер/

Много ти благодаря. Не се бях сетила за това. Почвам, пък дано помогне.
Цитирай

Много ти благодаря. Не се бях сетила за това. Почвам, пък дано помогне.

За нищо,успех в отслабването  bouquet
Цитирай

Има ли кърмещи мами които са го пили, като прочетох отзивите и се изкушавам и аз да го почна.
Цитирай

Как ще кърмиш е ще пиеш разни добавки!? Twisted EvilЧувството ти за собствено удоволетворение от външния ти вид по силно ли е от здравословното състояние и живота на бебето!? smile3515
Цитирай

В брошурата пише, че не се препоръчва за бременни и кърмещи.
Цитирай

от много време слушам хубави неща за този фемимодел.Днес го почнах и ще видим.Ако има ефект непременно ще се похваля Smile
Цитирай

Аз пък за една седмица нямам резултат-само 1 кг. надолу съм.
Цитирай

някой може ли да даде хранителния режим, моля. имам хапчетата, пия ги, но нямам листовката с хранителния режим.
Цитирай

Преписвам ти всичко дусловно :

Примерни хранителни режими към "Фемимодел"

I. Oсновен хранителен режим(6 дни)- примерен

Сутрин : 200-300гр. сезонни плодове-ябълки,круши,киви,дини,грйпфрути,тикви и др. и 5-6 сурови бадема;или чаша овесени ядки с 2 лъжици кисело мляко.
Предиобяд : 1/2 чаша натурален плодов сок,разреден с чиста вода;може билков чай с лимонов сок.
Обяд : Салата от сезонни зеленчуци (по избор) - 300-400 гр. подправена с 1ч.л. растително масло и 4-5 слабо солени маслини; плюс (по избор) 120 гр. крехко месо,риба,соево сирене ,соеви продукти,задушен боб или грах.
Следобяд : 1 чаша пресен зеленчукков сок или айран от обезмаслено краве или соево мляко.
Вечер : 200-300 мл. супа от зеленчуци(тиквички,спанак,зеле и др.),с 1-2 с.л. ориз или овесени ядки за сгъстяване,консумира се с 1 филия леко припечен черен хляб , плюс (по избор) белтък от 1 яйце,1 пълна с.л. извара или 1 чаша нискомаслено краве мляко.

II. Разтоварващ хранителен режим (7-ми ден) - примерен:

ВАЖНО!!! Увеличаване приема на "Фемимодел"с една капсула :
- при режим 1 капсула на ден - на 2 капсули
- при режим 2 капсули на ден - на 3 капсули
ВНИМАНИЕ : Увеличаването на приевма с една капсула се отнася само за конкретния ден- ден 7-ми,ден 14-ти,ден 21-ви. и т.н(разтоварващия ден.

Варианти :

1. Зеленчуково-плодов ден (около 600 ккал) : в течение на целия ден се приемат 1000-1500 гр. ябълки,портокали или грейпфрути,разпределени на 6 порции.Освен това се консумират 1/2 кг. зеленчуци-домати,краставици,моркови,зеле,маруля и пр.

2. Млечен ден (около 900 ккал) : 5-6 пъти дневно се приемат по 150-200 гр. прясно или кисело мляко(нискомаслено),малко чай,оклоло 200 гр. плодове или моркови и 50 гр. черен хляб(ръжен,грахам).

3.Кисело мляко с магданоз (около 600 ккал) : към 700-800 гр. нискомаслено кисело мляко се прибавя 70-80 гр. ситно нарязан магданоз.Получената смес се консумира на 4-5 приема.
Цитирай

Аз го пия от около 3 седмици. Ефект има, но теглото ми варира +/- 2 кг. Казват, че чак след втората опаковка започват да се смъкват повече килограми.
Цитирай

Аз го пия от около 3 седмици. Ефект има, но теглото ми варира +/- 2 кг. Казват, че чак след втората опаковка започват да се смъкват повече килограми.
и при мен е така newsm78
Цитирай

Здравейте и от мен.Днес си купих и аз фемимодел и ще почвам да пия.След седмица-2 ще ви информирам и аз.Дано да има ефект и при мен,защото имам да свалям 20-ина килца,.УЖАС!!!
Цитирай

И аз започнах да пия фемимодел преди 5 дни съвсем случайно - майка ми беше си ги купила. Аз по принцип не вярвам на такива неща, а иначе съм фен на диетите. Искам да кажа, че да пиеш хапчета на билкова основа не изисква никакви усилия и за това реших да пробвам. Не съм се качвала на кантара от тогава, но определено има ефект (по дрехите). Искам да сваля 3-4 кг. Последната година свалих 12 като намалих порциите и внимавах какво ям, наблягах за зеленчуци и плодове, които изобщо не обичам. От 5-6 месеца си стоя на едни и същи килограми и направо се побърквам. Едно съм разбрала-от диета един отслабва друг не, от хапчета е същото предполагам, всеки трябва да разбере от какво отслабва и нищо не пречи да пробваш билковите хапчет-знае ли човек-ето при мен действат и мисля да изпия поне една опаковка нищо не ми  пречи, пробвайте. Реших да ви пиша за да кажа че за 5 дни има ефект. А наистина подтиска чуството на глад. Успех:)))))
Цитирай

Пия хапчетата от 15 дни - никакъв ефект. Нито апетита ми намалява, нито килограмите.
Цитирай

Пия хапчетата от 15 дни - никакъв ефект. Нито апетита ми намалява, нито килограмите.

Същата работа.Изпих една опаковка и нищо  #2gunfire
Цитирай

И при мен нищо след една опаковка #Cussing out
Няма да го взимам повече, почвам си л-карнитина  Thinking
Цитирай

и при мен няма ефект Twisted Evil
Цитирай

Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Cool
Цитирай

Може да сте писали , ма бабка ви да попита?! smile3506 Правя една диета и не мисля да я спирам , а същевременно си купих и фемимодел , та на думата , мога ли да съчетая диетата и хаповете.  newsm51
Цитирай

Даже е препоръчително. По принцип в указанието на Фемимодел-а има примерна диета.
Цитирай

От 24 май започнах да го пия.Днес ми е 7 ден-надолу с 3 кг.Според мен има ефект.Естествено и спазваш диетката.
Цитирай

Благодаря , момичета!  bouquet Утре го почвам заедно с диетата.  Peace
Цитирай

И аз да се запиша в отбора на ФемиМОДЕЛКИТЕ Mr. Green

Пия го втори ден,след като ми го препоръча една мацка от форума.
Тя спазала диетка подобна от листовката и за месец и половина свалила 20 кила.

Аз леко загладих бедрата с Кларинол (30лв) но килограмите не мръднаха. Tired

Надявам се да сваля поне 10, че да си облека всички стари дреки, толкова ми липсват. Спазвам диета, но няма да е съвсем същата от листовката на Фемимодел.

А тези,които са го пили след раждане и кърмене - как се отраци на циците bombs? Спаднаха ли съвсем? Аз се надявам Praynig да стане чудо и да останат така, въпреки,че без сутЕен не мязат на нищо, но със, са пИрфектни. хехехе

Цитирай

аз изпих една опаковка, и нищо, същите кг, същите обиколки и си имах апетит както обикновено. според мене е пълен боклук, поредния.
Цитирай

аз изпих една опаковка, и нищо, същите кг, същите обиколки и си имах апетит както обикновено. според мене е пълен боклук, поредния.

ами ако не си спазвала диета...ВОЛЯ се иска. и на мен ми се яде, да не мислиш? Whistling
Цитирай

Здравейте аз пия Кларинол Кла 1000 и се чудя дали ще ми стане нещо ако започна и Фемимодел, защото имам вече една опаковка купена? newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Здравейте аз пия Кларинол Кла 1000 и се чудя дали ще ми стане нещо ако започна и Фемимодел, защото имам вече една опаковка купена? newsm78 newsm78 newsm78
Hug Hug HugПърво си изпий Кларинол кла1000 и след него почни Фемимодел-от него има резултати щом спазваш и диета пробвала съм го Успех bouquet
Цитирай

Здравейте!
Искам да ви попитам дали може да се пият тия хапчета заедно с тоя чай Инхуа?!? Дали може двете едновременно ?
Цитирай

Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.

Djane - няма да е от хапчетата....ти и без тях си щяла да отслабнеш.
Цитирай

При мен нямаше ефект - не свалих а едновременно с това си карах и диета - ефекта беше че не качих - ама на това нищожно яденийце и без фемимоделчето нямаше да кача - при мен действа повече Инхуичката  Peace
Цитирай

Djane - няма да е от хапчетата....ти и без тях си щяла да отслабнеш.

Защо? newsm78
Цитирай

Здравейте Фемимоделки!
Имам въпрос - аз пия фемимодела вече 7 дни, обаче от вчера изпитвам адски глад, чак ми става лошо и ми се вие свят от глад. На някоя от вас случвало ли и си е? Какво да правя?
Цитирай

Здравейте Фемимоделки!
Имам въпрос - аз пия фемимодела вече 7 дни, обаче от вчера изпитвам адски глад, чак ми става лошо и ми се вие свят от глад. На някоя от вас случвало ли и си е? Какво да правя?

Е, ти не ядеш ли?  Shocked
Цитирай

Здравейте Фемимоделки!

Напълно възможно е организмът ти да изхвърля токсини и оттам и главоболието!
Цитирай

задължително ли  е да спазваш диетат от опаковката или просто някаква диета ?
Цитирай

задължително ли  е да спазваш диетат от опаковката или просто някаква диета ?

аз спазвам друга.
Цитирай

A кърмеше ли докато го пи??? Shocked
Цитирай

A кърмеше ли докато го пи??? Shocked

Противопоказно е за кърмачки,доколкото знам.  newsm78
Цитирай

Вчера си го купих, но ще го почна от другата седмица.
Цитирай

е за съжаление този продукт е поредния боклук мога да гарантирам Smile за тези които са отслабнали (ако има такива) бъдете сигурни че това не е от хапчетата а от настройката на психиката ви. Всички тези хапчета само харчат паричките ви...докато чакате на тях или нещо друго освен на волята си да отслабнете просто няма да се получи - и това е най трудното.Момичета истината е много проста - никакъв хляб. тестени, сладки и солени храни и много търпение.Така със сигурност ще отслабнете и килцата ще са трайни.Аз успях да сваля 10кг и продължавам...Пожелавам ви успех!Разчитайте само на себе си Smile
Цитирай

е за съжаление този продукт е поредния боклук мога да гарантирам Smile за тези които са отслабнали (ако има такива) бъдете сигурни че това не е от хапчетата а от настройката на психиката ви. Всички тези хапчета само харчат паричките ви...докато чакате на тях или нещо друго освен на волята си да отслабнете просто няма да се получи - и това е най трудното.Момичета истината е много проста - никакъв хляб. тестени, сладки и солени храни и много търпение.Така със сигурност ще отслабнете и килцата ще са трайни.Аз успях да сваля 10кг и продължавам...Пожелавам ви успех!Разчитайте само на себе си Smile
Добре,благодаря!
Амин!
Цитирай

Запис в темата! Peace
купих си преди малко този Фемимодел, защото до сега пих Инхуа, но вече към края на 3 опаковка резултата е нищожен......
та от утре започвам модела!
Ще пиша какво се случва!
Цитирай

Пия фемимодел-а и диетка малко и съм много доволна.  Hug За 20 дена съм с близо 8-9 кг. минус.  newsm44 Влязох си вече в дрешките ,  newsm03 но продължавам за още минусчета.  newsm10
А вечер пия и чай Инхуа - 1 чаша.  Crazy
Цитирай

Пия фемимодел-а и диетка малко и съм много доволна.  Hug За 20 дена съм с близо 8-9 кг. минус.  newsm44 Влязох си вече в дрешките ,  newsm03 но продължавам за още минусчета.  newsm10
А вечер пия и чай Инхуа - 1 чаша.  Crazy

Аз пия от 10 дни и съм 1кг минус Crying or Very sad
Кога започна да сваляш, на кой ден имам предвид?

Каква ти е диетката?

Hug
Цитирай

Аз пия от 10 дни и съм 1кг минус Crying or Very sad
Кога започна да сваляш, на кой ден имам предвид?
Каква ти е диетката?
Hug

Меря се веднъж седмично , за 14 дена бях -6 кг. , но с диетка "страхотна диета" , почнах след това зелевата ( в понеделник я свършвам). Взела съм си и елфино , но да свърша фемимодел-а  , че и втора опаковка си имам , после пауза 2-3 дена и почвам елфино-то .   Love
Цитирай

Запис в темата! Peace
купих си преди малко този Фемимодел, защото до сега пих Инхуа, но вече към края на 3 опаковка резултата е нищожен......
та от утре започвам модела!
Ще пиша какво се случва!
newsm78 newsm78 newsm78 ЩЕ ГО ПРОБВАМ СЛЕД МЕСЕЦ АКО СТЕ ДОВОЛНИ bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Аз съм от една седмица на Фемимодела,но все още резултати не мога да споделя.

Освен,че наистина апетита ми е по-малък
Цитирай

Дивичке не си давай паричките мила - аз моите ги дадох, но ти поне си спести твоите - повярвай ми  Peace
Цитирай

Аз съм от една седмица на Фемимодела,но все още резултати не мога да споделя.

Освен,че наистина апетита ми е по-малък

Пия го то 15 дни и вече съм -2... хем съм и на диета.... незнам, може би не се ограничавам прекалено много,не се тъпча хи, не ям сладко, солено, пикантно, ям почти от всичко но много по малко, наблягам на зеленчуците, киселото мляко, общо взето гледам да спазвам точковата диета и по нейнатасхема дори не надвишавам 20-30т. на ден...,но все пак и на това намаляне на кг се радвам.

Mr. Green
Цитирай

А колко килограма имаш да смъкваш?
Цитирай

А колко килограма имаш да смъкваш?

Ми той нашия кантар е развален, аз си мислех, че съм 58-9, то се оказа,че съм била 60-61... сега по разваления съм 56, демек съм вече -3 -4  newsm44

Като забременях бях 48-9. Гоня ги тия 49  Mr. Green
Цитирай

От днес и аз съм на Фемимодел, ще пиша след 4-5 дена има ли ефект. Първите ми впечатлевия са, че мога да контролирам яденено. Преди ядях като за световно, а сега още от първия ден мога да се контролирам, разбира се усещам леко чувство на глад, но поне мога да се владея и да приемам по-малко количество храна. Дори и да е на психична основа, пак е нещо.
Цитирай

Да споделя и аз как се чувствам след една седмица прием на Фемимодел. Ям по- по малко, не че преди ядях много, но "залитах" все към по-мазнички, сладки и продукти с все "отрицателни" калории. От както го пия не чувствам свирепо престъргване на стомаха, дори и да не съм хапнала нищо, ям повече плодове и зеленчуци (карах около 7-8 дни само на череши през деня, а вечер салатки) и резултата е -2.5 кг. Доволна съм, днес мерих едно панталонче, дето яко го бях поизпънала, а сега ми седи добре, дори на коремчето ми е  широчко.......е как да не съм доволна?! Party  Е, сега уикенда хапвам и някои не особено здравословни храни, но през седмицата ще се "туря на място"  Peace
Това е от мен! продължавам! Успоредно с Ф/л пия по един чай Инхуа дневно, за да мога да ходя редовно до " ОО"
Успех на всички!
Цитирай

Ох момичета, да ви кажа И ТОВА го пробвах   Laughing и както всичко останало такова, нямаше никакъв ефект... попаднах на него с идеята да си намеря нещо безвредно, което да ми поспира малко апетита но уви, не е това  Wink

Щеше ми се нещо безвредно, като гаранцията за безвредно е ако не пише, че не може да се приема от бременни и кърмачки  Smile
Цитирай

аз пък за момента не мога да кажа нищо лошо за Фемимодела...пия го редовно и си свалям, днес дори първата цифра на кантарчето се беше променила! Peace
Продължавам!
Но смятам след 2-та опаковка да спра, защото с всяко едно нещо организма в един момент свиква и след това вече не е ефективно!
Но за моемнта съм  Peace
Цитирай

Ето ме и мен Smile

Аз вече съм -5. С точковата диета, но сега съм в почивка 10 дневна от Фемимодела. Другата седмица почвам пак, а от тази мисля да започна и фитнеса.
 bouquet
Цитирай

ОХХХХХХХХХ,омръзна ми да се измъчвам.Пробвах го този фемимодел-и той не ми действа #2gunfire
Преди време една позната ми каза една рецепта за просеник.Това го ядеш колкото ти се яде през деня, като го комбинираш с маслини.От това за един месец прибрах две от паласките си(имах три) Very Happy-остана ми само долната част-т.н. бирено коремче.Приятелката ми каза че трябва да спра бирата и...бях дотук.Миналата година спрях цигарите , а сега да спра и биричката-нееееееееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out,ами аз си я обичкам  35, та...пих какво ли не СИЛ, Фемимодел, и др. не става.Качените 12кг. след като спрях цигарите не мърдат. Ако някой знае нова рецепта да подсказва, аз пак почвам просеник chef newsm78 baby_neutral
Цитирай

gabicha дай рецепта за тоз просеник насам  35 35 35- аз си имам паласчици и без биричка - така че ти не я спирай  Peace
Цитирай

gabicha дай рецепта за тоз просеник насам  35 35 35- аз си имам паласчици и без биричка - така че ти не я спирай  Peace
И мен живо ме интересува тази рецепта...че тия паласки #Cussing out
Цитирай

Ами с брата няма как да няма паласки и коремче, мила...

пробвай точковата  - работи!
 Hug
Цитирай

пробвай точковата  - работи!
 Hug
сПОДЕЛИ Я ТАЗИ ТОЧКОВА ДИЕТКА- МНОГО МЕ ЗАИНТРИГУВА! bowuu
Цитирай

http://www.zdravoslovno.com/Diets/PointDiet.html

Ето точковата диета, ако иде реч за нея.
Цитирай

http://www.zdravoslovno.com/Diets/PointDiet.html

Ето точковата диета, ако иде реч за нея.

Мне, половоината неща не са верни тук в този линк.

Ето:

Супи
Бульон от месо    1 порция    0
Зеленчукова супа    1 порция    12
Шкембе чорба    1 порция    10

Варива

Боб    100гр    52
Леща    100гр    48
Грах    100гр    45
Ориз яхния    100гр    20
Спанак    1 порция    6
Зелен боб    1 порция    7
Бамя    1 порция    10

Месо(агнешко-шилешко, свинско)

Мозък    100гр    12
Шунка    100гр    1
Месо със сос Бешамел    100гр    6
Дюнер кебап    200гр    0
Пържола на скара    200гр    0
Шишче на скара    200гр    0
Кюфте на скара    200гр    1
Бъбрек на скара    200гр    1
Сърце на скара    200гр    1
Език    100гр    1
Пастърма    100гр    1
Луканка    100гр    1
Черен дроб на скара    200гр    3

Месо от пиле, пиле на грил    100гр    0
Пиле варено    100гр    0
Пиле на фурна    100гр    0

Кренвирши    100гр    1
Салам    100гр    1
Телешко месо
Шишче на скара    100гр    0
Бифтек на скара    100гр    0
Бон филе на скара    100гр    0
Пържола на скара    100гр    0
Кюфте на скара    100гр    0
Сърце на скара    100гр    0
Бъбреци на скара    100гр    0
Черен дроб на скара    200гр    1
Черен дроб пържен    200гр    6

Риба

Риба Калкан – пържен    250гр    12
Кефал – пържен    250гр    12
Хамсия – пържена    250гр    12
Шаран – пържен    250гр    10
Скариди варени    6бр    0
Миди варени    8бр    10

Яйца

Варено яйце    1 бр    0
Омлет    2 яйца    1
Омлет със зеленчуци    2 яйца    5
Омлет с картофи    2 яйца    22

Млечни продукти

Извара    100гр    3
Сметана    100гр    10
Масло    20гр    1
Маргарин    0
Прясно мляко    1 чаена чаша    6
Айран    1 чаена чаша    5
Кисело мляко    250гр    12
Сирене    100гр    1
Кашкавал    100гр    1

Тестени изделия

Макарони    50гр    18
Баница    55гр    33
Пилаф    50гр    10
Геврек    1бр    25
Бял хляб    100гр    48
Черен хляб    100гр    40
Зеленчуци
Домат    1бр    4
Тиквичка    1бр    4
Чушка    1бр    0
Карфиол    100гр    6
Целина    100гр    6
Зелен лук    1 стръкче    1
Магданоз    10гр    2
Репички    4-5 бр    2
Зелена чушка    1 бр    3
Краставица    1 бр    4
Морков    1 бр    4
Маруля    1 бр    4
Червен лук - зрял    1бр    10
Маслина зелена    5бр    1

Салати и др.

Зеле (салата)    1 порция    7
Руска салата    100гр    8
Туршия    100гр    6
Майонеза    1 с.л.    1
Кетчуп    1 с.л.    4
Оцет    1 с.л.    1
Картофи Чипс    100гр    10
Пюре от картофи    100гр    30
Сандвич    50гр    25
Масла
Чисто масло    50гр    0
Зехтин    50мл    0
Слънчогледово олио    50мл    0
Маргарин    50гр    0

Сладкиши

Бисквити    1бр    4
Шоколадова торта    1 парче    65
Кекс    1 парче    30
Баклава и подобни..    1 парче    105
Малеби - крем    1 порция    30
Сладолед    1 бр    20
Чист шоколад    100гр    24
Млечен шоколад    100гр    55
Бучка захар    1 бр    12
Сладко    1 с.л.    14
Мед    1 с.л.    16

Плодове

Кайсия    1 бр    5
Праскова    1 бр    12
Ябълка    1 бр    16
Круша    1 бр    18
Мандарина    1 бр    9
Портокал    1 бр    17
Банан    1 бр    22
Грозде    100гр    9
Диня    100гр    4
Пъпеш    100гр    4
Джанки    100гр    6
Ягоди    100гр    8
Череши    100гр    8
Лимон    1 бр    4

Напитки

Минерална вода    -    0
Чай, кафе без захар    -    0
Сок (ябълков, доматен, гроздов)    250мл    10
Сок лимонов    250мл    30
Компот    250мл    30
Мляко с какао    250мл    41
Сок от портокал    250мл    28
Сок от мандарина    250мл    24
Сок от грейпфрут    250мл    42
Сок от ябълка    250мл    32
Сок от кайсия    250мл    34
Чай с 1 бучка захар    1 чаена чаша    12
Сода    -    0

Алкохол

Сухо червено вино    200мл    2
Десертно червено вино    200мл    10
Водка    100мл    0
Джин    100мл    0
Уиски    100мл    0
Бира    250мл    12
Ядки
Лешник    50гр    13
Фъстък    50гр    12
Бадеми    50гр    12
Орехи    50гр    10
Леблебия    50 гр    16
Пуканки    50гр    10
Сухи смокини    1бр    6
Сухо грозде    50гр    38

Всякакво печено, варено месо и риба са 0т.

И е много важно поне по 1,5-2л. вода на ден!
Цитирай

Много благодаря за точковата диетка!
Аз тъкмо бях набрала инерция с Фемимодела, успях да смъкна 8.5 кг, оставаха ми 3 хапченца и се оказах  preggo
Сега тези диетки няма да са много подходящи за мен, но догодина, живот и здраве, когато ще имам пак килца за смъкване- със сигурност ще прибегна и до Ф-л, и до тази точкова диета!
Успешно отслабване на целия отбор!
аз за няколко месеца ще "бия отсрочка"! Peace
Цитирай

Много благодаря за точковата диетка!
Аз тъкмо бях набрала инерция с Фемимодела, успях да смъкна 8.5 кг, оставаха ми 3 хапченца и се оказах  preggo
Сега тези диетки няма да са много подходящи за мен, но догодина, живот и здраве, когато ще имам пак килца за смъкване- със сигурност ще прибегна и до Ф-л, и до тази точкова диета!
Успешно отслабване на целия отбор!
аз за няколко месеца ще "бия отсрочка"! Peace

Ееееееееее, браво мацка, честито! Леко бременеене Hug bouquet
Цитирай

И аз се записвам към вас момичета   Praynig
Цитирай

Момичета здравейте,
какво става с резултатите от Фемимодела? Някой има ли актуални отзиви? Нещо съм се смахнала, и искам да го почвам тоз продукт, но все още се колебая, дали това е най-подходящо??Пих Елфино, едва едва избутах една опаковка, но не мисля, че има някакъв резултат. Апетита като че ли даже се ми се увеличи #Crazy, ужас! Хайде,  пишете мили дами! Спорен ден на всички!! Blush
Цитирай

Привет!!
Пия въпросният " Феми модел " от около две седмици.
Пия само по една таблетка на ден  ,с изключение на 7,14,..21..и.т. ден ,когато пия по две - (сутрин и вечер), както е описано в " разгадъвката" Wink Very Happy
Не знам , за сега май няма резултати , въпреки че съм ограничила ( абе направо съм си го спряла) приема на хляб и сладко....карам вело всяка вечер за по 1 час...спрях и да пуша...
и правя едночасови разходки вечер из квартала!!
За сега ползата е май в новите запознанства  Wink докато обикалям с кучето нощем....но се надявам скоро да има и друг ,далеч по - желан резултат!!
Желая ти успех!!
Ще се радвам след време и двете да се убедим , че действа..и да сме станали още по - красиви..и щастливи!!! Laughing Very Happy bouquet bouquet
Цитирай

Благодаря за милите пожелания. Ще помисля още малко и ще си взема сигурно този Фемимодела. Преди съм правила Зелевата супа и Точковата диета и добре ми се отразиха. Освен пак с тях да си се захвана   newsm78, незнам??? имам към 4 кг. максимум да свалям и ще се мъчим здраво май?  Mr. Green. А инъче, поздравления за Цигарите! Аз още пуша, по много, това ми е другото притеснение, но все не успявам да ги откажа, даже самата мисъл за това ме побърква и плаши? Как се справи ти?
Цитирай

След първата кутия Фемимодел, свалих около 10кг, но дали заради нея или Точковата диета, което държах 2м и нещо, не знам. Останаха 3 кила, мамицата им, не вярвах, че последните 3 били най-трудни. И след втората кутия Фемимодел не се поклатиха. Сега от 62 съм 52. Мисля, да си взема пак Кларинол кла 1000, защото първия път не свалих кг, но свалих от талията, и бердата. Айде, със здраве!

Hug
Цитирай

Браво, десет кг са си чудесен резултат! Аз  май ще пробвам със същата комбинация, Фемимодел + Точкова! Пак ще пиша. Сега съм 55, искам заветните 50-51, или 52 макс! Confused хе хе, нагло , а? До скоро!
Цитирай

Ей девойки, никой не пише по въпроса??? newsm78
Цитирай

Ей девойки, никой не пише по въпроса??? newsm78
Само дето си купих Фемимодела.Е така си стои.Трябва някой да го отвори и да почне да пие Mr. Green
Цитирай

Здравейте момичета, и аз да изразя мнение от висотата на опита си. Сваляла съм 10 кг. за 15 дни без проблем по гладолечението на Лидия Ковачева със съответното захранване. Първите три дни е ужас, но после си пържех кюфтета на мъжлето и изобщо не ми правеше впечатление. Започнах да имам повече енергия и да ми изчезват други здравословни проблеми. Изобщо след 20 дни бях друг човек. Тук поставям уточнение, че към това трябва да прибягват само здрави хора!!! Но след години се появи здравословен проблем, който наложи да пия хапчета, от които напълнях доста. Знаете как е с химията и сега - тъй като не съм се оправила съвсем  - не мога да си направя гладолечението и затова ще пробвам с разтворимата диетична напитка на Forever living products - Forever Lite-това е американска фирма за алое вера. Струва 53лв. Та въпроса ми е:" Някой ползвал ли я е  и какъв е ефектът?" От тази фирма съм ползвала други продукти и съм много доволна, та за това...
Цитирай

Здравейте момичета, и аз да изразя мнение от висотата на опита си. Сваляла съм 10 кг. за 15 дни без проблем по гладолечението на Лидия Ковачева със съответното захранване. Първите три дни е ужас, но после си пържех кюфтета на мъжлето и изобщо не ми правеше впечатление. Започнах да имам повече енергия и да ми изчезват други здравословни проблеми. Изобщо след 20 дни бях друг човек. Тук поставям уточнение, че към това трябва да прибягват само здрави хора!!! Но след години се появи здравословен проблем, който наложи да пия хапчета, от които напълнях доста. Знаете как е с химията и сега - тъй като не съм се оправила съвсем  - не мога да си направя гладолечението и затова ще пробвам с разтворимата диетична напитка на Forever living products - Forever Lite-това е американска фирма за алое вера. Струва 53лв. Та въпроса ми е:" Някой ползвал ли я е  и какъв е ефектът?" От тази фирма съм ползвала други продукти и съм много доволна, та за това...

Мисля, че трябва да пуснеш отделна тема PeaceТака ще ти отговорят повече хора.
Тази е за Фемимодела.
Цитирай

Да докладвам - за 1 седмица свалих 1 кг с Фемимодела.Ям всичко, но го задържам. Според мен, в този препарат има L-carnitin.Ужасно ме изнервя. При мен проблемът е, че имам да сваля 3кг / което е малко все пак / и затова ефекта сигурно ще е по-бавен.
Цитирай

Да докладвам - за 1 седмица свалих 1 кг с Фемимодела.Ям всичко, но го задържам. Според мен, в този препарат има L-carnitin.Ужасно ме изнервя. При мен проблемът е, че имам да сваля 3кг / което е малко все пак / и затова ефекта сигурно ще е по-бавен.

Е къв е смисъла от хапчетата, като ядеш всичко? Ограничи се малко и ще стане работата. Пък и наистина, последните 3 са най-трудни.

Аз да се изфукам Rolling Eyes, не разбрах как след седмица на курорт и яко ядене в момента съм 49  newsm44 стигнах си заветните килограми! И не съм пила Фемимодел....  Thinking
Цитирай

Аз да се изфукам Rolling Eyes, не разбрах как след седмица на курорт и яко ядене в момента съм 49  newsm44 стигнах си заветните килограми! И не съм пила Фемимодел....  Thinking
Аз знам как си ги свалила Mr. Green
Цитирай

Аз знам как си ги свалила Mr. Green

Blush
Цитирай

Не става въпрос, че се тъпча, но си хапвам по малко сладичко или малко тестено.
Цитирай

Не става въпрос, че се тъпча, но си хапвам по малко сладичко или малко тестено.

Спри ги.  Peace ПОне за известно време.  Peace
Цитирай

Kato zabremenqh bqh 62 kg. Kato otidoh da rajdam bqh 90 kg. Do 10-tiq mesec na deteto bqh svalila samo 12 kg ot ob6toto si teglo. Predi 20 dni zapo4nah da priemam FEMiMODEL, i bez nikakavi dieti i ograni4eniq sym svalila 4 kg samo s pyrvata opakovka. Za segs sym dovolna. Zapo4nah vtorata opakovka i sled kato zavyr6a priema otnovo 6te vi pi6a. Smqtam da napravq sled tova 10 dni po4ivka i otnovo 6te povtorq kursa. Tova e za sega kato informaciq koeto moga da dam.
Цитирай

Чудесни резултати! Peace
Цитирай

Момичета,тъй като си търся "моите" хапчета за отслабване искам да ви попитам:от Феминодела сваля ли ви се кръвното?Чувствате ли слабост,световъртеж?Ако има девойки,които пият лекарсвтени продукти поздравословни причини,как им влияе Феминоделът?Благодаря предварително за отговорите.
Цитирай

Момичета,тъй като си търся "моите" хапчета за отслабване искам да ви попитам:от Феминодела сваля ли ви се кръвното?Чувствате ли слабост,световъртеж?Ако има девойки,които пият лекарсвтени продукти поздравословни причини,как им влияе Феминоделът?Благодаря предварително за отговорите.
Нямах световъртеж като го пиех.А кръвното попринцип си ми е доста ниско.
Имах си и здравословни проблеми.
По никакъв начин не ми е действал негативно Фемимоделът.

Даже го дават ,че е полезен за женския организъм. Peace
Цитирай

А на мен никак не ми действаше - ни на кръвно, ни на кила  Mr. Green
Цитирай

Привет
Явно на всеки действа различно тоя Фемимодел.Аз за 2м свалих 10кг с него без особени диети,но с бебе тренажора Laughing.
Целувки и успех на всички.

П.С Най важното е че задържам свалените килограми и сега смятам да пробвам още една опаковка
Цитирай

Елия,браво-страхотен резултат! bouquet
Цитирай

И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.
Цитирай

И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.

Вземи си Гинко Прим (ако не се пише така, извинете)  Whistling Whistling Whistling
Цитирай