Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 253
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
Дидке тук съм бе Wink,писах преди дни че още не съм се наканила да го почна Embarassed.Сега пък съм болна и пия доста други лекарства,та като оздравея ще го почвам вече.Това за Ивана смятам,че са само слухове,не мисля че е отслабнала с това,но знае ли човек откъде ще му дойде. Laughing

# 46
  • Мнения: 3 372
Някой може ли да ми каже какъв е препоръчителния режим на хранене докато се приема Фемимодел newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 362
Аз пък ги почнах   Party 
Препоръчителният режим е вътре в листовката, в която са описани съставките на продукта и как действа.
Да ви кажа, милички, там бая дават да се яде  Crazy Ами аз като съм от тези дето само от аромата на ядене надебелявам  #Crazy
Е, ще видим какво ще стане - аз мисля да ги комбинирам с нисковъглехидратнатния режим на хранене.
Чакам още да се присъединят и най-вече Карчева  Wink
А за действието аптекарката много ги похвали. каза:"Аз винаги ги държа в наличност, защото много ми ги търсят. И имат ефект, да знаеш!".

# 48
  • Мнения: 170
Думите на твоята аптекарка ми вдъхват надежда. Пия ги трети ден и още е рано за резултати но ще чакам и ще информирам.

# 49
  • Мнения: 321
И аз се записвам към компанията HugДнес си ги взех и ако не утре,в други ден ги започвам!

# 50
  • София
  • Мнения: 5 289
Браво момичета Peace,аз докато се наканя да ги почна вие ще отслабнете Joy.

# 51
  • София
  • Мнения: 362
Абе аз като те гледам на снимките, Карчева, може да почнеш и месец след мен Simple Smileю
Аз имам 15 кила  #Crazy

# 52
  • :)
  • Мнения: 337
Айде чакам да ме зарибите още малко, в нас е пълно с такива хапове от които файда така и не видях- калорекс, липоредукт, пур ерх, л- карнитин и т.н. дано това чудо на медицината подейства Wink. Поздрави  Peace

# 53
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
побут  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми да ви кажа:
пия ги от 4 дни вече,наистина не ми се яде от тоя Фемимодел,още първия ден,след първото хапче цял ден не ми се дояде,направо неможах да повярвам Rolling Eyes.Мъжо и той изяви желание да ги пие,въпреки че пише Само за жени,на него също не му се яде.За резултати ще си говорим по късно,мисля да изпия две опаковки,но ще видим как върви отслабването и целулита.Тези които го пият да не забравят че на всеки 7-ми,14-ти и 21-ви ден се увеличава дозата с по една капсула.Обаче имам една питанка към тези коит ого пият,по колко капсули на ден пиете? newsm78Щото аз отначало разбрах,че се пие сутрин и вечер по една 20мин преди хранене,а сега като чета пише:Една капсула на ден,сутрин преди хранене с около 100мл течност! а вече за по бърз ефект 2 капсули сутрин и вечер преди хранене,ми много голяма разлика има,де да знам.Та ви е как го пиете?

# 55
а този Фемимодел има ли ограничения във възраста, понеже аз съм под 18. може ли да ми кажете на листовката само билки ли пише, защото там е най-пълно описанието, а обикновено производителите ни спестяват да напишат химиите върху опаковката.  newsm78 благодаря предварително!  Wink

# 56
  • Мнения: 170
Пише, че е подходящ за жени от всички възрасти , но и на мен не ми стана ясно следнотото: Пия по 2 хапчета на ден за по-бърз ефект. Пише, че на всеки 7 дни т.е. на 7-ия, 14-ия, 21-ия и т.н. трябва да се умеличат с 1 брой или да пия по 3 броя. Въпроса ми е как го тълкувате- дали след седмия ден трябва да продължа с приемането  по 3 хапчета на ден или това важи само за този ден и след това пак продължавам по 2 бр. дневно. Ох, дано някой разбра за каво питам!

# 57
  • Мнения: 321
Ох,направо ме съсипа с този въпрос.... CrazyА аз си мислех,че съм разбрала обаче сега се оказа,че не съм се замислила много над написаното.Погледнато реално и аз пия по две на ден та значи на 7 ще ми станат 3,на 14-4 и на 21-6 ми то много ми се вижда,но явно е така.Обаче тук идва и друго-ако се спазва този режим с по 2 на ден и след всеки 7+1 ми то 2 кутии не ни мърдат и значи курса е по 1 месец и след това 10дни почивка.....

# 58
  • София
  • Мнения: 5 289
ИзТрЕщЕлО в първия си пост съм описала подробно състава и неща от листовката на Фемимодела,прочети ги. Wink
Мамо Маца сега би трябвало да пиеш сутрин и вечер по 1 капсула,на седмия ден когато увеличиш с още една,ще трябва да ги пиеш сутрин,обед и вечер по една капсула,общо 3 на ден стават.Пише повече да не се превиша препоръчаната доза!Но наистина не става ясно,защото пише че на всеки 7,14 и 21-ви ден се увеличава приема +1 капсула,а в същото време не трябва да се превишават 3 капсули на ден. newsm78Хмм нещо и на мен не ми е ясна тая работа. Thinking

# 59
  • софия
  • Мнения: 376
тъкмо се навих и вие съвсем ме объркахте,ще изчакам да кажете и за резултати все пак.Ще следя с огромен интерес,че вче пробвах какво ли не.

Общи условия

Активация на акаунт