Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 281
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 151
Az si kupih FEMIMODEL FORTE TOVA SA6TOTO KATO FEMIMODELA LI E PILI LI STE GO.
И аз ги пих от 09.09. до вчера ,но успях да сваля само 1 кг.

# 466
  • Мнения: 0
То ако се сваляха мазнини с едното пиене на хапчета...  Rolling Eyes Имайте предвид, че бързо се губи вода и свалянето на 1-2 кг не е показателно. Ако го пиете като добавка към подходящ хранителен режим и тренировъчна програма, резултати сигурно биха били същите и без него.  А с гладуване заминава и много мускулна маса, която по принцип е това, което те кара да изглеждаш добре и стегната.

# 467
  • Мнения: 19
При мен нямаше никакъв ефект........ даже +1кг Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Embarassed

# 468
  • Мнения: 13
Здравейте.

Мисля да почна да пия фемимодел, но ползвам и прогестеронов крем.Как ще се съчетаят двете неща, понеже за фемимодел пише, че подпомага хормоналното равновесие.Да не би да се подсили ефекта от крема или пък да се намали? Крема го приемам на своя инициатива и няма лекар, който да мога да попитам.

Благодаря!

Simple Smile

# 469
  • Мнения: 9
здравейте преди години с Фемимодел и лек режим на хранене за около месец и половина два  месеца от 105 кг слязох на 99кг но за късмет взех че забременях случайно с второ детенце - направих спонтанен при лекарска грешка и понеже ми объркаха здраво хормоните отново качих доста килца  #Cussing out  след време излязоха на пазара Фемимодел форте дълго се чудих дали да не започна отново днес вече се навих и си купих една кутия започвам ги без диета ако няма ефек мисля да започна и диетата
ето това си хапвах преди :
закуска :1-2 ябълки 1ч.ч кисело мляко и 2-3 с.л. овесени ядки /кафе с подсладител и малко сметана /
обяд:салата от зеле или краставици и домати печено или варено месо по възможност пилешко телешко може филийка препечен ръжен хляб
следобедна закуска :1/2 ч.ч натурален ябълков сок разреден с 1/2 ч.ч вода , 1ч.ч айрян или 1ч.ч чай
вечеря : салата и купичка супа примерно пилешка или от коприва  с  1 - 2 с.л. олиз може филийка препечен ръжен хляб и чаша кисело  мляко
 ако някой реши да пробва пожелавам ви успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт