Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 269
  • 469
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 180
Няма ли отзиви? Кажете как ви действа?

# 91
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами резултата при мен е,че няма резултат Confused.
Сега съм на Фигурал Слим,който съдържа небезизвестния Кокам или Гарсиния Камбоджа.Ще видим какво ще стане с него. Confused

# 92
  • Мнения: 2 180
Аз свалих вече 3 кг., но 4 дни ядох като разпрана + бях на сватба.
Много зависи кой колко кила има да сваля-моите не са много и може би затова става толкова бавно.
Майка ми и тя започна да го пие, а тя е 52 кг. и ще е още по-трудно.Тя пък качила 2 кг. от кафе Витаголд  Crazy Щом не си е променяла хранителния режим и продължава да върви пеша по много....не знам дали кафето наистина може да повлияе по такъв начин, но е факт.

# 93
  • Мнения: 398
И аз изпих две опаковки "Фемимодел" и резултата беше -2кг.,но бях само на сокове ,защото имах проблеми със зъбите.Та отслабването ми е мисля от това,че не можех да се храня,а не от хапчетата.Определено при мен не даде резултат този, така прехвален "Фемимодел".Успех на всички,които са решили да го изпробват   bouquet

# 94
  • Мнения: 1 289
Като пуснах търсачката за Фемимодел попаднах на тази тема.Мисля и аз да го почвам и аптекарката(на моя приятелка майка й) ми каза,че това е най-доброто от всички средства за отслабване,които се предлагат в аптечната мрежа.Тя също ми каза за Ивана,че е свалила колца точно с Фемимодел.АЗ имам да свалям 30 кг.  Shocked и спешно търся мнения по въпроса.Изчетох цялата тема и стигнах до извода,че всичко зависи от организма на човека.Като започна ,ще докладвам за резултата.   bouquet


Ето и листовката ФЕМИМОДЕЛ-за стройната женска фигура !

# 95
  • Мнения: 2 180
Явно си е много индивидуално, защото майка ми на 5-я ден си свали тия 2 килца, които искаше и сега си влиза в дрехите, а не е спазвала някакво ограничение при хранене.
Аз съм зациклила на 3-я кг. и не мърдам.  Sad

# 96
  • Мнения: 1 289
Днес си го купи,утре го почвам.

# 97
  • Габрово
  • Мнения: 366
Здравейте от мен  bouquet.
И аз си купих Фемимодел, дано ми подейства, от утре започвам. Мисля да го комбинирам с розовия крем на Дева, четох много добри отзиви за него.

# 98
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен preggoПри мен проблемът беше в големия ми подут корем,но не от бременност./Детето е на 10 год./Днес съм на 14-я ден.Не спазвам режим,защото апетитът ми чувствително намаля.Резултатът за две седмици е видим и без кантар.Коремът ми не е наравно с гърдите.Като свърша тази опаковка,ще купя друга и ще продължа.Доволна съм.

# 99
  • Мнения: 496
Здравейте и от мен. Кажете ми бе хора, какво значи да увеличавам с по едно хапче на 7-я, и т.н дни с по едно хапче. По тая логика накрая трябва да вземам по повече от 3 хапчета на ден. Моля който ги е пил да сподели, че нещо не ми  ясно. Имам да свалям 25 кг( трагедия). Embarassed

# 100
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен preggoПри мен проблемът беше в големия ми подут корем,но не от бременност./Детето е на 10 год./Днес съм на 14-я ден.Не спазвам режим,защото апетитът ми чувствително намаля.Резултатът за две седмици е видим и без кантар.Коремът ми не е наравно с гърдите.Като свърша тази опаковка,ще купя друга и ще продължа.Доволна съм.


Дай боже на всички такъв резултат.Аз днес го почнах.Имам за сваляне 30кг.,от които само 7-8 са от бременноста. #Cussing out

# 101
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен. Кажете ми бе хора, какво значи да увеличавам с по едно хапче на 7-я, и т.н дни с по едно хапче. По тая логика накрая трябва да вземам по повече от 3 хапчета на ден. Моля който ги е пил да сподели, че нещо не ми  ясно. Имам да свалям 25 кг( трагедия). Embarassed



Значи на 7 ден(само на самия ден) пиеш с едно хапче повече.Например ако преди това си пила по две,на 7,14 и 21 ден пиеш по 3 и след това си продължаваш по старата схема.  bouquet


Цитирам :

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н.  ден от приема! Увеличаване приема  на „Фемимодел” с  1 (една) капсула :

·         при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули  /сутрин и вечер/

·         при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули  /сутрин, обед и вечер/
 

# 102
Здравейте, момичета!
Някой знае ли дали Фемимодел не е противопоказан за хипертоници?

# 103
  • Мнения: 496
Здравейте и от мен. Кажете ми бе хора, какво значи да увеличавам с по едно хапче на 7-я, и т.н дни с по едно хапче. По тая логика накрая трябва да вземам по повече от 3 хапчета на ден. Моля който ги е пил да сподели, че нещо не ми  ясно. Имам да свалям 25 кг( трагедия). Embarassed



Значи на 7 ден(само на самия ден) пиеш с едно хапче повече.Например ако преди това си пила по две,на 7,14 и 21 ден пиеш по 3 и след това си продължаваш по старата схема.  bouquet


Цитирам :

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н.  ден от приема! Увеличаване приема  на „Фемимодел” с  1 (една) капсула :

·         при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули  /сутрин и вечер/

·         при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули  /сутрин, обед и вечер/
 


Много ти благодаря. Не се бях сетила за това. Почвам, пък дано помогне.

# 104
  • Мнения: 1 289
  Много ти благодаря. Не се бях сетила за това. Почвам, пък дано помогне.

За нищо,успех в отслабването   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт