Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 258
  • 469
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 750
Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Sunglasses

# 121
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Може да сте писали , ма бабка ви да попита?! smile3506 Правя една диета и не мисля да я спирам , а същевременно си купих и фемимодел , та на думата , мога ли да съчетая диетата и хаповете.  newsm51

# 122
  • Мнения: 1 233
Даже е препоръчително. По принцип в указанието на Фемимодел-а има примерна диета.

# 123
  • Мнения: 21
От 24 май започнах да го пия.Днес ми е 7 ден-надолу с 3 кг.Според мен има ефект.Естествено и спазваш диетката.

# 124
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря , момичета!   bouquet Утре го почвам заедно с диетата.  Peace

# 125
  • Мнения: 4 447
И аз да се запиша в отбора на ФемиМОДЕЛКИТЕ Mr. Green

Пия го втори ден,след като ми го препоръча една мацка от форума.
Тя спазала диетка подобна от листовката и за месец и половина свалила 20 кила.

Аз леко загладих бедрата с Кларинол (30лв) но килограмите не мръднаха. Tired

Надявам се да сваля поне 10, че да си облека всички стари дреки, толкова ми липсват. Спазвам диета, но няма да е съвсем същата от листовката на Фемимодел.

А тези,които са го пили след раждане и кърмене - как се отраци на циците bombs? Спаднаха ли съвсем? Аз се надявам Praynig да стане чудо и да останат така, въпреки,че без сутЕен не мязат на нищо, но със, са пИрфектни. хехехе

# 126
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз изпих една опаковка, и нищо, същите кг, същите обиколки и си имах апетит както обикновено. според мене е пълен боклук, поредния.

# 127
  • Мнения: 4 447
аз изпих една опаковка, и нищо, същите кг, същите обиколки и си имах апетит както обикновено. според мене е пълен боклук, поредния.

ами ако не си спазвала диета...ВОЛЯ се иска. и на мен ми се яде, да не мислиш? Whistling

# 128
Здравейте аз пия Кларинол Кла 1000 и се чудя дали ще ми стане нещо ако започна и Фемимодел, защото имам вече една опаковка купена? newsm78 newsm78 newsm78

# 129
  • Мнения: 684
Здравейте аз пия Кларинол Кла 1000 и се чудя дали ще ми стане нещо ако започна и Фемимодел, защото имам вече една опаковка купена? newsm78 newsm78 newsm78
Hug Hug HugПърво си изпий Кларинол кла1000 и след него почни Фемимодел-от него има резултати щом спазваш и диета пробвала съм го Успех  bouquet

# 130
Здравейте!
Искам да ви попитам дали може да се пият тия хапчета заедно с тоя чай Инхуа?!? Дали може двете едновременно ?

# 131
  • Мнения: 595
Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Sunglasses

Djane - няма да е от хапчетата....ти и без тях си щяла да отслабнеш.

# 132
  • Мнения: 1 130
При мен нямаше ефект - не свалих а едновременно с това си карах и диета - ефекта беше че не качих - ама на това нищожно яденийце и без фемимоделчето нямаше да кача - при мен действа повече Инхуичката  Peace

# 133
  • Мнения: 4 447
Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Sunglasses

Djane - няма да е от хапчетата....ти и без тях си щяла да отслабнеш.

Защо? newsm78

# 134
Здравейте Фемимоделки!
Имам въпрос - аз пия фемимодела вече 7 дни, обаче от вчера изпитвам адски глад, чак ми става лошо и ми се вие свят от глад. На някоя от вас случвало ли и си е? Какво да правя?

Общи условия

Активация на акаунт