Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 283
  • 469
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 447
Здравейте Фемимоделки!
Имам въпрос - аз пия фемимодела вече 7 дни, обаче от вчера изпитвам адски глад, чак ми става лошо и ми се вие свят от глад. На някоя от вас случвало ли и си е? Какво да правя?

Е, ти не ядеш ли?  Shocked

# 136
  • Мнения: 644
Здравейте Фемимоделки!
Имам въпрос - аз пия фемимодела вече 7 дни, обаче от вчера изпитвам адски глад, чак ми става лошо и ми се вие свят от глад. На някоя от вас случвало ли и си е? Какво да правя?

Напълно възможно е организмът ти да изхвърля токсини и оттам и главоболието!

# 137
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
задължително ли  е да спазваш диетат от опаковката или просто някаква диета ?

# 138
  • Мнения: 4 447
задължително ли  е да спазваш диетат от опаковката или просто някаква диета ?

аз спазвам друга.

# 139
  • Мнения: 1 432
Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Sunglasses


A кърмеше ли докато го пи??? Shocked

# 140
  • Мнения: 1 289
Пих го 2 месеца след като родих,отслабнах с 17 кг. а на 3 месец свалих сама другите 4 кг.
Има поразтелен ефект! Sunglasses


A кърмеше ли докато го пи??? Shocked


Противопоказно е за кърмачки,доколкото знам.  newsm78

# 141
  • Мнения: 10 758
Вчера си го купих, но ще го почна от другата седмица.

# 142
  • Мнения: 8
е за съжаление този продукт е поредния боклук мога да гарантирам Simple Smile за тези които са отслабнали (ако има такива) бъдете сигурни че това не е от хапчетата а от настройката на психиката ви. Всички тези хапчета само харчат паричките ви...докато чакате на тях или нещо друго освен на волята си да отслабнете просто няма да се получи - и това е най трудното.Момичета истината е много проста - никакъв хляб. тестени, сладки и солени храни и много търпение.Така със сигурност ще отслабнете и килцата ще са трайни.Аз успях да сваля 10кг и продължавам...Пожелавам ви успех!Разчитайте само на себе си Simple Smile

# 143
  • Мнения: 10 758
е за съжаление този продукт е поредния боклук мога да гарантирам Simple Smile за тези които са отслабнали (ако има такива) бъдете сигурни че това не е от хапчетата а от настройката на психиката ви. Всички тези хапчета само харчат паричките ви...докато чакате на тях или нещо друго освен на волята си да отслабнете просто няма да се получи - и това е най трудното.Момичета истината е много проста - никакъв хляб. тестени, сладки и солени храни и много търпение.Така със сигурност ще отслабнете и килцата ще са трайни.Аз успях да сваля 10кг и продължавам...Пожелавам ви успех!Разчитайте само на себе си Simple Smile
Добре,благодаря!
Амин!

# 144
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис в темата! Peace
купих си преди малко този Фемимодел, защото до сега пих Инхуа, но вече към края на 3 опаковка резултата е нищожен......
та от утре започвам модела!
Ще пиша какво се случва!

# 145
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пия фемимодел-а и диетка малко и съм много доволна.  Hug За 20 дена съм с близо 8-9 кг. минус.  newsm44 Влязох си вече в дрешките ,  newsm03 но продължавам за още минусчета.  newsm10
А вечер пия и чай Инхуа - 1 чаша.  Crazy

# 146
  • Мнения: 4 447
Пия фемимодел-а и диетка малко и съм много доволна.  Hug За 20 дена съм с близо 8-9 кг. минус.  newsm44 Влязох си вече в дрешките ,  newsm03 но продължавам за още минусчета.  newsm10
А вечер пия и чай Инхуа - 1 чаша.  Crazy


Аз пия от 10 дни и съм 1кг минус Cry
Кога започна да сваляш, на кой ден имам предвид?

Каква ти е диетката?

 Hug

# 147
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз пия от 10 дни и съм 1кг минус Cry
Кога започна да сваляш, на кой ден имам предвид?
Каква ти е диетката?
Hug

  Меря се веднъж седмично , за 14 дена бях -6 кг. , но с диетка "страхотна диета" , почнах след това зелевата ( в понеделник я свършвам). Взела съм си и елфино , но да свърша фемимодел-а  , че и втора опаковка си имам , после пауза 2-3 дена и почвам елфино-то .   Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 684
Запис в темата! Peace
купих си преди малко този Фемимодел, защото до сега пих Инхуа, но вече към края на 3 опаковка резултата е нищожен......
та от утре започвам модела!
Ще пиша какво се случва!
newsm78 newsm78 newsm78 ЩЕ ГО ПРОБВАМ СЛЕД МЕСЕЦ АКО СТЕ ДОВОЛНИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 149
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм от една седмица на Фемимодела,но все още резултати не мога да споделя.

Освен,че наистина апетита ми е по-малък

Общи условия

Активация на акаунт