Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 269
  • 469
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 130
Дивичке не си давай паричките мила - аз моите ги дадох, но ти поне си спести твоите - повярвай ми  Peace

# 151
  • Мнения: 4 447
Аз съм от една седмица на Фемимодела,но все още резултати не мога да споделя.

Освен,че наистина апетита ми е по-малък

Пия го то 15 дни и вече съм -2... хем съм и на диета.... незнам, може би не се ограничавам прекалено много,не се тъпча хи, не ям сладко, солено, пикантно, ям почти от всичко но много по малко, наблягам на зеленчуците, киселото мляко, общо взето гледам да спазвам точковата диета и по нейнатасхема дори не надвишавам 20-30т. на ден...,но все пак и на това намаляне на кг се радвам.

 Mr. Green

# 152
  • София
  • Мнения: 2 530
А колко килограма имаш да смъкваш?

# 153
  • Мнения: 4 447
А колко килограма имаш да смъкваш?

Ми той нашия кантар е развален, аз си мислех, че съм 58-9, то се оказа,че съм била 60-61... сега по разваления съм 56, демек съм вече -3 -4  newsm44

Като забременях бях 48-9. Гоня ги тия 49  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 33
От днес и аз съм на Фемимодел, ще пиша след 4-5 дена има ли ефект. Първите ми впечатлевия са, че мога да контролирам яденено. Преди ядях като за световно, а сега още от първия ден мога да се контролирам, разбира се усещам леко чувство на глад, но поне мога да се владея и да приемам по-малко количество храна. Дори и да е на психична основа, пак е нещо.

# 155
  • София
  • Мнения: 3 789
Да споделя и аз как се чувствам след една седмица прием на Фемимодел. Ям по- по малко, не че преди ядях много, но "залитах" все към по-мазнички, сладки и продукти с все "отрицателни" калории. От както го пия не чувствам свирепо престъргване на стомаха, дори и да не съм хапнала нищо, ям повече плодове и зеленчуци (карах около 7-8 дни само на череши през деня, а вечер салатки) и резултата е -2.5 кг. Доволна съм, днес мерих едно панталонче, дето яко го бях поизпънала, а сега ми седи добре, дори на коремчето ми е  широчко.......е как да не съм доволна?! Party  Е, сега уикенда хапвам и някои не особено здравословни храни, но през седмицата ще се "туря на място"  Peace
Това е от мен! продължавам! Успоредно с Ф/л пия по един чай Инхуа дневно, за да мога да ходя редовно до " ОО"
Успех на всички!

# 156
  • Мнения: 29
Ох момичета, да ви кажа И ТОВА го пробвах   Laughing и както всичко останало такова, нямаше никакъв ефект... попаднах на него с идеята да си намеря нещо безвредно, което да ми поспира малко апетита но уви, не е това  Wink

Щеше ми се нещо безвредно, като гаранцията за безвредно е ако не пише, че не може да се приема от бременни и кърмачки  Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 3 789
аз пък за момента не мога да кажа нищо лошо за Фемимодела...пия го редовно и си свалям, днес дори първата цифра на кантарчето се беше променила! Peace
Продължавам!
Но смятам след 2-та опаковка да спра, защото с всяко едно нещо организма в един момент свиква и след това вече не е ефективно!
Но за моемнта съм  Peace

# 158
  • Мнения: 4 447
Ето ме и мен Simple Smile

Аз вече съм -5. С точковата диета, но сега съм в почивка 10 дневна от Фемимодела. Другата седмица почвам пак, а от тази мисля да започна и фитнеса.
  bouquet

# 159
  • Мнения: 10
ОХХХХХХХХХ,омръзна ми да се измъчвам.Пробвах го този фемимодел-и той не ми действа #2gunfire
Преди време една позната ми каза една рецепта за просеник.Това го ядеш колкото ти се яде през деня, като го комбинираш с маслини.От това за един месец прибрах две от паласките си(имах три) Grinning-остана ми само долната част-т.н. бирено коремче.Приятелката ми каза че трябва да спра бирата и...бях дотук.Миналата година спрях цигарите , а сега да спра и биричката-нееееееееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out,ами аз си я обичкам  Joy, та...пих какво ли не СИЛ, Фемимодел, и др. не става.Качените 12кг. след като спрях цигарите не мърдат. Ако някой знае нова рецепта да подсказва, аз пак почвам просеник  chef newsm78 baby_neutral

# 160
  • Мнения: 1 130
gabicha дай рецепта за тоз просеник насам  Joy Joy Joy- аз си имам паласчици и без биричка - така че ти не я спирай  Peace

# 161
  • Мнения: 1 809
gabicha дай рецепта за тоз просеник насам  Joy Joy Joy- аз си имам паласчици и без биричка - така че ти не я спирай  Peace
И мен живо ме интересува тази рецепта...че тия паласки #Cussing out

# 162
  • Мнения: 4 447
Ами с брата няма как да няма паласки и коремче, мила...

пробвай точковата  - работи!
 Hug

# 163
  • София
  • Мнения: 3 789
сПОДЕЛИ Я ТАЗИ ТОЧКОВА ДИЕТКА- МНОГО МЕ ЗАИНТРИГУВА! bowuu

# 164
  • Мнения: 4 176
http://www.zdravoslovno.com/Diets/PointDiet.html

Ето точковата диета, ако иде реч за нея.

Общи условия

Активация на акаунт