Искам да сложа край на всичко...

  • 3 476
  • 39
  •   1
Отговори
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
Светът ми се срина преди само за няколко дни, а бях толкова по глупашки щастлива.  Sad
Помогнете ми със съвет, на приятелки не смея да кажа, срам ме е.
Регистриран потребител съм, но анонимността ми дава сила, надявам се да ме разберете.

Проблемът ми е следният:

От близо година излизам с Него. Познаваме се от 4 години, аз винаги съм си го харесвала, още щом го видях разбрах, че той е човекът. Но нищо, само приятели. В това време тръгна с едно момиче от неговия курс. Аз страдах мълчаливо. Скъсаха, но той пиян-залян от любов...се влачеше след нея като куче. Еле, миналата година уж му мина. Бил омагьосан.
Тогава бях в чужбина и като се върнах нещата просто станаха от самосебе си.  Blush Последваха идилични дни, докато...преди месец не се появи ТЯ- бившата.  Cry Не съм подозирала, че мога да бъда толкова ревнива, чак параноична. А така и не разбрах как това момиче се появи отново в живота му след едногоидшно мълчание. Просто се появи и започна да съсъпва всичко между нас. За протокола- тя си има приятел.
И така параноята ли, женската ли интуиция ме накара да го подлагам на разпити. В началото ми се дърпаше, но в края си призна, че харесва нея повече от нея и че /гадно ми е, че го казвам, но така или иначе съм анонимна/- че мастурбирал мислейки за нея.  newsm45 Полудях, започнах да му раздавам шамари, не бях на себе си, нещо за което не се гордея естествено.  Cry
На другия ден почна друга песен- бил ми го казал от глупост, защото виждал, че съм се измъчвала и искал да улесни нещата.
И въпреки всичко продължава да казва, че ме обича.  ooooh!
А върхът беше преди няколко дни когато запленена отново от параноята си пак го подложих на разпит и ми каза, че когато говорили с бившата си й го питала как е  любовта, й казал за нас, че не бил сигурен в чувствата си към мен и че не знаел колко ще продължи нашето. Това ме доуби.
Не знам какво да правя, следват празници, а всичките ми планове с него отидоха по дяволите.
Той продължава да ми се обажда, но аз не искам да нито да го виждам, нито да го чувам. Толкова ми е гадно.

Всичките ми приятели казват, че изглеждал много влюбен в мен.  Cry Възможно ли е да е такъв актьор?

Помогнете ми, моля!

Извинявайте ако поста ми е много объркан, по-добре не можах да се изразя в това състояние.  Hug

Също за протокола ще кажа, че имам известен проблем с килограмите. Той изтъква, че това е причината да се чувства така объркан от известно време и че това е причината да каже това на бившата си приятелка. Но аз бях на този хал и когато се загаджихме, така че....

HELP!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 838
Ами какво да правиш...нищо. Мислиш ли, че след всичко, което ти е казал връзката ви има бъдеще и че това е мъжът за теб?

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Здравей Отчаяна, съжалявам че ти се случват такива неща, естествено, че ще се чувстваш гадно.Според мен трябва да разкараш този човек от живота си по най-бързия и безапелационен начин. Сигурна съм, че ще се справиш никак не е лесно, но също така не е лесно някой да лъска бастуна /извинете ме за израза/ и да има наглостта да ти каже , че си мисли за бившата /направо съм изумена, малко са му били шамарите/.
Съветвам те също така и изобщо да не се изолираш, идват чудесни празници, изкарай ги с приятели, дори можеш и да се  напиеш и ще видиш, че света съвсем не свършва с един мъж / ако това "двуного", което постъпва така може да се нарече мъж изобщо/. Колкото до теглото ти , това вече са абсолютни глупости и предпочитам изобщо да не коментирам изказванията му.

# 3
  • Мнения: 750
Я го разкарай този от главата си #2gunfireНе ти трябва такова нещо я къщата #Cussing out!Задават се празници,излизай с приятели,забавлявай се.. PartyИ ведъж завинаги приклю4и с тази връзка която ти носи само мъка!Каква любов,какви 5 лева-тоя 4овек не те Party заслужава!Килограмите...О,я моля...той сигурно е ,,Мистър България,,!Стига си си оплаквала живота!Вземай се в раце....4е да не идвам JoyГоре главата мила...и други майки синове са раждали!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 311

Също за протокола ще кажа, че имам известен проблем с килограмите. Той изтъква, че това е причината да се чувства така объркан от известно време и че това е причината да каже това на бившата си приятелка. Но аз бях на този хал и когато се загаджихме, така че....

HELP!

Това ме озадачи много. Дори и сега да нямаш проблем с килограмите, знаеш ли как ще изглеждаш след като родиш? Знаеш ли колко майчета не могат да се върнат към предишния си вид? Това показва начин на мислене, който е много странен, поне за мен.

Не мога да те посъветвам да забравиш този човек, не е лесно. Но вероятно той не е твоята истинска половинка. Вероятно и той не е наясно със себе си, но това не му дава основания да те унижава така.

И живота ти не е свършил - та той сега започва. И имаш много хубави страни, които някой мъж ще оцени. Горе главата момиче, живота е прекрасен, просто се огледай около себе си!

# 5
  • Мнения: 2 529
Е, добре, така ако се опиташ да погледнеш на нещата отстрани като разумен човек, а не като напълно оглупяла от любов, как ще ти се стори цялата тази ситуация? Комедия на абсурда, а ти в ролята на обезумелия смешник.
На всеки се случва да загуби реална преценка за нещата от любов, но внимавай да не загубиш и достойнството си на човек и на жена. Опитай се да погледнеш на нещата и в перспектива, както Клер те е посъветвала.

# 6
  • Мнения: 803
Много съжалявам, че си попаднала в такава ситуация. Трудно е да се дават съвети, защото ти изпитваш чувства към този човек, колкото и той да те е наранил. Но помисли реално - ти не заслужаваш някой да се държи по този начин с теб. Опитай се да го изолираш - ако не от съзнанието си, то поне от ежедневието си. Не се поддавай на молбите и обещанията му - ако той наистина държеше на теб, нямаше да допусне тази жена обратно в живота си, не и след като е имал в/ка с теб, не и ако държеше на теб.
Съжалявам, че ще ти го кажа, но...според мен той е намерил един вид бягство във в/ката си с теб. Щом след една година мълчание, бившата се появява и той става несигурен в чувствата си към теб. А това с килограмите е възможно най-глупавата причина, която може да се изтъкне за обърканост на чувства. Stop
Според мен си имаш работа с "мъж", който не знае какво иска и не може да оцени нещата, които си му давала и които си правила за него. Колкото до тази жена - според мен тя го иска, само защото е обвързан т.е. станал й е пак интересен. Но не мисля, че това ще продължи дълго.
Ти си тази, която в крайна сметка решава как да постъпи, но предполагам си даваш сметка, че такъв човек не си заслужава. По-добре да не си губиш времето с него.
Колкото до идващите празници - не позволявай случилото се да ти разваля настроението. Знам, че е лесно да се каже и по-трудно да се направи, но повярвай ми, най-доброто което можеш да направиш за себе си е да излезеш с приятели, да се повеселиш - така ще разбереш, че животът продължава и че има толкова хубави неща, заради които си заслужава да се събудиш и в утрешния ден.
Пожелавам ти много сили и успех!  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 164
Разделете се за малко. Едва би искаш да си с някой и всеки ден да се питаш "Иска ли наистина да е с мен?" Sad ... Щом другите казват, сигурно си пада по теб, но явно не е забравил и предишната. Като се разделите ще му дадеш време да разбере най-после какво иска. Възможно е наистина да е объркан..... Но е възможно и да е бил с теб, само за да не е сам. Confused Ако е така, той няма да е голяма загуба, но жалко, че така си хлътнала. Но не е късно да потърсиш човекът, който те заслужава. По-добре е, че сега е станало, за да не пишеш след 5 години друга тема "Женени сме и дете имаме, а той се върна при оная...". Щом си рег-ната, знаеш колко такива теми има! Какво като идват празници - гледай напред! Пожелавам ти Новата Година да ти донесе Нова Любов! Heart Eyes Още по-голяма! А тоя боклук го остави в Старата... Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop

# 8
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами какво да правиш...нищо. Мислиш ли, че след всичко, което ти е казал връзката ви има бъдеще и че това е мъжът за теб?

Отговори си на този въпрос! Нима можеш цял живот да живееш в несигурност с един човек? Дали те обича, дали не, ами ако се появи бившата отново и.....? Не си го причинявай! Няма смисъл. Момичетата са ти написали полезни неща, вслушай се в съветите им, аз няма какво да добавя повече!

Поздрави!

# 9
  • Мнения: 463
Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop

такъв го хвърляй направо в коша

# 10
  • София
  • Мнения: 3 390
O-o-o, мила, направо да заминава!
Помисли, че някъде някой те чака и точно ТИ си неговото момиче!

# 11
  • Мнения: 647
Разделете се за малко. Едва би искаш да си с някой и всеки ден да се питаш "Иска ли наистина да е с мен?" Sad ... Щом другите казват, сигурно си пада по теб, но явно не е забравил и предишната. Като се разделите ще му дадеш време да разбере най-после какво иска. Възможно е наистина да е объркан..... Но е възможно и да е бил с теб, само за да не е сам. Confused Ако е така, той няма да е голяма загуба, но жалко, че така си хлътнала. Но не е късно да потърсиш човекът, който те заслужава. По-добре е, че сега е станало, за да не пишеш след 5 години друга тема "Женени сме и дете имаме, а той се върна при оная...". Щом си рег-ната, знаеш колко такива теми има! Какво като идват празници - гледай напред! Пожелавам ти Новата Година да ти донесе Нова Любов! Heart Eyes Още по-голяма! А тоя боклук го остави в Старата... Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop
Naughty
По-добре сега , отколкото после да пишеш в Родители отглеждащи сами децата си.

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
HELP!
Един мъж не заслужава това,никога не си го и помисляй!Много полезни и навременни съвети са ти дали другите момичета,подкрепям.....късай и хвърляй и никога не поглеждай назад  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 425
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
Айде стига глупости. Млада жена си (явно). Живота е пред теб. Мъже много. Ако искаш опитай се да си оправиш отношенията с този, ако иксаш търси си нов (морето е пълно с риба  Mr. Green ). Кофти е че сте се скарали точно преди празниците, ама живота си продължава и те очакват още много любов и щастие. Цунки   love001

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз няма да ти давам съвети , но ще ти разкажа една история ...
Моя много близка приятелка премина през нещото подобно . И нейният приятел не спря да бълнува бившата си и да обеснява на моята приятелка , че нямал тръпка към нея , че искал разтърсваща любов ... дрън - дрън  Confused
Тя доста страдаше , караха се уж ... после пак се почваше разговори по телефона , срещи ... нашият обаче пак старата песен на нов глас  Sick.
Всички от компанията я убеждавахме да му бие шута окончателно , но тя - не  Naughty
В един момент обаче го остави на заден план , казваше пред нас , че не иска да го вижда ... и така дълго време .
В крайна сметка септември им беше сватбата  Laughing  bouquet

Мисля , че тя се пребори с това , спечели точки на своя страна и сега са видимо щастливи .
Но той слезе на земята , когато се почувства изоставен ...

Премисли нещата , желая ти късмет , но и да не е той - много важно . Ще намериш това което търсиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт