Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

в мъжки прегръдки

Доколкото си спомням трябваше днес да се тегли, нали? Къде да проверя как ще си получавам чековете от по 5000? Mr. Green
Цитирай
http://www.readersdigest.bg/tombola_prizes_award.php
Цитирай

в моя дом

КРАЕН СРОК И ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИТЕ
Крайният срок за получаване на документите за участие е 15 декември 2006 г. Тегленето на наградите ще се състои в София на 18 декември 2006 г. в присъствието на нотариус и от комисия в състав:

Мария Стоянова – Финансов директор
Теодор Цеков – Директор на томболата

Победителите ще бъдат публикувани на нашата уебстраница и във в-к „Стандарт” от 23 декември 2006 година.
Цитирай

София

Е те са станааме на кълбета  #2gunfire
Хей martisun, мнооо ша та замолвам - кинтите ги чакам аз  bowuu
Миличка, ако не е поредната партенка, обещавам чернобилска салата от мен, а да не говорим, ако има печалба....  35
Остава ми утехата от две наистина прекрасни книги  Laughing
Цитирай

Русе

ааа моля, моля чакайте си реда на опашката кинтите и аз ги чакам както и книгите hahaha
Цитирай
    Не става то така, както сте го замислили Naughty Аз тука вече и списък съм си направила как ще ги харча, а те ще ме предреждат.Вие се радвайте по някой цифров апарат да спечелите, а паричките са мои...Казах и да не потретвам Money Money Money Money Money
Цитирай

в мъжки прегръдки

Аааа моля, моля! Днес вече си купих два чифта ботушки от първия чек и сега чакам покритието. Шъ съ бием, еи!
Цитирай

София

35
Цитирай

Добре, за вас парите и фотоапаратите, аз колата чакам... Laughing За да има какво да ме накара да се явя на поправителния за книжката, че така ще се точа поне до пролетната ваканция Rolling Eyes Laughing
Цитирай

София

Я да отиваш на поправка веднага Naughty
А ако спечелиш бу -буто, дай едно кръгче  Praynig  Praynig  Praynig
Цитирай
някой знае ли какво стана с томболата на рийдър дайджест?нали щеше да се тегли вчера?има ли някакъв резултат?някой чул ли е нещо?
Цитирай

Пловдив

Ооооооо и аз чакам големите пари или една коли4ка. (ми чакай си като нямаш друга работа  Crazy)
Цитирай

Sofia

Бях на базара на книгата на НДК в неделя и там видях щанда на въпросното издателство.
Попитах за томболата.
Ще публикуват спечелилите във в-к Стандарт на 23-ти декември!!!  Mr. Green
Цитирай
пак е нещо. Praynigреших,че след толкова писма поне триабва да известят кой ще спечели Praynigда не се надяваме напразно Mr. Green
Цитирай

София

И все пак? Днес вече е 20 декември 2006. Къде да видим списъка с наградените?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора