Към какво сте пристрастени?

  • 3 165
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 125
Портфейли и чанти Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 3 880
аз съм пристрастена към дрехи спортно-елегантни. сигурно трябва всеки ден да съм с нови дрехи, за да мирясам Embarassed
падам си и по скъпи обувки. и по сребърни бижута.
нищо нестандартно.

но пък не съм капризна за бельо и за парфюми, любимите ми са Addict на Dior и на Thierry Mugler Angel и мога да си се пръскам доживот с тях, без да ме интересуват нови Sunglasses

# 77
  • Варна
  • Мнения: 843
Хубаво отлеееежало вино ,и френско миризливко сиренце Blush
Peace мой човек си  Hug

# 78
  • Мнения: 1 546
лакове за нокти...леле, имам безброй!Даже от известно време се опитвам да си огранича тая мания, че няма къде да ги слагам и изсъхват...
обувки, същи, но тук малко скъпичко ми излиза Embarassed

# 79
  • Мнения: 1 427
На периоди съм.Преди да забременея-козметика и обувки.Сега към нищо не съм пристрастена... Naughty

# 80
  • Мнения: 8 769
1.парфюми (от хубавите); за друго може да не давам пари, но тук робувам на качеството и изискаността Flutter
2.обеци и колиета/герданченца (особено от тези модните напоследък, пощурявам направо)
3. красиво бельо
От всичките три, колкото и да имам, все ми се иска да има още. И колкото и да ми подаряват, винаги се радвам! Flutter

# 81
  • Мнения: 5 647
Дрешки.... Wink

# 82
  • Мнения: 743
Обувки. Може да нямам скакво да ги нося, но си ги купувам. И лятото докато бях бременна осъзнах, че нямам какво да обуя, всичко е на супер висок тънък ток и с остри върхове. Докато свикна да ходя на ниски ми беше трудничко.

# 83
# 84
  • Мнения: 1 732
Обувки.

# 85
  • Мнения: 815
mobilni telefoni  Crazy

# 86
  • Мнения: 727
kъм компютърааааааа  #Silly

# 87
  • Мнения: 6 164
Може би към козметика най-много, защото най-често това купувам. Поне веднъж седмично.

# 88
  • Мнения: 2 677
Към чорапите - съвсем обикновени памучни шарени чорапки...  Embarassed Направо не мога да им устоя и наистина като отворя гардероба отгоре ми се изсипват няколко торби с необувани чорапи.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 326
Парфюми, козметика и обеци.

Общи условия

Активация на акаунт