Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
може ли малко помощ. Кога е време за чашата ние се учим от доста време и нещо нищо не излиза. Благодаря

# 1
Не съм я учила.Дадох и чаша и тя просто започна да пие от нея.Ако не беше схванала идеята,щях да опитам по-нататък.

# 2
  • София, Гео Милев
Още не може да пие от чаша. Сега сме на шише с накрайник и то от около 1 месец и само водата. Всичко друго пие още с биберон.

# 3
  • Varna
Пие само и единствено АМ, и само и единствено от биберон  Crazy

# 4
  • София
ние с накрайник пиехме от 6-тия месец до 11-ия след това и до ден днешен сме на шише със сламка и клапа за да не прави наводнения. На сламката се научи точно за 2 мин, а на чаша не иска изобщо само се улива съвсем умишлено и се залива от смях

# 5
  • Тук-там
Още не може да пие от чаша, пробвала съм но се дави и се отказах за сега.

# 6
Сама си хвана чашата и започна, не знам кога беше, преди няколко месеца  newsm78
Никога не съм я учила, оставих я сама да провяви интерес  Peace
Но млякото вечер и сутрин си го пие с биберон, както е сънена, само остава да си го изсипе в леглото  Mr. Green

# 7
  • Варна/София
Аз съм взела чаша с накрайник, ама никакъв интерес  Sad. Май ни е още доста рано newsm78

# 8
  • Amsterdam
Водата я пие от чаша с накрайник още от 6 месечна. Млякото - с шише. Пробвах няколко пъти да давам от нормална чаша, но само си пълни устата и ме плюе  newsm78

# 9
  • Старата столица
От чаша пием от скоро,но много се олива още.
А водата си пие от чаша с накрайник от 6 мес. възраст.

# 10
  • София
Пробвахме първо с по-гъсти течности - например гъст айрян , или някакъв гъст нектар.
Давах аз - да отпива по малко. Научи се да пие без да се дави и олива някъде към 1г.3 месеца.

# 11
  • София
Все още не може, олива се.

# 12
  • Stara Zagora, Bulgaria
Ами ние сега сме в период на учене Peace...започва вече да свиква и да разбира за какво става въпрос Grinning...но пак се улива и си пълни пазвата ooooh!

# 13
  • гр.Банкя
не съм я учила прояви интерес да пие сама,дадох и чашата и почна да пие,никога на се е оливала,а шишетата с бибероните ги оставихме на 1г.4м.

# 14
  • Bristol
В момента се учи. Сама не може да прецени колко да повдигне и все иска ние да държим чашата  Laughing Ако на масата има обикновена чаша или бебешката чашка, определено се насочва към обикновената. Забелязах, че от обикновено шише пие по-добре от колкото от чаша. Баткото също първо се научи сам от обикновено шише да пие, след това от чаша  Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт