Нокти на новородено

  • 5 032
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
До навършване на 1 месец, слагах ръкавички. След него - смело с нокторезачката. Peace

# 31
  • Мнения: 2 952
НЕ СЕ РЕЖАТ!Дори да са  дълги!!!!!!!!!!!изрично казват още в родилното.Ноктите  са  свързани с  живеца до края си , по цялата си дължина .НЕ РЕЖИ! Simple Smile

Честно казано, доста неща съм чела и слушала, но това за сефте го чувам...

Ама не значи , че  не е вярно  Wink 

# 32
  • Мнения: 115
И на двамата им ги отрязох още щом ни изписаха от родилния дом - с ножичка. Peace

# 33
  • Мнения: 1 117
На моя син му ги отрязох с ножичка след като видях ,че са пораснали. В началото бяха едни мекички и се чупеха.

# 34
  • Мнения: 683
НЕ СЕ РЕЖАТ!Дори да са  дълги!!!!!!!!!!!изрично казват още в родилното.Ноктите  са  свързани с  живеца до края си , по цялата си дължина .НЕ РЕЖИ! Simple Smile

Честно казано, доста неща съм чела и слушала, но това за сефте го чувам...
И аз не бях чувала. Режа от първия момент, в който видях дълги нокти. Thinking

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
НЕ СЕ РЕЖАТ!Дори да са  дълги!!!!!!!!!!!изрично казват още в родилното.Ноктите  са  свързани с  живеца до края си , по цялата си дължина .НЕ РЕЖИ! Simple Smile


И аз чувам това за първи път!! Rolling EyesАз ги отрязах щом се прибрахме от родилното,защото се драскаше baby_neutral

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Режа от първия момент, в който видях дълги нокти. Thinking
Peace
Да не говорим, че веднъж си беше бръкнал в окото и имаше резка на зеницата Cry.
Направо си изкарах акъла отвсякъде.

# 37
  • Мнения: 1 212
В началото се "късаха" сами, после започнах с ножичката! Peace

 Peace
И ние сме още на етап късане......, просто са много меки.

# 38
  • Мнения: 1 691
Според моята педиатърка се режат поне два пъти седмично.
Друга педиатърка ме съветва да ги беля/късам в началото.

# 39
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имам позната,която не реза ноктите на бебето си около 3 месеца и то горкото беше с ръкавици цяло лято  smile3556
#Crazy #Crazy #Crazy
тази не е добре ooooh!

# 40
  • Мнения: 2 936
аз също отначало ги късах,а после леко заглаждах с пиличка-винаги оставяха остри ръбчета  Peace
никога не съм слагала ръкавички,но и тя не се е драскала...

прецени си-ако са дълги ги откъсни,отрежи-както пожелаеш,но да чакаш 2 месеца или там колкото и да е според мен е ... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт