Ехограф на тазобедрените стави?

  • 3 579
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 818
На 1, 5 месеца.  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 293
първият преглед - до 6та СЕДМИЦА
колкото по-рано се открие евентуален проблем, по-лесно се поддават ставите и костите на въздействие.
вторият преглед - 6ти/7ми месец - когато детето започне да сяда

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Правихме в края на първия и в края на 6я месец.

# 33
  • Мнения: 101
Явно моята педиатърка не си е прочела учебниците добре.Възмутително е да ме праща след 4месец за първичен преглед.,след като прочетох всичко дотук.Още утре ще се заема с това и ако продължава в същия дух май ще се наложи да се покараме! #2gunfire
А на Вас момичета сърдечно благодаря!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 2 967
Явно моята педиатърка не си е прочела учебниците добре.Възмутително е да ме праща след 4месец за първичен преглед.,след като прочетох всичко дотук.Още утре ще се заема с това и ако продължава в същия дух май ще се наложи да се покараме! #2gunfire


Декември е месец за смяна на личния лекар.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Значи ние ходихме като станахме на 2 месеца и ортопеда каза в началото на четвъртия че трябва да отидем пак,не че имахме проблеми просто профилактично трябвало пак да се погледнат ставите.Това е в Плевен!!!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Явно моята педиатърка не си е прочела учебниците добре.Възмутително е да ме праща след 4месец за първичен преглед.,след като прочетох всичко дотук.Още утре ще се заема с това и ако продължава в същия дух май ще се наложи да се покараме! #2gunfire
А на Вас момичета сърдечно благодаря!  bouquet

Вземи си смени личната лекарка! И без това навсякъде цари пълно безхаберие #Cussing out, а отгоре натова и децата ни трябва да го изпитат на свой гръб. Да не говорим и, че доста педиатри като станаха лични лекари (когато стана промяната) отказват да вземат малки деца и се заемат с възрастните, с които имат по-малко работа и не трябва да обясняват за памперси, захранване и т.н. и трябва да се виси пред кабинети заедно с болни и да се притесняваш дали и детето ти няма да прихване нещо.
Опааа, май се поувлякох. Embarassed
Но при нашето здравеопазване... Twisted Evil
Извинете ме.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 669
Ние също ходихме след 1-ия месец. Казаха ни около 40-тия ден най-късно трябва да се направи. И ако ортопеда прецени може да насрочи и нов преглед към 6-ия месец.
Ходихме при д-р в Горна баня и не знаех че може и с направление и отидохме така, и си платихме 20 лв. (10 за прегледа и 10лв за ехографа), но по принцип е безплатно и трябва да си вземеш направление. Даже той ни се извини, че нямаме направление и ще трябва да платиме.

# 38
на 4 месеца беше когато го заведох на ортопед при Драганов във МА,но педито не ми даде направление. М/у другото аз разбрах, че трябва да го водя на ортопед от приятелка и е хубаво този преглед да се направи до 6-ия месец.

Общи условия

Активация на акаунт