Не мога да не се похваля

  • 5 309
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 819
Имам най-прекрасният съпруг на земята...

Който за рождения ден ми подари Ситроен С4.

Мисля, че съм много по-щастлива и трогната от жеста (защото определено ни е над възможностите) отколкото от факта, че имам нова кола. Прекрасно е когато имаш накой, който те обича толкова много и иска да ти даде на-доброто. Чуваствам се просто прекрасно.

А иначе колата е върхът.Simple SmileSimple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честито!!! Все такива мили подаръци да ти прави твоя мъж!!
И колата с кеф да си я караш!  Grinning

# 2
  • Мнения: 10
Честито! Със здраве да си я караш и Happy Birthdaaaay!   bouquet
P.S. Явно си я заслужила Simple Smile)

# 3
  • София
  • Мнения: 67
Честито.
Много здраве, щастие и още повече любов   bouquet

# 4
 bdbaloni smile3510 newsm51 Честита кола и да си я караш БЕЗАВАРИЙНО!

# 5
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Хаха, ти си третата жена, която тази седмица се похвали, че съпругът й е подарил Ситроен Simple Smile Да ти е честито!!! ЛЕКО И БЕЗАВАРИЙНО и най-вече РАЗУМНО   Hug

# 6
  • Мнения: 3 268
Честито!Страхотен жест!

# 7
  • Мнения: 4 555
Браво на него! Много готин подарък Simple Smile
Да сте живи и здрави и все така много да се обичате  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 259
Каде ги намирате такива мъже Grinning
Честито със здраве да си я караш.  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 8 917
Честито  bouquet Важно е подаръците да са от сърце Hug

# 10
  • Мнения: 7 723
Честито и от мен  bouquet
Желая ти без аварийно каране  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 680
Блазе ти и честито и ЧРД  bouquet.

Много добър вкус има мъжлето ти. На изплащане или кеш е?

# 12
  • Мнения: 3 334
4естито  bouquet със здраве да си я караш Hug

# 13
  • Мнения: 730
Браво на него! Много готин подарък Simple Smile
Да сте живи и здрави и все така много да се обичате  Heart Eyes

 Grinning

# 14
  • Мнения: 1 063
Приятно дълго семейно пътуване!

# 15
  • Мнения: 1 455
Да ти е честита новата придобивка.Пожелавам ти все на красиви места да те откара новата кола.

# 16
  • Мнения: 6 461
Получила си страхотен подарък.
Честито  bouquet

# 17
  • Мнения: 11 543
Честито!  bouquet Със здраве да си я караш!

# 18
  • Мнения: 2 529
Браво!!! Честито!!!   bouquet Със здраве да я караш колата, а с мъжа ти винаги да се обичате и все така приятно да се изненадвате!  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 11 703
Честито и за жеста и за новата кола!Със здраве да си я караш или иначе казано-лека и безаварийна!  bouquet

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честито !!!
Безаварийно каране.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 819
Мнооого ви благодаря на всички!!!

Радоста е по-голяма като е споделена. Много ви благодаря, страхотни сте и сте най-милите хора на света...

Svetlaa, на изплащане, няма как иначе...

# 22
  • Мнения: 2 498
Честито!!!Браво на мъжлето ти!!!

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Каде ги намирате такива мъже Grinning
Честито със здраве да си я караш.  bouquet  bouquet  bouquet

Страхотен мъж,браво! Flutter

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
ЧЕСТИТОООО!!!!!  car003
Леко шофиране  newsm01 и много поздрави на мъжа newsm19 newsm19

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Браво! Още по-хубави подаръци да получаваш!!!

# 26
  • Мнения: 68
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 2 967
Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

Доколкото си спомням, потребителката поясни, че им е над възможностите  такава покупка, и в такъв случай това говори много неща......

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

За пореден път се убеждавам, че за българите е интересно само чуждото нещастие...

Ако някой е щастлив - дразни. Ако му се е случило нещо хубаво - фука се...или парадира...

Коя тема е смислена? - темата с какво да си чистим плочките в банята ли? Или с какво ни е ядосала свекървата...
Кой е казал, че този точно форум е само за теми-проблеми и защо пък да сме длъжни да отговаряме на тях, а не на тези, които ни носят положително усещане.

Честито на рожденичката!   bouquet

Браво за подходящия избор на мъж! Дано следващата година да можеш да се похвалиш, че ти е подарил отново нова кола и този път я е платил в брой. Аз /надявам се и други/ няма да го приемем за фукня, а ще се радваме на щастието ви.

П.С. Чудя се дали да не пусна тема какво разбирате под 'фукня'? И защо ви дразни, че някой има/получава нещо и е щастлив?

# 29
  • Мнения: 268
4естито - страхотен жест !

# 30
  • София
  • Мнения: 2 967
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

Коя тема е смислена? - темата с какво да си чистим плочките в банята ли? Или с какво ни е ядосала свекървата...
Кой е казал, че този точно форум е само за теми-проблеми и защо пък да сме длъжни да отговаряме на тях, а не на тези, които ни носят положително усещане.




Може да подължим: пимерно темите "Да си покажем терасите"; "А какви марки са Ви слънчевите очила"; "Какви са Ви климатиците; спалните, кухните и тем подобни.

На мнение съм, че една такава тема би внесла малко положителни емоции за средностатистическата българка........................

# 31
  • Мнения: 764
Ами честито!Да си я караш със здраве!
И не мисля.че това е някакъв вид надменна хвалба.Просто,когато човек се радва за нещо му се иска да го сподели и това е нещо съвсем естествено.Че аз как се радвам и се хваля като си купя и едно червило....А много мразя,когато някой си купи нещо скъпо и се прави все едно нищо не е станало,ей това е простотия и надуване.  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 663
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

За пореден път се убеждавам, че за българите е интересно само чуждото нещастие...

Ако някой е щастлив - дразни. Ако му се е случило нещо хубаво - фука се...или парадира...

Коя тема е смислена? - темата с какво да си чистим плочките в банята ли? Или с какво ни е ядосала свекървата...
Кой е казал, че този точно форум е само за теми-проблеми и защо пък да сме длъжни да отговаряме на тях, а не на тези, които ни носят положително усещане.

Честито на рожденичката!   bouquet

Браво за подходящия избор на мъж! Дано следващата година да можеш да се похвалиш, че ти е подарил отново нова кола и този път я е платил в брой. Аз /надявам се и други/ няма да го приемем за фукня, а ще се радваме на щастието ви.

П.С. Чудя се дали да не пусна тема какво разбирате под 'фукня'? И защо ви дразни, че някой има/получава нещо и е щастлив?

Много ми хареса изказването ти и напълно го подкрепям.
 Това завистта у българите е страшна работа за пореден път се убеждавам

Виличка, като за теб такива теми са безмислени за к'во пишеш в тях  и даваш определения, на мен пък не ми звучи като фукня.Много ме радват такива жестове и евала на съпруга!


 

# 33
  • Мнения: 1 492
Честито  bouquet Страхотен жест, страхотна кола и явно страхотен мъж Simple Smile. Със здраве да си ги ползваш и двамата Wink

Иса, пускай темата newsm10

# 34
  • София
  • Мнения: 1 819
Много Ви благодаря на всички. Много сте мили.

Съжалявам, не съм искала да обидя никого или да се фукам. Просто съм много щастлива и исках да го споделя с вас. Много се радвам на всяка от вас като й се случи нещо хубаво и исках сега да споделя своето щастие с вас. Както сте разбрали повечетъо, много ми е по-мило и хубаво от жеста, отколкото от факта, че имам нова кола.

Отново ви благодря, че споделихте хубавите ми емоции... Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 990
Честито!

# 36
  • Мнения: 1 149
ЧЕСТИТО  bouquetДано повече мъже взимат пример от твоя

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честито! Да си я караш със здраве.  bouquet
За тези които не разбират смисъла на темата ще кажа, че форума е място в което всички ние споделяме. Ако някой сподели, че е тъжен никой не пита защо е пуснал темата. В случая някой се е почувствал щастлив - това е смисъла на темата.
Дай боже всеки му!

# 38
  • Мнения: 811
Поредната тъпа тема.Пуска си някой с какво се е сдобил и айде юроШ....4естито сас здраве да си я ползваШ....страхотен мъж...и тем подобни.
Кажете,ама с ръка на сърцето,какъв и е смисъла  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999

Коледно ми е едно такова... добронамерено и спокойно...  Hug

Защо да пускам тема, като предварително знам какви мнения ще получа. За мое най-най-най-огромно съжаление...

"Не сакам аз да съм добре, а Вуте да е зле" е философията на повечето българи, дори когато не са шопи.  Sick

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Дори и да е фукня, много е гот и се радвам, когато човек може да се изфука с нещо - особено ако това нещо е Чудесен съпруг!! Heart Eyes

А оплакването всички го владеем  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 403
Браво на мъжа ти  smile3501 Дано все така те радва.
Пожелавам от сърце безаварийно шофиране  newsm01

# 42
  • София
  • Мнения: 2 967
Поредната тъпа тема.Пуска си някой с какво се е сдобил и айде юроШ....4естито сас здраве да си я ползваШ....страхотен мъж...и тем подобни.
Кажете,ама с ръка на сърцето,какъв и е смисъла  Wink


В такъв случай какъв е смисълът на Forum.BG-Mamma?!?!?!

# 43
  • Мнения: 46 508
Честито! Безаварийно каране  Peace
Голям фен съм на френските коли  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 202
Честито за новата кола !  bouquetИ все така мъжът ти да те радва с хубави подаръци !

# 45
  • Мнения: 10 758
Честито!Със здраве да си я караш и безаварийно  bouquet


alest , ти да не завиждаш,а?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 407
Честита да ти е новата кола Grinning Пожелавам ти леко и безаварийно каране и само хубави моменти със съпруга ти и занапред.
А за тези, за които темата е тъпа или безсмислена, се чудя защо поне покрай предстоящите празници не оставите злобата и завистта настрана и опитате да се зарадвате на щастието на другия. Не е трудно Peace

# 47
  • Мнения: 2 386
YAY!Кола за рождения ден....ами честито и безаварийно каране!
Ще излъжа ако кажа,че и аз не искам такъв подарък..
Но наистина се раздвам,че има такива готини мъже,които така радват половинките си.

# 48
  • Мнения: X
 Искрено и благородно ти завиждам !Честито:)

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ЧРД на патерици да си жива и здрава
Днес май мернах новата ти кола пред градината. Черна е , нали?
Много е хубава!

# 50
  • Мнения: 1 422
На мнение съм, че една такава тема би внесла малко положителни емоции за средностатистическата българка........................

Според мен е много страшно една жена да нарече сама себе си $средностатистическа$ като влага в това понятие негативизъм. Ние взехме назаем едно страхотно мото от наши приятели $не спестяваме, печелим повече$. Това е гледна точка, начин на мислене, настройка към света.

И какво толкова му е на Ситроен С4 - кола като кола, най-нормална хубава малка спретната женска градска кола? Кое у един Ситроен изобщо ви изглежда фукня? Да се направи подарък малък или голям е прекрасно! Любимите съжества трябва да се обсипват с всякакви жестове на любов - скъпи, евтини, малки, големи, очаквани, изненадващи.

Браво на съпруга! Пожелавам ти и ти да имаш шанс да му отвърнеш още следващата година и да го развълнуваш също толкова много, колкото той теб сега.

# 51
  • Мнения: 743
СТАРХОТЕН МЪЖ, КОЙТО ЯВНО МНОГО ТЕ ОБИЧА. ОБИЧАЙ ГО И ТИ! И БЕЗАВАРИЙНО КАРАНЕ!

# 52
  • Мнения: 5 255
Па патерици - честит рожден ден - бъди здрава, обичана и обичаща  newsm51
Радвай се пълноценно на подаръка Hug

Коментари всякакви - не може всички да са на едно мнение ooooh!

# 53
  • Мнения: 191
4естито,да се похваля и аз моят мъж за Коледа ми подари АУДИ А3,и аз много си я харесвам,така че напълно ти се радвам и разбирам!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 64
Браво,честит рожден ден и безаварийно каране.  bouquet

# 55
  • Мнения: 7 723
Поредната тъпа тема.Пуска си някой с какво се е сдобил и айде юроШ....4естито сас здраве да си я ползваШ....страхотен мъж...и тем подобни.
Кажете,ама с ръка на сърцето,какъв и е смисъла  Wink


 

Аз, когато не намирам смисъл в някоя тема, просто си спестявам писането в нея Shocked
Тук, обаче има една наистина щастлива жена с прекрасен съпруг до себе си и заслужава да споделим радостта й Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 2 967

Аз, когато не намирам смисъл в някоя тема, просто си спестявам писането в нея Shocked
Тук, обаче има една наистина щастлива жена с прекрасен съпруг до себе си и заслужава да споделим радостта й Peace



Точно така! Просто не мога да разбера откъде толкова злоба, завист и какво ли още не. Толкова ли е трудно да се радваме с другите, било то за кола, било то за къща..........  И защо изобщо тези форумки с подобно отношение четат и пишат в подобни теми?! Като Ви дразни толкова много чуждото щастие и чуждите поздрави, ми не вземайте участие, в края на крайщата!!!

# 57
  • Мнения: 4 176
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking
Що да да не се изфука момичето? Забранено ли е ? Нали колата не е крадена и се плаща с пари изкарани с честен труд ( надявам се) Както каза колата е над възможностите им, но въпреки всичко е купена. Ти май никога не си имала нещо, което дори не си и мечтала, че ще бъде твое и затова така злобееш а? Сега като ан теб няма кой да ти купува, дай да обесим другите с възможности.
Ми не всички са пък, щастливи, защото не всички са злобни обаче Simple Smile
Ти си злобна, защото си нещастна или си нещастна, защото си злобна?

Честито за колата. Пожелавам повече мечти да ви се сбъдват.

# 58
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Понеже те познавам, Ети, искам да ти кажа -
знам, колко чистосърдечна си, и знам,
че се похвали тук, защото това наистина си е
супер готино, и знам, че и аз бих подскачала, подскачала
вкъщи от радост, и бих се похвалила, без да си помисля,
че на някой ще му се стори безсмислено и фукливо.

Пожелавам ти от сърце безброй щастливи мигове с прекрасното ти семейство.
Деси   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 1 819
Деси, много ти благодаря за милите думи...

nadia_krisi, честито и на теб. Със здраве да си я караш

Деяна, благодаря. Да, черна е. Много ти е готин съпругът, между другото Embarassed

Благодаря и на всички вас... Всички сте страхотни... Искрено ви пожелавам и вие да се радвате на подобни подаръци и жестове.

# 60
  • Мнения: 6 472
Честита кола на etomira! Приятно и най- вече безаварийно шофиране Hug

Не чета такива теми, но към тази имаше препрадка от друга тема. Форумът е пълен с всякакви теми.  Аз лично не бих пуснала точно такава, но това е мое мнение и след като има толкова много глупости не виждам защо трябва да нападате момичето за тази. Зарадвала се е, пуснала я е, а на който не му се чете да не влиза, за да не се дразни Peace

# 61
  • Мнения: 1 919
Честита кола и ЧРД май на много големи патерици.
Това е и моя избор за кола - много ми харесва този модел.
Хайде предколедно да има повече хвалещи се Simple Smile)))

# 62
  • София
  • Мнения: 2 967
Фукай се на поразия и хич да не ти пука, ама хич Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 668
Честито !   bouquet  bouquet  bouquetДа сте живи и здрави и все така да се обичате !
Карай си колата с удоволствие и и се радвай . Споделената радост наистина е още по - голяма  Hug

А за тези , които ги дразни темата ... съжалявам за вас , но това е положението - има момичето - хвали се ! Похвалете се и вие с нещо вместо да съскате  Rage

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Etomira - ЧРД!   bouquet
Бъди здрава и щастлива!
Карай бавно и разумно   Peace

Пък моя само да смее да ми подари подобно нещо... newsm29

# 65
  • Мнения: 5 362
Честито! newsm01

# 66
  • Мнения: 5 317
Честито и със здраве да си караш количката. Peace

# 67
  • Мнения: 7 474
Честито!!! Със здраве да си я караш. Peace

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 21:30 от Leo*

# 68
  • Мнения: 97
Честита кола ,и  безаварийно шофиране, и да си жива и здрава.  bouquet

# 69
  • Мнения: 2 309
Честита ти колца!
За миналата Нова година,подаръка ми беше чистак-бърсак,нова кола...разбирам ти радостта Flutter

# 70
  • Мнения: 1 021
  bouquet
Честито и от мен!

# 71
  • Мнения: 3 647
Честито !   bouquet  bouquet  bouquetДа сте живи и здрави и все така да се обичате !
Карай си колата с удоволствие и и се радвай . Споделената радост наистина е още по - голяма  Hug

А за тези , които ги дразни темата ... съжалявам за вас , но това е положението - има момичето - хвали се ! Похвалете се и вие с нещо вместо да съскате  Rage
  bouquet

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ети,  Hug Чакам да ме повозиш  Wink

# 73
  • Мнения: 1 043
Честита ти кола  bouquet Аз пък си чакам Корсата  Praynig

# 74
  • Мнения: 396
Много хубав подарък,със здраве да му се наслаждаваш и не само на подаръка разбира се......  bouquet

# 75
  • Мнения: 5 103
Честито и все по-хубави коли да ти подарява  bouquet

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 193
Честито  bouquetСъс здраве да си я караш Hug

# 77
  • Мнения: 891
Честито     bouquet Страхотна придобивка
Пожелавам ти много безаварийни километри с новата кола Peace

# 78
  • Мнения: 834
Честито със здраве да си я ползваш!

# 79
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ей, българино, научи се да се радваш на чуждото щастие!!!! Ама как ще стане- като душата им е мрачна на повечето!!!!
Миличка, радвай се на количката си , и дай боже повече такива мъже!!!! А на твоите завистнички ...... smile3533

# 80
  • Мнения: 1 149
Аз да използвам темата  и моя подарък е кола само че втора ръка и не е Ситроен а "Голф".Аз съм съпричастна с твоята радост защото аз съм също много щастлива-това ми е първата кола и за мен значи страшно много.Пожелавам на всички мамчета да получат хубави подаръци  и още повече щастливи мигове.Весели празници на всички и много любов и топлина в домовете ви.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 819
Viktori, честито и безаварийно каране и на теб. Няма значение дали е нова или не, важен е жестът.Simple SmileSimple Smile

Тарталета, сега вече пътя до Шумен ще е по-бърз и по-лек и се надявам напролет да мога да дойда. Много ми липсвате всички...

Благодаря на всички ви за милите думи. Щастлива Коледа и дано получите всички подаръци, които сте си поръчали на Дядо Коледа.

# 82
  • Мнения: 3 743
Честито, със здраве да си я караш! Да си все така щастлива и обичана!!! Колата е чудесна (аз също карам Ситроен), а жеста на съпруга ти - страхотен Peace
viktori, честото и на теб - леко и безаварийно шофиране Peace

Завист и злоба има винаги и навсякъде Close ... за съжаление Confused

# 83
  • Мнения: 1 149
Viktori, честито и безаварийно каране и на теб. Няма значение дали е нова или не, важен е жестът.Simple SmileSimple Smile


Да така е  жестът е важен.Благодаря на всички момичета.Весели празници  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт