Колко подаръка ще сложите под елхата?(за децата... )

  • 1 900
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6 461
Тази година съм решила подаръци да приготвям само за децата santa2.
Възрастните ще ме извиняват Confused,но точно сега сме с ограничени възможности  33uuДано не ми се обидят Praynig

Под елхата ще сложа подаръци за Тошко,Пламен(моите деца)Никола(на сестричката на мажО),Ина ,Николета(на сестра ми децата)
Диди,Чочко,Ренка,Надето (много близки дечица).

Подаръците ще ги дам на Коледа ....всъщностДядо Коледа ще ги даде Mr. Green santa2,а за Нова Година ще има раздам лакомства в лъскави пакети.

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 12:59 от дими

# 1
  • Мнения: 8 505
Ще получи един подарък.Всъщност и купихме няколко,вече и дадох 2,но само един ще е за Коледа.На НГ-лакомства.

# 2
  • Мнения: 3 334
за вси4ки близки деца ще има подаръци,за Хриси само коли4ка да си бута куклата.До сега е полу4ила 2 подаръка и под елхата ще има само един за нея!

# 3
  • Мнения: 5 577
В голяма чуденка съм как да процедирам.

Едно птиченце ми обади, че за Иван вече има купени шейна, кола с дистанционно и още някаква кола, голяма.
Майка ми ще му купи ботушки, баба ми ще даде пари пак за играчка ... не остана аз какво да му купя, няма нужда от нищо.

Направо незнам, нито дрехи му трябват, нито играчки, проблем ми е да измисля нашия подарък.

# 4
  • Мнения: 6 461
Под елхата ще сложа подаръци за Тошко,Пламен(моите деца)Никола(на сестричката на мажО),Ина ,Николета(на сестра ми децата)
Диди,Чочко,Ренка,Надето (много близки дечица).
Аз права така.... Wink
Нареждам всички подаръци под елхата преди да бъдат подарени. Gift Gift Gift
Като ги погледна и ми става готино Mr. Green.Майка ми  когато бяхме малки правеше така .Слагаше всички подаръци и ние със сестра ми постоянно я питахме ..."тоя подарък за кой е...,а този...,а този ..и така един куп въпроси Crazy

# 5
  • Мнения: 1 734
За всички ще има подаръци, но за сега не съм купила ни един. Само обикалям и набелязвам, време е вече и да ги купувам. Няма да ги слагам под елхата защото е вдигната на високо иначе ще има опасност да бъде съборена

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Под моята елха, т.е борче - само за моите деца.

# 7
  • Мнения: 3 146
Тази година синът ми (2г.11м) за първи път ми каза "Искам и аз Коледа и подаръци!", понеже нали по ТВ все дават разни филмчета за Коледа, та сме решили - на Коледа под елхата много подаръци, а за РД (22 януари) - един, но много хубав.
 Hug

# 8
  • Мнения: 6 206
Под нашата елха - за моя калпазанин - 3 пакета, бях се зарекла само един, но много книжки накупих след като ми разтопи сърцето с един разказ за Грозното патенце, придружен с вайкане "горкото пате, горкото пате". Та приказки има в изобилие...
Разни подаръци за племениците ми.
Всичко друго за познати и близки деца вече тръгна по куриер.

# 9
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз тази година се изтерикатих и ще мина по тънко, на семеиство по един семеен подарък, на сестра ми и мъжа един общ подарък за дома , на свекито и на тях идин за дома и така , на мъжо вече взех  пуловер и даже вече го облече а на детето събирам идеики още но няма да е нещо голямо за да не се разглезва много.

# 10
  • Мнения: 6 461
Аз попитах Тошко като дойде Дядо коледа какво иска да му остави под елхата ?А той ми отговори.
-Дядо Коледа,какво имаш в чувалчето ...,я да видя:mrgreen:

# 11
  • Мнения: 645
Два под домашната елха и по още доста във всички баби и пра-баби Crazy

# 12
  • Мнения: 1 877
Аз подарявам само на децата - никога на възрастни.На мен ми подаряват на НГ,защото точно на 31 имам РД.

# 13
  • Мнения: 4 406
подаръци ще има за всички от сърце  Laughing
за децата - поне по 2

# 14
  • Мнения: 1 640
Под елхичката ни има място само за дет. подаръци-голяма шейна/дървена/,образователна игра с цифри,Мечо Пух,доктор.ком-т,кошарка с кукла и други,ако донесат роднини.Тази година се олях с покупки за малката,защото ще й е първата съзнателна Коледа,т.е. вече разбира,че има празник.А и бибата си пратихме на добрия старец още ноември,та сега той ще  възнагради доброто дете с повече подаръци!

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Под нашата елха винаги има много подаръци. У нас се събираме моето семейство, това на брат ми /дотук 8 човека/, майка, майката на снаха ми и свекърва ми. Значи общо 11. Майка купува подаръци за всички, и то големи и по много, аз също, снаха ми и тя като донесе нейните, и като се има предвид, че децата са 4 и минимум по 4 подаръка има само за всяко едно от тях /от нас, от двете баби, от брат ми/, значи представете си какво се получава под елхата. Обикновено елхата не се вижда.  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 645
Под нашата елха ще сложа подаръци само за детенце - 3 големи подаръка, и няколко по - малки.
ОТ делно на Бъдни вечер ще бъдем при майка ми,и там ще има други подаръци за дечко.
Смятам всички подаръци да са изкарани от кутиите и сглобени.
Така радостта ще му бъде по голяма.

# 17
  • Мнения: 5 282
За сега смятам за децата по един подарък за Коледа, после за Нова Година и още по-един за украинската Коледа  Heart Eyes. Малката е уредена, баткото е по-труден. Вече има един подарък, за останалите съм в чуденка. В същност вчера ме светна, че вече не е малък и предпочита в кеш  Mr. Green.,

# 18
  • Мнения: 3 268
За всички ще има по нещичко,но за Калина ще има от всички по нещо,тя ни е най-малката

# 19
  • Мнения: 460
Много, миналата Коледа имаха също доста подаръци, Роско познаваше буквите и отгоре на всеки подарък пишеше за кого е и той ги носеше. Беше много сладка картинка. Тази година планираме по същия начин, за сега имат 4 пъзела на Educa, книжки, коли, Пилето, Елмо и голямо скачащо топче. С Роско всеки ден броим дните, колко дена остават на календара до Коледа. Нямаме търпение вече Hug

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Доста. Mr. Green
Всъщност не, че са много, но са големи (подгонила ме е грандоманията нещо). Една кола с педали (от тия по-малките, че другите много големи), камион (голям) - това от мен, едно мече, а какво друго ще получи не знам  newsm78, но се надявам на шейна - пуснала съм молба до дедо ви Коледа (и до дедо ви Мраз за всеки случай)

# 21
  • Мнения: 814
Ами под елхата ще се съберат подаръци, порадъци...Нали за бебката е първа Коледа  Simple Smile! И на нас с нея Heart EyesТа ще има по един от всички от сърце-от мама и тати, от две баби и двама дядовци, от  прабаби и прадядовци,  от сестра ми, май място под елхата не остана! Но пък и  едно дете с толова рода!

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
подаръци ще има за всички от сърце  Laughing
за децата - поне по 2

И при нас така. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 302
На малката хубавица-голям подарък, тя е лесна.
А голямата хубавица най-безкомпромисно си призна,че не вярва в Д.К. и си напазари едно страхотно яке още преди празниците. Сега се чудя какво да й взема, защото съм свикнала да й слагам подаръци под елхата. Преди една-две години даже се чудех кога точно да й ги сложа, защото тя дебнеше като куче-пазач-заспиваше след нас и ставаше в 4 сутринта да проверява какво има под елхата Laughing.

# 24
  • Мнения: 2 700
Колкото съм купила - за детето, за нас, за бабите (защото вече нямаме дядовци Sad) и за децата на брат ми.

# 25
  • Мнения: 1 708
Аз ще сложа всички подаръци от баби,дядовци,дядо Коледа под елхата!Така само при мисълта как ще късат опаковките и няма да имат търпение да отворят другите се разтапям!

# 26
  • Мнения: 3 743
Още не съм решила колко и какви да бъдат подаръците. Поне 2 ще са и задължително под елхата.

# 27
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil под моята николко
но при братовчедката ще мина да остявя няколко
за племеницата
  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 362
Ще получи един подарък.Всъщност и купихме няколко,вече и дадох 2,но само един ще е за Коледа.На НГ-лакомства.
И ние ще сме така.

# 29
  • Мнения: 5 577
Мислих, умувах - незнам какво да купя на моето си дете, всичко си има, няма нужда от нищо.
Стоя и се мая - много лакомства ще има със сигурност.

# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ще сложа ...хм, 4 подаръка  Hug За децата, половинката и на леля м момиченцето  Grinning
Дано и за мен сложи подарък,  някой заблуден дядо Коледа  Blush

# 31
  • Мнения: 6 461
Дано и за мен сложи подарък,  някой заблуден дядо Коледа  Blush
И аз тъй викам ама няма кой да ме чуе.......... Crazy

# 32
  • Мнения: 1 756
зА МАЛКОТО МИ СЛЪНЧИЦЕ имам ве4е 5 подаръка,люлеещо се кон4е,маса с два стола,влак електри4ески,подскачаща топка с дръжки и пъзели на дисни дървени за картини, засега това Peace

# 33
  • Мнения: 505
Под нашата елха 3 - един по-голям и два малки. Но ще се обиколят още 3 елхи, така че ще има доста подаръци. Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Под нашата елха ще има подаръци само за малката /за съжаление така и не научих татко й да ми прави подаръци, нито да се впечетлява от направените от мен Sad/.
Т.к. подаръците са предимно джунджурийки, ще са много и всеки ще опаковам отделно. Ще са поне 7-8 пакета и ще падне голямо късане на хартия Laughing. А после ще обиколи и елхите на бабите и дядовците.

# 35
  • Мнения: 3 042
Под нашата елха ще сложа само подаръците за децата. По един за всяко. Каката така и не си направи поръчка до Дядо Коледа и след обяд ние с татко й ще трябва да и поръчаме  Wink, пък дано и хареса.
Другите подаръци ще си ги разменим бяз да ги слагаме под елхата.

# 36
  • Мнения: 2 922
За детето ще има 3 подаръка.
За мъжа ми също.
За мен един... но голям  Laughing

# 37
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
В голяма чуденка съм как да процедирам.
Направо незнам, нито дрехи му трябват, нито играчки, проблем ми е да измисля нашия подарък.
може книжка...
 и ние ще сложим само за малките по един подарък,за големите се чудя още  Thinking ,торбичките със сладки изкушения и плодове са за сурвакането на Нова година

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Общо станаха вече 5...  Confused

Първо купих 2 подаръка, като единия се наложи да го дам веднага, че ме видя с торбите, днес купих още 2 - неща, с които наистина седи и се занимава и й е интересно. Петият съм го оставила да го подарим баш на Коледа  Laughing. А четвъртият беше подарък от Дядо Коледа в градината, но пък си е купен с наши пари.  Crazy

# 39
  • Мнения: 3 740
При нас Дядо Коледа винаги изсипва под елхата големия чувал: нашите 4 деца получават поне по една книга, дреха, торбичка със сладки неща, някаква играчка, за нас с мъжа ми също има по нещо, нали и ние сме участници в купона, за зълва ми, свекърва ми и племеницата също има изненади, така че се получава голяма купчина и големи писъци и радост при отварянето на сутринта на 25.12. Освен това и децата вече започнаха да ни правят подаръци, но те ни ги поднасят, след като отворим пакетите под елхата. Общо взето, цялата сутрин на Коледа минава сред шумолене на опаковки, хрупане на сладкиши, възклицания "Дай и аз да видя!" и разлистване на страници. Любимият ни семеен празник. Wink

# 40
  • Мнения: 3 479
Мноооооооого подаръци ще сложа под елхата. То с три деца няма как да е друго яче Party. За Криси и Мати ще има по един подарък от нас, по един подарък от баща ми и по един подарък от сестра ми. Пепи си пожела подаръците от баща ми и сестра ми в пари и вече се кипри с новата си каска за сноуборд. Разбира се, ние сме му приготвили подарък отделно. Освен това, ще има едно подаръче за мъжа ми от моя Дядо Коледа Wink и надявам се, че ще има поне един и за мен Blush. Освен това съм приготвила подаръци за 7 деца на мои приятелки. Племенничките вече са накипрени с подаръците от мен, пък сестра ми каза, че ще дочака Коледа, за да си види подаръка от нас, който всъщност е семеен. Grinning
Така като гледам купът с подаръци ще е по-голям от елхата и май ще трябва догодина да се ориентирам към по-голяма елха smile3503

# 41
  • Мнения: 891
Под нашата елха ще има само 1 подарък  - за дъщеря ми  Peace
А за възрастните никога не съм купувала подаръци.

# 42
  • Мнения: 14 654
довечера ще сложа един подарък под елхата- за сина ми.
подаръците за родителите ми и сестрите ми са под тяхната елха

# 43
  • Мнения: 439
Два подаръка за сина ни-музикална кутия и конструктор

Общи условия

Активация на акаунт