Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 дек. 2006, 15:55 ч.

Лунен ден-20.12-16.01ч.

• 2 376
  • 60
  •   1
Отговори
  • Шопландия
Хайде на новолунието.Който разбира тук се спира Peace.За предпоследен път тази година на 20(сряда) от 16.01 часа.Успех Peace

# 1
  • Шопландия
Аз хубаво подсещам ,но незнам дали ще лунувам.Утре със съпружеското тяло Heart Eyes имаме годишнина.Та едва ли newsm78, но може да празнуваме през уикенда Rolling Eyes

# 2
Записвам се!От 5 седмици не съм пропускала лунната диета и съм много доволна от резултата. Grinning

# 3
  • София
И аз се записвам - ще ми е 4-ти път. Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Аз резултата от миналата седмица - 1, си го възстанових, защото ми съвпадна с цикъла, а по това време яма като ламя Embarassed Embarassed Embarassed. Та затова сега запретвам ръкави и с пълна сила ще карам на течности.  То пак се очертава да е по-лесничко, защото е от следобяд Laughing. Утре ще се подкрепяме заедно!

# 4
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?

# 5
и ние имаме годишнина...та този път ще пропусна

# 6
  • на фона на сините камъни
и аз съм с вас момичета от около година насам ще ми е за първи път дано успея
преди това с моята майка редовно го спазвахме и аз бях свалила за година около 5 кг които си запазих а майками цели 14

ами успешно лунуване на всички Hug

# 7
Абе мацки я ми кажете какво се пие и колко се сваля! Praynig

# 8
  • Шопландия
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?
27(сряда)-16.48 часа.Нищо не се яде, пие се вода и фрешове Peace
 Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Ами аз съм написала предпоследно newsm78

# 9
Ха, този път видях на време темата! Друг пък все я хващах като съм закусила/обядвала солидно..
А дано разтоваря едно килце, че празници едват ей, от маса на маса пак ще сме... Joy

# 10
  • Розовата долина
И аз ще лунувам вече за 4ти път.Харесва ми това лунуване,защото е само за 24 часа,а резултатите са много добри.Дори и да не се свалят кг. си заслужава, за да се прочистиш малко.
Хайде успех на всички!

# 11
  • София
Ммм,чудесно GrinningТъкмо след рождения ден на синчето Party

# 12
  • София
На линия съм... На мен много ми харесва да лунувам

# 13
  • Sofia, downtown
И аз съм лунатичка! Sunglasses

# 14
  • Бургас
Ихааа, тъкмо с майка си блъскахме главите от колко часа е, че сме изгубили таблицата. Знам си аз, че винаги мога да разчитам на съфорумките   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт