Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Lyonshall

Момичета кажете имали ли сте такъв проблем?И ако да как го разрешихте?Тук има изсушители за въздух но струват 399-499лева #CrazyЧували ли сте за по евтини изсушители?И някоя от вас  е използвала препарата Savo да сподели мнение за него или за по ефикасен продукт.Предварително благодаря.
Цитирай

Сложете си изолация и си сменете дограмата Smile Иначе спасение няма..
Цитирай

на 30 км от морето

Този проблем го имаме и ние, "Саво" е много ефикасно, но мирише доста на хлор и не става за всякакви повърхности, защото ги поврежда. Купихме си влагоуловител, който реши  проблема донякъде, но не напълно. Аз го поставям на 60%, може би ако го поставя на повече няма да има влага, но тази стая ни е спалня и не е добре въздуха да е много сух.
Нашият мухъл се появи точно след като си сменихме дограмата и сложихме изолация.
Цитирай

София

Този проблем го имаме и ние...Нашият мухъл се появи точно след като си сменихме дограмата и сложихме изолация.

При нас също на балкона, който остъклихме с ПВЦ и имаме изолация. Там ми е и простора...Отварям да се проветрява...Мухал има пак, миналата година го ликвидирахме със Саво, но то е временно решение. Догодина - изолация отдолу - на тавана на съседите Wink
Цитирай
Ползвала съм Savo унищожава мухъла, но и стените. Решава проблема временно, чисти мухъла и той пак се появява. Ако пръскаш повече тапетите си променят цвета и латекса се  напуква.  Трябва често да се проветряват стаите и да се прави течение.  Знам за една боя американска Термошилд, тя предотвратява влагата и конденза, но не съм я пробвала. Мисля, че е добра.
Цитирай

BG

нашият го взехме за 299 от Ритони http://www.ritoni.com/results.php?cat_ID=83. някои мами писаха , че в метро има и по 250. марката я чух за пръв път , но се решихме да го вземем, а продавачката каза , че ас испански и фирмата се занимавала само с производството на подобен род уреди  newsm78 оставям го на 50% нон-стоп. най-много вода се събира през нощтта .
Цитирай

Саво-то е временно разрешение на проблема.След време пак се появява.Редовно проветряване му е майката и добра изолация! Peace
Цитирай

София

При нас се появи в нов апартамент, с външна и вътрешна изолация и ПВЦ дограма! Решихме проблема с климатик  Peace Вече няма следа от мухъла, дори петна по стените не останаха, а беше страшно  !
Цитирай

на върха

Нормално е като се сложи  и ПВЦ да се засили проблемът с мухъла. Като изолирате и уплътните всичко кондензът и влагата се увеличават, защото няма вентилация. Решението е във вентилацията на помещенията - абсорбатори, вентилатори, влагоуловители. Саво е временно решение. Действа за около месец, след това пак започва да се развивав плесен Sad Имаме този проблем в кухнята. Външната изолация решава впроблема до определена степен, но подозирам че лятото като сложим ПВЦ ще стане ад. Обмисляме варианта за някакъв мощен абсорбатор.
Цитирай

BG

при нас проблемът не беше само мухълът - от конденза стената под прозореца подгизваше. всеки ден с един пръст по-надолу слизаше влагата, направо полудявах като погледнех  #Crazy #Crazy #Crazy а сега дори стената се изсуши  Smile
Цитирай

на път

нашият го взехме за 299 от Ритони http://www.ritoni.com/results.php?cat_ID=83. някои мами писаха , че в метро има и по 250. марката я чух за пръв път...

Намерих адрес от сайта, но само в Бургас ... а в Дофия?
Цитирай

BG

ами аз съм от бургас  newsm78 освен в метро да провериш  newsm78
Цитирай
www.changepartner.net
Цитирай

Sofia

Сещам се, че някъде бях чела за специална боя, която предпазва от мухъл. Но не помня нито име, нито къде се продава.  Ако някой има подобна информация нека сподели
Цитирай

Бургас

От това оттърване като че ли няма. Всичко направено е временно решение на проблема. И със Саво пръскахме, и изолации слагахме и със специална боя боядисвахме и все същото...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора