моля помогнете - някой има ли такъв проблем!

  • 661
  • 12
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Имам проблем и не знам какво да правя. Родих на 31.10. Лохиалното течение ми спря на 4.12 и оттогава до 14 12 нямаше нищо-само леко жълтеникаво и белезникаво течение. На 14 взех 2 парацетамола и на другия ден отново се появи течение, което е червено-кафеникаво, но е по-слабо от обикновение мензис. На какво може да се дължи това прокървяване - може ли да е мензис след като все още се опитвам да кърмя - имам много малко кърма или е причинено от парацетамола?

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Според мен не е нито мензис,нито е причинено от парацетамола.Най-вероятно са още лохии.За всеки случай отиди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 477
След като не кърмиш редовно може и цикъл да е. В началото той е разбъркан и нетипичен, но все пак иди на лекар. И без това се ходи на профилактичен преглед след раждане, но не помня колко месеца бяха сле това (мисля, че беше след 2-3 месец от раждането).

# 3
  • Мнения: 2 956
След като не кърмиш редовно може и цикъл да е. В началото той е разбъркан и нетипичен, но все пак иди на лекар. И без това се ходи на профилактичен преглед след раждане, но не помня колко месеца бяха сле това (мисля, че беше след 2-3 месец от раждането).
Peace

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
По-добре отиди на лекар. Peace

# 5
  • Мнения: 94
Аз мисля,4е са лохии.И при мен беше така с тази разлика,4е кървенето не беше много силно.

# 6
  • Мнения: 453
Честита рожба!!!
Аз имах лохии почти 4 месеца, но кърмих редовно!
Д-ра ще ти каже най- точно!

# 7
  • Мнения: 2 529
На мен гинеколожката ми ми беше казала да отида на преглед за да се види как се прибира матката и т.н. на 40-ия ден след раждането.

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Може да е мензис,аз кърмя вече 3 месеца и на 1.11 ми доиде месечния цикъл и аз се чудех в началото какво е точно,но след като на 1.12 ми дойде пак вече съм сигурна че е мензис.Въпреки че ходих на гинеколог и той каза че според него не е.Забравих да ти пиша че първия път беше само 2 дена,но втория нормално 6 както ми беше и преди.

# 9
  • Мнения: 683
Честито бебче! И аз родих на 31.10 и като теб не кърмех редовно, имах малко кърма и дохранвах. Мисля, че са лохии и че е редно да питаш лекар ако те притеснява. Аз изчаках всичко да спре и тогава отидох /има такъв профилактичен след раждането/.

# 10
  • Мнения: 5 362
След като не кърмиш редовно може и цикъл да е. В началото той е разбъркан и нетипичен, но все пак иди на лекар. И без това се ходи на профилактичен преглед след раждане.
Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 702
Според мен са лохии. Аз също имах едно прекъсване от около седмица в края на първия месец и после продължиха някъде до 50тия ден.

# 12
  • Мнения: 2 952
Не е тук мястото за търсене на помош, а при лекар.

Общи условия

Активация на акаунт