В неизвестност???

  • 1 444
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте! Имам въпросче към вас. Закъснява ми с 4 дни,при условие ,че цикалът ми е много редовен и никога не е закъснявал.Направих за 2 дни три теста за бременност-всичките отрицателни.Чудя се каква ли е причината ??? Ако някой може да помогне ще му бъда благодарна  bouquet

# 1
Явно е нещо нормално-щом никой не ми отговаря....ще изчакам още 3-4 дни   Whistling и то ще стане ясно...ама като нямам търпение да разбера ooooh! ....дано само не е някой сериозен проблем Praynig Прегръдки на всички Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ивон, стискам палци да си бременна; тук имаме доста бремелинки, при които тестът отчете при значително по-голямо закъснение. За твое успокоение, бих ти препоръчала да си пуснеш кръвен тест Peace

# 3
И аз съм в подобно положение, ако искаш може да питаш гинеколога кога да отидеш да те види. Да ти кажа и аз доста се замислям дали при мен не е нещо лошо?
Пожелавам ти EFP

# 4
  • Мнения: 59
Момичета,единият път като ми закъсня - беше фалшива трвога (от стрес ми се бе задържал фоликул неспукан),а втория път - бременност.Пожелавам от все сърце при вас да е втория вариант.

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И при мен цикъла беше супер редовен преди да започнем да работим за бебе, оттам нататък имах всякакви изненади, включително и безпричинно закъснение. Дано при теб да е бременност!  Peace Може теста още да не хваща повишението на хормона  Praynig В този случай, както момичетата преди мен написаха, е най-добре да си направиш кръвен тест, за да си спокойна и ти!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 35 911
Направи кръвен тест/ЧХГ/.
Дано да е станало  Wink

# 7
  • Мнения: 8 937
Ивон, пожелавам ти да си бременна!
При мен обаче последните два месеца точно така безпричинно ми закъсня с по цели осем дни, а преди това си ми идваше редовно като по часовник. Не знам и аз на какво се дължи. Знам само, че вече не бързам да се радвам, когато ми закъснее.  Cry
Пожелавам ти късмет!

# 8
  • Мнения: 780
мила пожелавам ти и аз като другите момичета да си бременна и да си направиш най-страхотния подарък за Коледа Praynig Hug
ако искаш да разбереш по надежно направи си кръвен тест Praynig
ама и аз да си кажа все пак и на мен като на utro77 ми закъсня доста и бях сигурна че е станало ама тестовете не го отчитат хукнах на лекар нямаше часове никъде и на същия ден след 8 дневно закъснение си ми дойде с пълна сила и ужасни болки
дано при теб не стане така и да те включваме в списъка още тази седмица Hug Praynig  bouquet

# 9
 Sad За голямо мое и на съпруга ми съжаление стана точно това, за което пишете мили момичета Cry Дойде ми с пълна сила....обилно и с невероятна болка..... Sad отивам да си ближа раните! Благодаря Ви  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 825
Sad За голямо мое и на съпруга ми съжаление стана точно това, за което пишете мили момичета Cry Дойде ми с пълна сила....обилно и с невероятна болка..... Sad отивам да си ближа раните! Благодаря Ви  bouquet

Ивон, не се отчайвай, с новата година, нов късмет ти пожелавам. Вярвам, че много скоро ще се похвалиш с хубавата новина Simple Smile Помисли си само, какво по-хубаво от бебеправене по празниците  Wink

# 11
  • Мнения: 2 653
Дано още в началото на следващата година те зарадва положителен тест!

Искам и аз да попитам нещо- закъснява ми вече цяла седмица.Симптоми имам точно какви то бяха при предната бременност.Обаче 2 теста показват отрицателен резултат.По --точно , ясна черта под контрола и друга няма, но цялото поле леко розовее.
Няма да имам възможност до края на месеца да ида на преглед и се притеснявам.
Някой може ли да даде съвет?

# 12
  • София
  • Мнения: 35 911
И кръвен тест ли нямаш възможност да направиш?
Другото е БТ - ако е над 37.0 може и да е станало чудото.
Но така може О. да е била по-късно и затова да ти закъснява.
И последното е чакане.
Дано да  е това - което ти искаш. Wink

# 13
  • Мнения: 2 653
Ами ще премеря БТ и ще видя ако мога да се откъсна за малко.А кръвен тест - в смисъл пак в болницата  или нещо има измислено  вече революционно у дома?Защото аз имам ли време за тест , то ще мога и при лекар да отида

# 14
  • Мнения: 11 003
fiona, аз си правих първия тест на 4-тия ден от закъснението и беше отрицателен. На 18-тия ден се тествах пак и този път се появиха 2 чертички. Лекото розовене може да означава и положителен, и отрицателен.  newsm78
А доколкото знам, кръвен тест се прави само в болница или лаборатория.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт