Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Смятам по коледа да се почерпя Crazy та мисълта ми е ако яде в 9 часа от мен после кога ще може отново да си го кърмя без проблем, а за 12 ще дам замразена.Да подчертая само че ядем на 3 часа и след 12 ядем чак в 6.

# 1
  • София, Младост 2
На сутринта няма проблем да го кърмиш, но все пак не прекалявай с количествата - едно малко или 1-2 чаши вино са ок. По принцип около 4ч след приема на такова количество алкохол няма проблем да се кърми бебето директно.

# 2
  • Карлово
И аз това се мислех да питам, но са ме изпреварили. Пък се и срамувах да си призная Embarassed, че понякога си пийвам чаша бира или вино  след последното кърмене за деня.

# 3
  • Madrid
Ами ще ти кажа как процедирам аз,но не твърдя,че е правилно! Naughty
Първите месеци не съм го правила,но откакто стана на 7 месеца веднъж месечно си позволявам да пия вечерта и да пуша,а на другия ден давам адаптирано мляко,не кърмя до другата вечер,т.е. близо 24ч.През това време се цедя,за да стимулирам гърдите и така!Просто се разтоварвам психически и после ми държи влага! Crazy

# 4
  • там някъде около Пловдив
И аз това се мислех да питам, но са ме изпреварили. Пък се и срамувах да си призная Embarassed, че понякога си пийвам чаша бира или вино  след последното кърмене за деня.
Аз чаша бира си пия от време на време, не е имало проблем  Wink

# 5
  • Варна
Ами ще ти кажа как процедирам аз,но не твърдя,че е правилно! Naughty
Първите месеци не съм го правила,но откакто стана на 7 месеца веднъж месечно си позволявам да пия вечерта и да пуша,а на другия ден давам адаптирано мляко,не кърмя до другата вечер,т.е. близо 24ч.През това време се цедя,за да стимулирам гърдите и така!Просто се разтоварвам психически и после ми държи влага! Crazy
И аз тъй  Embarassed Embarassed Embarassed,но после се чувствам малко виновна  Sad Ми то пък не се издържа бе  Mr. Green

# 6
  • Madrid

И аз тъй  Embarassed Embarassed Embarassed,но после се чувствам малко виновна  Sad Ми то пък не се издържа бе  Mr. Green

Еми да бе да му се невиди! Crazy

# 7
  • София- Wien
Довечера имам фирмено тържество, та и аз съм решила да го направя  Embarassed
И аз имам нужда от малко отпушване!

# 8
  • София
Ха ха ха!  Mr. Green Всичко ще си кажете! Аз се цедя /все по-рядко и малко вече/, но вчера обърнах цели 30 гр. ракийка с много лед, та ме бореше съвестта дали да дам изцеденото от сабахлемта, или да го хвърля, но ми дожаля и ще взема да й го дам... пък да видим ще пеем ли заедно градил Илия килия....  Crazy

# 9
  • Madrid
Ха ха ха!  Mr. Green Всичко ще си кажете! Аз се цедя /все по-рядко и малко вече/, но вчера обърнах цели 30 гр. ракийка с много лед, та ме бореше съвестта дали да дам изцеденото от сабахлемта, или да го хвърля, но ми дожаля и ще взема да й го дам... пък да видим ще пеем ли заедно градил Илия килия....  Crazy
Joy
От 30 гр. едва ли ще пропеете,ама знае ли се! Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт