извъматочна бременост

  • 1 583
  • 15
  •   1
Отговори
приеха сапругатами(bin) на 18 12 със самнение за извънматочна бременост.д-р Бабаков видя плоден сак в дясната траба направихме ЧХГ то показа 5038.отидохме за второ мнение д-р Канатова и целия екип на  Пещерско шосе и триизмерният екограф не откриха плоден сак.няама болки нито карвене само малко розаво течение само на 18 12.никои ништо не казва.тя е в 5г.с.ПОМОГЕТЕ

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 09:32 от bin

# 1
  • Мнения: 7 716
Бързо отивайте на още един лекар. Препоръчвам д-р Даскалов, Торакс. Не отлагайте изобщо, много е опасно, ако е в тръбата.

# 2
  • Мнения: 1 950
Ама как да помогнем ние? Освен да потърсите трето мнение, аз друго не мога да те посъветвам. Не губете време в чуденки.
Късмет  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 324
И аз като лали ще посъветвам, да постетите д-р Даскалов! Аз съм му пациентка и съм много доволна от него.

Ако плода е в тръбата е изключително опасно. Моля се да не е така!

Стискам палци всичко да е наред!
Пиши после какво е станало.

# 4
  • Мнения: 141
Когато на мен се случи извънматочната, също бях в 5-та.
Първо започнах да имам сивкаво течение, подобно на мокър цимент.
Но докторите ми казаха, че това е от вагиналния прогестерон, който взимах по това време. Даже не ме и погледнаха на ултразвук.
Това течение продължи 2-3 дни и започнаха болките в 4 през нощта. Имах загнездени 2 ембриона в двете тръби. Едната се спука. Кървенето започна почти в самия край, което означава, че е коварно опасно. Въпрос на часове е човек да загине, ако не се вземат мерки веднага.

За липсата на професионализъм не се учудвам, но за липсата на човещина у моите доктори - това просто не мога да приема.
Знаят какви са рисковете и си играят със съдбите на хората.
Ако хванат една извънматочна навреме, разходите по болници са съвсем незначителни, докато една операция в спешното при спукана търба и престой в рамките на 24 часа ми излезе точно 18 000 долара.

Моля се това да не се случва при вас, затова води жена си да я видят и не си тръгвайте, докато не са я видяли НАИСТИНА.

# 5
  • Мнения: 58
Веднага отидете на доктор. Можеш да влезеш в сайта на зачатие и да избереш доктор. newsm10

# 6
  • Мнения: 3 595
 Praynig Praynig Praynig Пиши после как е! Стискам палци да не е извънматочна и всичко да е наред!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Много съжалявам, че е станало така, дано скоро се оправи  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 430
Миличката, ще се молим всичко да е наред  Praynig

# 9
днес пак гледаха с триизмерният екограф и се оказа 8мм вътрематочна бременост.утре ще правят ЧХГ.благодаря на всички  Hug Hugтези дни бяха ужасни.БЛАГОДАРЯ.дано никои кикога да не го приживява  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 595
 Hug Hug Hug Hug Hug
Чудесни новини!

# 11
  • Мнения: 566
Да да така е. Стискам палци здраво  newsm10 и се  моля  newsm17 всичко да е наред .  newsm51

# 12
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Много се радвам за теб
 Hug Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 430
Олеле, чудесна новина !!! bin: желая ти само добри новини от тук нататък   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 259
Знаех си че по КОЛЕДА стават чудеса.Ти си получи своето.Хайде сега и други да се похвалят ,че имат  EFP
Бин ,да си жива и здраве и леко бременеене от мен.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт