Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета

Кой и най-удобният час децата ви за посещават извън сласни дейности

(Гласуването приключено: сб, 23 дек 2006, 09:39)
Въведи твоя глас

Шумен и Варна

Здравейте мами на по големи деца. Анкетата е свързана с работата ми. Организираме езикови курсове, като идеята е да убочаваме децата в интересна среда и да съчетаем игри, компютри и език, така че да улесним майките на децата които по трудно се концентрират в час.
Въпросът е как точно да им го обясним с две думи и в какви часови зони да им го предложим, тъй като неможем да се съобразим с всички.
Ще се радвам на всякакви коментари и въпроси по темата.
Благодаря предварително.
Цитирай

София

ако извънкласните занимания се провеждат в близост до училището, най-удобно ще е това да става непосредствено преди или след учебните часове. друг е въпросът как ще се съчетае с програмата в училище - последният час на виктория свършва в 13:50, например.
разгледайте програмите на други школи и преценете плюсовете и минусите на всеки вариант.
Цитирай

Пловдив

На мен лично най-удобно ми е всякакви извънкалсни занимания да са вечер. Така не й разкъсвам деня, подготвя си спокойно домашните, а и аз успявам да я взема от училище /ако е втора смяна/ или от баба й и да я закарам докъдето ще я карам. Затова и гласувах с опцията "след 17.00 часа".

И малко офф, но съвсем добронамерено - ако ще се занимавате точно с езикови курсове, искрено се надявам тази безумна грешка в постинга да е допусната неволно.  Smile
Цитирай

София

дара, за коя от всичките безумни грешки става дума? че аз открих поне 6-7 коя от коя по-безумни...
Цитирай

Пловдив

Ами едната просто те Удря в Окото.  Laughing А другите са толкова често срещани във форумите, че аз ги минавам по допирателната обикновено.
Цитирай

София

и аз така си помислих, ама неможах да се сдържа просто...
Цитирай

София

Аз съм за времето веднага след училище, ако въпросните занимания са в самото училище. Ако е далеч ми е все едно, защото при всички случаи ще трябва да го заведа аз. Ще гласувам за след 17.00ч.

Предполагам, че става дума за думата сласни , написана вместо класни или за убочение, вместо обучение. Не се заяждам, просто отговарям на янита, вместо дара Smile
Цитирай

София

благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink
Цитирай

Пловдив

Има нещо такова, да.  Smile
Цитирай

София

благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink

Убаво де, човек да не реши да помогне, де да ви знам, че сте телепатки Mr. Green

Извинявам се, че подкарах темата за към коша.
Цитирай

София

да се разберем дали говориш за теле или за патки и да си стиснем ръцете! Mr. Green
и после да дойде някой да замете, че оспамихме темата. добре поне, че в анкетата не можем да вкараме спам...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.