Свободното време на учениците

  • 727
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Здравейте мами на по големи деца. Анкетата е свързана с работата ми. Организираме езикови курсове, като идеята е да убочаваме децата в интересна среда и да съчетаем игри, компютри и език, така че да улесним майките на децата които по трудно се концентрират в час.
Въпросът е как точно да им го обясним с две думи и в какви часови зони да им го предложим, тъй като неможем да се съобразим с всички.
Ще се радвам на всякакви коментари и въпроси по темата.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
ако извънкласните занимания се провеждат в близост до училището, най-удобно ще е това да става непосредствено преди или след учебните часове. друг е въпросът как ще се съчетае с програмата в училище - последният час на виктория свършва в 13:50, например.
разгледайте програмите на други школи и преценете плюсовете и минусите на всеки вариант.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
На мен лично най-удобно ми е всякакви извънкалсни занимания да са вечер. Така не й разкъсвам деня, подготвя си спокойно домашните, а и аз успявам да я взема от училище /ако е втора смяна/ или от баба й и да я закарам докъдето ще я карам. Затова и гласувах с опцията "след 17.00 часа".

И малко офф, но съвсем добронамерено - ако ще се занимавате точно с езикови курсове, искрено се надявам тази безумна грешка в постинга да е допусната неволно.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
дара, за коя от всичките безумни грешки става дума? че аз открих поне 6-7 коя от коя по-безумни...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ами едната просто те Удря в Окото.  Laughing А другите са толкова често срещани във форумите, че аз ги минавам по допирателната обикновено.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
и аз така си помислих, ама неможах да се сдържа просто...

# 6
  • Мнения: 1 492
Аз съм за времето веднага след училище, ако въпросните занимания са в самото училище. Ако е далеч ми е все едно, защото при всички случаи ще трябва да го заведа аз. Ще гласувам за след 17.00ч.

Предполагам, че става дума за думата сласни , написана вместо класни или за убочение, вместо обучение. Не се заяждам, просто отговарям на янита, вместо дара Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Има нещо такова, да.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 492
благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink

Убаво де, човек да не реши да помогне, де да ви знам, че сте телепатки Mr. Green

Извинявам се, че подкарах темата за към коша.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
да се разберем дали говориш за теле или за патки и да си стиснем ръцете! Mr. Green
и после да дойде някой да замете, че оспамихме темата. добре поне, че в анкетата не можем да вкараме спам...

Общи условия

Активация на акаунт