Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Как се коментира във вашата страна и коментира ли се изобщо?
« Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 22:03 от Дивиана »
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

http://archive.gulfnews.com/2search/search_result.aspx?q=bulgari … amp;field=channel
Цитирай

Досега не се коментираше.
Вчера за първи път чух инфо
по националната телевизия
в късните новини. Никого не
интересува какво става там.
Тук хората пазаруват като
обезумели и стягат мръвките
за Коледа. Бедните да го духат.
Цитирай
Въпреки стачката на журналистите, новината бе широко отразена, за разлика от миналата година. Бяха категорични, че са невинни, че има огромни грешки в процеса и че подобно нещо е недопустимо. Подчертаха, че сме страна, която от 1.1.07 влиза в ЕС.
Цитирай

Valencia, España

И тук за първи път в4ера СПОМЕНАХА  #Cussing out.До сега ....ниЩо #2gunfire
Цитирай

Scotland

Аз също вчера гледах по новините за първи път от както съм в тази страна. В интерес на истината хванах края на репортажа и от там разбрах за новата - стара присъда.
Цитирай

Коментара беше изключително кратък и едностранчив без подробности
Единственото, което ми допадна беше коментара на външния министър, че тази присъда е престъпление и ще бъдат взети мерки на европейски ниво.
Какви ще са мерките? Един Господ знае.
Цитирай

usa

В "Ню Йорк Таймс" имаше доста подробна статия в защита на сестрите. За хората - не знам, защото не съм била на работа вчера, аз предимно там общувам. Една колежка имам, с която има вероятност да стане дума, и преди ме е питала какво става с тези нещастни жени там.
Цитирай

France

Аз гледах по немската и френскита телевизии, всички са шокирани и разбрах, че ще искат да се прехвърли случая до по-висока инстанция. Европа не е съгласна и щяла да се помъчи да забави екзекуцията.
Цитирай

в шоки-land

при нас го ка3аха само по новините в 16.00 вчера...никакьв по-серио3ен коментар, единствено, че от 01.01.2007 сме страна от ЕО....това беше Confused....
Цитирай

Германия

По новинарските емисии и канали беше казано + както вече е споменато от Вечерница, коментар от външния министър. Не вярвам обаче да има повече разширени репортажи. Не е новина от голямо значение за обикновения германец  Rolling Eyes
Цитирай

USA

Това вчера беше новина номер 1 по BBC, имаше и интервю с външния министър, показваха и кадри от изявлението на Георги Първанов, дадоха интервю с майката на едната от жените ( не казаха обаче коя), после даваха и изявлението на Кондолиза Райс при срещата и с външния министър.
Ами тезата е, че не са виновни и трябва да се направи нещо, ама никой не казва какво.  Rolling Eyes
Цитирай

France

На първа страница на някои вестници...но без да изказват позиция..както винаги французите остават неутрални като не ги засяга пряко..  Thinking
Цитирай

Да, четох днес в един вестник доста голям материал за процеса, както и реакции.
2 страници - снимки, история, мнения, изявления и тн.
Това е, няма нищо ново, което да не знаем, затова не се впускам в подробности.
Цитирай

На пода

По австрийското радио направиха кратко съобщение без коментар. Австрийски телевизионни канали не хващаме и не знам как там е била отразена новината. По една от немските телевизии дадоха доста подробен репортаж. Не бих казала че беше едностранчив, напротив, казаха че има доказателства за невинността на сестрите и палестинския лекар. Дадоха и интерю с лекаря. Идеята беше че процеса е скалъпен и обслужва вътрешнополитически интереси. Поне такова беше заключението след това на мъжа ми който не беше чувал за случая. Не видях кой беше канала, защото телевизора просто си работеше и започнаха новините в един момент. Но при всички случаи беше направено със съчувствие към сестрите. Разбира се пуснаха и изказването на външния министър.
Това обаче са първите слуаи в които чувам новини от делото в чужбина. Не мисля че ще има обществен отзвук след като досега нищо не съобщаваха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора