Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

--------------------------------------------------------------------------------

искам да поитам всички раждали мами кога трябва да ми дойде цикъла слет раждането,родих на18 .09 06г. кърмх само едн месец,а бебчо вече е на 3 мееца и на мен още не ми е дошъл цикала ,незнам дали е вазможно отново да съм бременна тъй като не се пазиме и искаме да си имаме още едно бебче,ама незнам кога би тябвало да ми доиде и дали да си направя един тест.Моля кажете вие какво мислите.

Цитирай

Варна

Най-добре си направи тест!
Цитирай

При всяка жена е различно.
Но три месеца ... ми звучат доста.
Не знам. Направи си тест за всеки случай!
Цитирай

Стара Загора

Но три месеца ... ми звучат доста.

Тя преди три месеца е родила, на мен ми идва откакто малката беше на 2 месеца, но при много други не е така трябва си известно време да се нормализират нещата.
Ходи ли на лекар след раждането?
Цитирай

София

Индивидуално е. На мен ми дойде на 40-я ден след раждането, а на моите приятелки след 7-8 месец.
Ако кърмиш, може изобщо да нямаш О. и след- но няма как да си забременяла. Но и това не важи за всички жени, които кърмят.
Направи  тест - иначе няма как да се разбере. Very Happy
Цитирай

Най-добрия съвет в твоя случай е,да си направиш тест за бременност и каквото и да покаже да идеш на лекар...
Цитирай

нейде там, където ....

Индивидуално е. На мен ми дойде на 40-я ден след раждането, а на моите приятелки след 7-8 месец.
Ако кърмиш, може изобщо да нямаш О. и след- но няма как да си забременяла. Но и това не важи за всички жени, които кърмят.
Направи  тест - иначе няма как да се разбере. Very Happy

моята лекарка казва, че овулация има, но менструация няма по време на кърмене.
колкото до това, че искате да имате още едно дете - лошо няма, но добре ли сте премислили? такава малка разлика, на мен ми звучи плашещо.
направо иди на лекар да обсъдите нещата
Цитирай

София

Индивидуално е !Но щом не се пазите си направи тест!Може и да си бременна!Много по-лесно се забременява след скорошно раждане(или аборт).
Цитирай

Португалия - Пловдив

Най-добрия съвет в твоя случай е,да си направиш тест за бременност и каквото и да покаже да идеш на лекар...
Peace
Цитирай

Сф

Аз родих преди 6 месеца и още нямам цикъл Smile . Но, надявам се, не защото съм бременна Praynig Wink .
Щом не се пазите нали знаеш, че е мноооого лесно да "прихванеш"? Така че- тестче+гинеколог ти е опцията Peace
... и поздравления за смелостта  bouquet
Цитирай

London, Sofia

Теста ще покаже Peace
Цитирай

Старата столица

И аз ще те посъветвам да си направиш тест,или да отидеш на лекар.
Но щом не се пазите и искате друго бебче, вероятността за бременност е голяма.
Цитирай

Според моята гениколожка е нормално до 6 месец да се възстановява организма. И аз пропуснах почти два месеца...но в крайна сметка ми дойде...Не знам, но тогава се бях уплашила и питах доки
Цитирай

Бургас

На мен ми дойде 7 месеца след раждането, но аз кърмя. А се надявах изобщо да не ми дойде докато кърмя. След като си решила да имаш второ веднага след първото, то няма място за притеснения - или си бременна, или още ти е рано за цикъл - на организма ти му трябва известно време, за да тръгне "по старому", все пак бременността и раждането са пренастроили хормоните ти на съвсем друга честота и постепенно влизат в норма. Не напразно се смята, че първия преглед при гинеколог се прави 6 месеца след раждането - тогава се смята, че организмът се е възстановил, но има изключения - това може да стане както по-рано, така и по-късно.
Цитирай

Какви са тия  въпроси "бременна ли съм" newsm78  във  форума.Един тест в БГ е към 3 лева майче , нали така Wink

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.