Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте форумци!

Много бих искала да разбера въпросите които излизат в предаването с вариантите за отговор!
Сещате ли се какви бяха от тези които сте гледали? И също какви бихте измислили други подобни?
Аз по принцип съм на работа и нямам възможност да го гледам, макар и много да ми се иска!
Сещам се само 1  когато съм успявала да го гледам за това
"Колко пъти се бръсни мъжа ти?", питат жените.Вариантите за отговор бяха :
а) 1 път в седмицата
б) 2 пъти в седмицата
в) всеки ден

И също много ще съм благодарна на тези които ми пишат въпросите с вариантите за отговор от днешното предаване, утре и т.н
Предварително  благодаря на тези които ми откликната на молбата!!! Hug  bouquet
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Ами те са толкова много че веднага ги забравям..преди си ги пишех защото исках да ходим в предаването ама май ги хвърлих Peace
Цитирай

Бургас

А преди време имаше една форумка от организаторките, която беше писала тук, още като започваше предаването? Знае ли някой коя е? Или тя да си признае....
Цитирай

гр. София

Здравейте,
 аз работя в "Горчиво", Снежи ще ти изпратя въпроси от стари предавания или държиш да са непременно от 20 и 21 декември?
Цитирай

На баира-в дясно

Малко да оспамя..

Ivetunka ако на аватара си ти,да ти кажа адашке,че си ми супер симпатична! Peace Още от времето на едно предаване,със съвсем не симпатичен водещ..  Mr. Green
Цитирай

BE, 2260

Ива от супершоу "Невада" ли си? Flutter
Цитирай

Ако съдя по снимката в аватара, ника и титлата под него, ти би трябвало да си Ива, която работи при Къци още от "Риск печели...", нали?!
Не е по темата, ама да си кажа - синът ми стои като препариран докато дава "Горчиво", не мръдва просто и ако някой или нещо му пречи, веднага го отстранява. Незнам какво намира в предаването, но е факт. Факт, който аз умело използвам, за да го нахраня спокойно поне по време на следобедната му закуска - той си стои мирен в стола, а аз му бутам лъжица след лъжица в устата.  
Цитирай

Бургас

Ive, pi6i mi na sneji20@yahoo.com

Prepalnena ti e kutiqta s li4ni saobshteniq i zatowa ti otgowarqm tuk!
Predwaritelno mnogo ti blagodarq!
Цитирай

София

Ха  Very Happy, а аз се чудя откъде ми е позната Иветунка!
Цитирай

Пазарджик

Не следя редовно предаването,но онзи ден попаднах на него и един от въпросите беше:"Какво според теб си е помислил мъжа ти,когато за първи път те е видял гола?"/или нещо от сорта/.Отговорите бяха:
а/Няма такава жена
б/И по-хубави съм виждал
в/И по-лоши съм виждал
 Жената каза отговор а,а мъжът и един от другите два smile3532 smile3515 newsm12   
Цитирай

Бургас

Благодаря ви за въпросите досега, но бих искала още да разбера!

bouquet Благодаря предварително на тези които още ще откликната на молбата ми!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.